שערים חשמליים בצנדלה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בצנדלה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בצנדלה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בצנדלה

תריס גלילה בצנדלה

תריסי גלילה חשמליים הם טכניקת אבטחה נפוצה בחנויות רבות בכל המדינה, מתאפשר לצפות בהם בהגעה למוסכים, עיסקי הלבשה ותכשיטים, מרכזים של סופרים, חנויות בהן מוכרים מוצרי אלקטרוניקה וכיוצא בזאת. תריסים נגללים מונעים מפושעים לפרוץ בקלות למשרד ולחטוף משם דברים, התריסים ומגנים ממקרים של ונדליזם, מפחיתים משמעותית את סיכויי הפריצה ותורמים להרגשה של בטחון בשביל בעלי העסק והעובדים.

כיצד לבחור תריסי גלילה אוטומטיים למוסד שלך?

על מנת להתאים תריס גלילה חשמלי למוסך שלך בעיר צנדלה רצוי לבחור האם אתה מעדיף להשתמש בתריסי גלילה אוטומטיים או ידניים. בעבר היה נהוג לרכוש ולהתקין תריסי גלילה מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד העובד בעזרת ממשק המשומש ידנית. כיום נוטים להתקין תריס גלילה הפועל על מכלול חשמלי לגלילה קלה, במקום להתקשות על גלגול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם במקרה שמעת כי תריס אוטומטי נוטה להשתבש ולגרום לבלגן אנו רוצים שתדע שיש בהחלט מנועים אוטומטיים שעובדים מעולה, לכן על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לקנות את התריס האוטומטי רק מחברה מפורסמת, יציבה שאנשים מכירים ושניתן לסמוך עליה. אלו שיודעים ענין ממליצים לבעלי עסקים לקחת תריסי גלילה חשמליים לחנות על פי התנאים הבאים: סוג העסק ומיקומו. גודל המלבן שצריך לנעול. מנגנון תפעול מעולה (מנוע טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרי גלם (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיות לייצור התריס הנרכש. עיצוב התריס הנרכש. אמינות ומחר התקנת התריס במקום. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. כמה התריס חזק אל מול ניסיונות פריצה, השחתה וגשמים ורוחות חזקים. אמצעי אבטחה, דוגמת מעצור חירום, מסוגלות להפעלה לא חשמלית אם אכן יש תקלה חשמלית וכו'.

תעריף והתחייבות. מיני תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מדליקים

חברת תריסים חשמליים מקצועית בעיר צנדלה לסידור, תפוקה והרכבת תריסים חשמליים מציעה התאמה של התריס הנגלל אל בקשותיו של הלקוח ולמאפייני העסק. ניתן לייצר את התריס החשמלי מחומרים מגוונים, בדרך כלל, מאלומיניום או מפלדה, חברת תריסי הגלילה יכולה לספק אפילו תריס גלילה שקוף המיוצר מחומר בשם פוליקרבונט. רצוי לדעת שאפשר להכין תריסים חשמליים עם שלבים מסיביים ואטומים, אפשר להזמין תריס הכולל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר יכול לאוורר בלי דאגות למשרד וכמו כן יתן לאנשים לראות דרך החריצים בתריס. אם קורה ושמים תריס נגלל שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום ניתן לשנות לו גוון בתנור, קיימים הרבה צבעים שונים להתקנה, ובהתאם לחזית העסק, לעיצוב מקום העבודה או לחילופין העסק ובהתאמה אל צורכיו פנומנאליות של הצרכן, חברת התריסים כשירה לתכנן ולספק תריס חשמלי מסוגנן באיכות טובה מאוד ובנראות נכבד ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

מאיזה ספק לרכוש תריסי גלילה חשמליים
אנו ממליצים לרכוש תריסי גלילה ידניים או חשמליים בבלעדיות מחברה עליה ניתן לסמוך בעלת שנים בענף. רצוי לקרוא בדבר, לקבל מנציג השירות רשימת ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו שבוצו על ידי העסק ובמידת האפשר אנחנו ממליצים לחפש חוות דעת אמיתיות על החברה. לאחר סינון חלוצי והשוואת עלויות, כדאי לקבל החלטה לגבי העסק. ע"כ, כדאי לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שיש לה מוניטין רב בענף, חבר תריסים נגללים שמחלקת שירות בכל רחבי המדינה, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה טכנית ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל המדינה ובאיזור צנדלה שירות זריז!

הדגישו לנציג בשיחה שהגעתם דרך אתרינו ותשמעו דיל טוב
חברת רוטנשטיין חוסם מתמחה בייצור, שיווק והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצורכי ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו הינה מייצרת תריסים חשמליים מחומרים איכותיים הנבחרים כראוי ו בצורות ייצור חדשות ומקצועיות. לחברת רוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בתחום והיא למעשה נחשבת לאחד המקומות המובילים במדינה למרקטינג, ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסי גלילה חשמליים, לכל מטרה וכן מכל גודל. רוטנשטיין חוסם נותנת שירות באופן יפה ועדכני, ומתמחה יחד עם זאת ייצור תעשייתי וכמו כן התקנת תריסי גלילה חשמליים למחסנים, לחנויות בקניונים, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסי גלילה ממונעים שקופים, הנותנים פתרון מושלם לחנויות במרכזי קניות וכן במולים, וכן תריסים ממונעים הכוללים אפליקציית שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק באמצעות שלט, עם חריטה של לוגו או לחלופין שם בית העסק. איכות, תחושת ביטחון וגם עיצוב מתקדם ומרשים אנחנו נותנים שירות בכל המדינה וכן מאפשרים שירות תיקונים יעיל ונגיש. אנחנו מלווים כל לקוח מרגע הזמנת התריס לשלב של ההתקנה במקום לשביעות רצונו המלאה של הקונה, ומעניקים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת המלאכה. כחברה טובה בענף הזה אנחנו נותנים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ומחירים הוגנים ו נהדרים. מקומות רבים בסביבה סובלים מפריצות ועבריינות, כך שהם צריכים לשים אמצעי מיגון טובים ע"מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן למזער הפסדים. ידוע שלא מזמן היה נהוג לשים סורגים בעסק היום ישנם מוצרים חדשים ו מיוחדים המאפשרים לחנויות בכל רחבי הארץ לשמור על הרכוש והתכולה היקרה בלוקיישן. מומלץ לזכור כי המון בני אדם לא תמיד אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת הסגירות ואווירת המקום הסגור, מסיבה זו אין על סורג ממונע שקל לגלול תוך כדי שעות הפעילות שהחברה נותנת, ובסיומו של העבודה מורידים בנקישת כפתור את הסורג החשמלי ואז נוצר מיגון אפקטיבי ובדוק.

תריס חשמלי או לחלופין סורג?

בדירות ובתים וגם בחברות אפשר לראות תריסים חשמליים המקנים תחושת אמון ו נותנים גם פתרון הצללה מומלץ. אך תריס חשמלי אינו מספק הגנה אל מול פושעים כי כל פורץ שיודע את העבודה יודע כיצד לבצע הרמה של התריס ו לפלוש דרך הפתח על מנת לבצע את הגניבה. לכן, הפתרון המתקדם ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בעסק הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, באופן זה, רוכשים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג המספק למיגון מקום העבודה.

שני דברים בתעריף משתלם באיזור צנדלה

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס המהווה גם סורג הווה חלופה מעולה למקום עבודה בכל הארץ. כל מקום שרוצה בפתרון אבטחה בדוק ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי לפי ובהתאם למימדי הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה וחסין עם פרופיל מפלדה אמינה למניעת פורצים שמנסרים את שכבות התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט דרך לחלון החנות במטרה לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, גם במקרה שהחנות סגורה. נוסיף כי אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם כאשר שלבי התריס הנגלל פעורים ע"מ לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש לסגור לחלוטין כדי לבצע נעילה ולאבטח את המקום. בתריס סורג לא קיים צורך לסגור עד למטה את התריס, בצורה הזאת ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה במטרה לחסוך במחירי התאורה והחשמל. כדאי לקנות דגם איכותי שכולל בתוכו מנגנון זהירות למניעת נפילה של התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האפשרות ללסגור ולפתוח כאשר קיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים נגללים עם שקיפות בעיר צנדלה תריסים נגללים עם שקיפות באיזור צנדלה

חברת רוטנשטיין חוסם גאה לגלות לכם את אחד החידושים בענייני התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המתאים בעיקר עבור מרכולות, במרכזים מסחריים מקורים ובמורד הרחוב, ככה ניתן להראות את המוצרים לקליינטים המטיילים שם שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר בטיחותי וחזק שיכול להבטיח לכם מלא תחושת בטחון והרבה יתרונות נוספים.

תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים תריס שקוף – הרבה יתרונות

תריסי גלילה שקופים זה בלי ספק פתרון ברמה לחברות רבות, תוכלו להציג את הבגדים, התכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בעסק גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. יתאפשר לכם לגלול את תריס הגלילה לתקרה בשעות הפעילות של העסק, התריס כמעט שאינו נזקק למקום לאחסון. קל לתפעל את תריס הגלילה החשמלי על ידי כפתור שנמצא על קיר פנימי בחנות, דרך שלט רחוק או על-ידי אפליקציה בנייד. הפלוסים העיקריים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות גבוהה- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי אף במצב שבו יש מקרה קצה. עיצוב יפה- התריס הנגלל מיוצר באופן איכותי במראה יוקרתי, זה מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מוסמכים ברמת גימור גבוהה.תשובה נפלא בתי עסק – קליינטים לתת מבט על מרכולת מוראית במשרדים בפתחי הראווה בעיר צנדלה ללא שום ווליום. תוצרת במידנת ישראל- התריס מופק במפעלי חברת רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates