שערים חשמליים בצפת

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בצפת למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בצפת למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בצפת

תריס גלילה בצפת

תריסי גלילה אוטומטיים הם צורת התגוננות נפוצה בהרבה משרדים בכל הארץ, ניתן למצוא אותם בפתחי מוסכים, חנויות בגדים ותכשיטים, מרכזים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, דוכנים בהן מוכרים מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסי גלילה חשמליים לא מאפשרים לגנבים לחדור בקלות למשרד ולגנוב ממנו מוצרים, אמצעי הסגירה באותה מידה מגנים ממקרים של ונדליזם, מפחיתים באופן דרסטי את סיכויי הגניבה ותורמים להרגשה של בטחון אצל מנהל העסק.

באיזו צורה להחליט על תריס נגלל לעסק שלך?

במטרה להתאים תריס נגלל לבית שלך באיזור צפת עליך לבחור האם אתה רוצה בתריסי גלילה חשמליים או ידניים. פעם אנשים היו נוהגים לרכוש ולתלות תריס גלילה אוטומטי מברזל טוב או פלדה מגלוונת שיש בו ממשק המשומש ידנית. כעת נוטים להזמין תריס נגלל שמכיל מנגנון חשמלי לשימוש פשוט, כדי לא להסתפק על תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי נוטה להתקלקל ולגרום לבעיות כדאי שתדע שיש גם מנועים אוטומטיים שאפשר לסמוך עליהם, ומכך כדי להימנע מתקלות כדאי להתקין את התריס החשמלי רק מחברה מבוססת, מובילה, מוכרת מהימנה. המומחים בתחום ממליצים לבעלי משרדים לרכוש תריס חשמלי למוסך בעזרת הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום שלו. גודל הדלת שצריך לאבטח. ממשק תפעול אמין (מנוע טוב ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס החשמלי. סטייל התריס הנגלל החשמלי. רמת וההוצאה הכספית הכרוכה בהתקנת התריס במחסן. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. חסינות התריס אל מול ניסיונות חדירה, משחיתים וסופות. אמצעי בטיחות, דוגמת מעצור חירום, פוטנציאל להפעלה לא חשמלית אם תתקיים תקלה חשמלית וכיוצא בזאת.

תמחור וערובה. סוגים של תריסי גלילה אוטומטיים במגוון סטיילים אופנתיים

משרד מקצועית בצפת והסביבה לתכנון, תיעוש והתקנה של תריסים נגללים הפועלים על ידי מנוע מציעה תיאום מלא של התריס הנגלל לרצונותיו של הלקוח ולתכונות העסק. אפשר להכין את התריס מחומרי גלם ממגוון רחב, ברוב המקרים, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת name מסוגלת להציע תריסי גלילה שקופים המורכב משלבים של חומר בשם פוליקרבונט. מומלץ לדעת שאפשר להכין תריסי גלילה יחד עם שכבות מסיביות ואטומות, יתאפשר לכם לבחור תריס גלילה בעל שכבות בעלות חורים ומרווחים ככה שאוויר מסוגל לעבור בקלות לבית העסק וכמו כן יתן לראות דרך החריצים בתריס. אם קורה ורוכשים תריס חשמלי המופק מפלדה או אלומיניום אפשר לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה גוונים להתקנה, ובהלימה לחזית הדירה, לעיצוב המבנה או לחילופין העסק ובקורולציה אל בקשותיו פנומנאליות של הקונה או המשתמש, חברת name מוכנה לתכנן ולייצר תריס גלילה מסוגנן באיכות גבוהה ובסטייל נכבד ויצירתי.

ממי בעצם לרכוש תריסי גלילה
רצוי להתקין תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים אקסקלוסיבית מחברה אמינה ובעלת ותק בין המקצוענים. אנו ממליצים לשאול אנשים אודות החברה, לדרוש מנציג השירות רשימת ממליצים, לבדוק ברשימת העבודות שבוצעו השייכת לעסק אם יתאפשר לכם רצוי למצוא ביקורת ענייניות על העסק. אחרי בירור ראשון ובדיקת עלויות, כדאי לבחור. ע"כ, אנו מציעים לבחור רק חברה איכותית שקיים אצלה תקופה ארוכה בענף הזה, חברה שמציעה לכם שירות בכל המדינה, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל בעיה טכנית מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל איזור בארץ ובעיר צפת נגישות מיידית!

ציינו בשיחה שהגעתם דרך אתרינו ותרוויחו דיל שווה
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מרקטינג והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה מלאה לצרכים של ולמאפייני הלקוח. החברה שלנו הינה מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים נהדרים הנבחרים בקפידה ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות ומקצועיות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם תקופה הארוכה מ-30 שנה בתחום והיא בעצם נחשבת לאחת החברות המובילות במדינה לשיווק, ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וגם קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם נותנת פתרון אסתטי ונקי, ומתמחה בין היתר ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסים נגללים לתעשייה, לבתי עסק, לחנויות גדולות, למוסכים ולחניונים. החברה מאפשרת תריסים נגללים שהם שקופים, הנותנים פתרון איכותי למקומות עבודה במרכזי קניות ומולים, ותריסי גלילה יחד עם מערכת שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטה של הלוגו או לחלופין שם העסק. איכות, אמינות ועיצוב מודרני וגם מרשים אנו פועלים בכל חלקי הארץ וכן מספקים טיפול בבעיות מהיר ונגיש. אנו מלווים כל מזמין משעת הזמנת השירות לשלב של ההתקנה בעסק לשביעות רצונו המלאה של הקונה, ומביאים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת העבודה. כחברה טובה בתחום אנו מציעים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם מחירים הוגנים ו מעולים. עסקים רבים באיזור סובלים מעבריינים ופשעי גניבה, על-כן עליהם לשים אמצעי מיגון מתאימים על מנת להקשות על כנופיות הפורצים וכן להפחית הפסדים. כידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג לשים סורגים בבית העסק היום ישנם מוצרים חדשים ו מעולים המאפשרים למקומות עבודה ברחבי המדינה לשמר את הרכוש והאביזרים היקרים במיקום. מומלץ לזכור שהמון בני אדם לא תמיד אוהבים את את איך שנראים הסורגים עקב תחושת המחנק ואווירת המקום הסגור, אז בגלל זה אין על סורג ממונע שאפשר לגלול בזמן שעות הפעילות של התאגיד, ובסופו של שעות הפעילות מורידים על ידי לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג ואז נוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בתוך מבנים וגם באתרים וחברות תוכלו לראות תריסים ממונעים המאצילים תחושה של אמון ו מציעים גם גורם הצללה מקצועי. עם זאת, תריס נגלל חשמלי לא נותן מספיק הגנה אל מול פורצים מאחר וכל פושע מיומן קולט כיצד לבצע הרמה של התריס ואז לפלוש דרך הפתח ע"מ לבצע את הפשע. מסיבה זו, הפתרון היעיל ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים שהם קבועים בבית העסק הוא לבצע התקנה תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה איכותית, בצורה זו, קונים שני פריטים בתעריף זהה, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון העסק.

שני דברים בתשלום משתלם בעיר צפת

התשובה המתקמדת והחדשני של תריס המהווה גם סורג מהווה חלופה נפלאה לבתי עסק בכל הארץ. כל תאגיד המעוניין בפתרון מיגון איכותי ויעיל יכול לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי בהתאם לגודל הפתחים בחנות ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עבה ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה חזקה למניעה של סיכוי לניסור שכבות התריס. קיימת אופציה לייצר את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון הראווה בשביל לצפות בסחורה בחנות ולהתפעל מעיצוב המקום, גם אם העסק סגור. בל נשכח שכן מאפשר נעילה גם כאשר שלבי התריס הנגלל פעורים על מנת לאפשר מעבר קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס גלילה רגיל יש להגיף עד למטה ע"מ לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אתם לא אמורים להנמיך לחלוטין את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן לאפשר לאור השמש לחדור פנימה על מנת לחסוך בעלויות החשמל והאור. כדאי להתקין דגם מומלץ שיש בתוכו מנגנון אבטחה כדי למנוע נפילה של התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה בזמן שמתוחללת הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בצפת והסביבה תריסי גלילה שקופים בצפת

בית העסק רוטנשטיין חוסם רוצה להראות בשבילכם חידוש מצוין בענייני התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה המומלץ מאוד חחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, ככה ניתן להציג את הסחורה לעיני לקוחות המטיילים שם שלבי פוליקרבונט, שהוא חומר עמיד וגדול שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל הכי הרבה הגנה והרבה יתרונות אקסטרה.

תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים תריס גלילה שקוף – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה פתרון מושלם לבתי עסק רבים, ניתן להראות לכולם את הבגדים, השרשראות, מוצרים חשמליים וכל סחורה אחרת בחנות גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. קל לגלגל את תריס הגלילה מעלה בזמן הפעילות של החברה, התריס החשמלי כמעט שלא צריך שטח אחסון. קל לתפעל את תריס הגלילה החשמלי דרך מתג המותקן בתוך העסק על הקיר, דרך שלט או בעזרת אפליקציה בנייד. היתרונות החשובים של תריס גלילה שקוף הם: עמידות גבוהה- תריס הגלילה מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר יציב ורב-עוצמה אף ב-כ מקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס השקוף נעשה באופן איכותי במראה איכותי, הוא הינו מותקן על ידי פועלים מקצועיים מנוסים בשווי גבוהה.מענה ברמה עסקים – לקוחות יכולים לתת עיניכם במרכולת מודגמת במשרדים באשנבי הראווה בצפת בלי כל בלאגן. תוצרת כחול לבן- התריס החשמלי נעשה במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates