שערים חשמליים בקצרין

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בקצרין למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בקצרין למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בקצרין

תריס גלילה בקצרין

תריסי גלילה אוטומטיים מרבים להיות צורת אבטחה נפוצה ברשתות רבות ברחבי המדינה, מתאפשר למצוא אותם בכניסה למוסכים, רשתות אופנה, חנויות של רשתות שיווק, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל ועוד. תריסי גלילה חשמליים מונעים מפושעים לחדור בקלות לחנות ולהסליק מהחנות דברים, התריסים הנגללים גם מגנים ממקרי ונדליזם, מצמצמים באופן משמעותי את הזדמנויות הפשיעה ותורמים להרגשה של בטחון בקרב בעלי בית העסק.

איך להחליט על תריסי גלילה אוטומטיים למוסך שלך?

כדי לבחור תריס נגלל למוסד שלך בעיר קצרין עליך להחליט מראש האם אתה רוצה בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. פעם היה הרגל לקנות ולשים תריסי גלילה מברזל טוב או פלדה מגלוונת עם מגנון מכני ידני. עכשיו בדרך כלל מתקינים תריס שנגלל שמכיל מנגנון חשמלי לפתיחה וסגירה נוחים, במקום להסתפק על תפעול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם עולה החשש שתריס גלילה שהינו חשמלי נוטה לקרוס ולגרום לבעיות כדאי שתדע שקיימים מנועים שמופעלים חשמלית שעובדים מעולה, לכן כדי להימנע מתקלות עליך לרכוש את התריס החשמלי רק מחברה מהימנה, בטופ, שאנשים מכירים מהימנה. אלו שיודעים ענין מייעצים לבעלי עסקים לבחור תריסים נגללים לחנות על פי התנאים הבאים: סוג העסק ואיפה הוא נמצא. גודל דלת העסק שיש לחסום. מנגנון תפעול איכותי (מנוע תפעול חזק ואמין). חומרי גלם (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור התריס החשמלי. סטייל התריס הנרכש. אמינות ותשלום התקנת התריס. תחזוקה של המערכת. כמה התריס חזק אל מול ניסיונות חדירה, השחתה ומפגעים שנובעים ממזג האוויר. מנגנוני בטיחות, כגון מעצור חירום, פוטנציאל לתפעול בעזרת הידיים כשיש הפסקת הזרם החשמלי וכד'.

תעריף וערבון. מינים של תריסי גלילה במגוון צבעים מלהיבים

משרד טובה בקצרין לניהול, תיעוש והשמה של תריסים חשמליים מציעה התאמה של תריס הגלילה החשמלי לצרכים של הלקוח ואל המאפיינים של העסק. אפשר להכין את תריס הגלילה החשמלי מחומרים ממגוון רחב, בדר"כ, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת תריסי הגלילה יכולה להציע גם תריס גלילה שקוף העשוי מפוליקרבונט. אנחנו ממליצים לדעת שאפשר לייצר תריסי גלילה הכוללים שכבות מסיביות ואטומות, אפשר לעשות בחירה בתריס הכולל שכבות בעלות מרווחים באופן כזה שאוויר יכול לזרום בפשטות לבית העסק ובנוסף יתאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה ושמים תריס אוטומטי הנוצר מפלדה או אלומיניום יתאפשר לכם לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, יש מגוון גוונים שונים לבחירה, ובהתאמה לחזית המבנה, לעיצוב החנות או המשרד ובהתאמה לדרישותיו הייחודיות של הקונה או המשתמש, החברה יכולה לתכנן וליצור תריס אוטומטי מסוגנן בצורה איכותית ובסגנון גדול ושהוא קצת מחוץ לקופסה.

ממי מומלץ לקנות תריסים חשמליים
אנחנו ממליצים להתקין תריסים הנגללים ידנית או אוטומטיים אך ורק מחברה מקצועית בעלת שנים בתוך הסקטור. אנו ממליצים לחקור לגבי, לדרוש בנועם מהעסק רשימת ממליצים, לבחון ברשימת הפרויקטים השייכת לעסק ובמידת האפשר כדאי למצוא חוות דעת כנות על עבודות החברה. לאחר סינון ראשוני והשוואת מחירים, יש להיסגר על החלטה. מסיבה זו, רצוי לבחור אך ורק חברה איכותית שקיים אצלה ניסיון בענף הזה, חברת תריסים שמציעה לכם שירות בכל נקודה מרכזית בארץ, מענה מקצועי מהיר בכל צרה ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל הארץ ובעיר קצרין זמינות מיידית!

הדגישו בשיחת הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותקבלו הצעה אטרקטיבית
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מכירות והתקנת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה לצורכיו של ולמאפייני המשתמש. החברה שלנו מייצרת תריסים מחומרי גלם מצוינים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור מתוחכמות וטובות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר הארוכה מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד המקומות המובילים בארץ לשיווק, ייצור וכן השמה של תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וקטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפהפה ונגיש, ומעולה גם ייצור וגם התקנת תריסי גלילה חשמליים למחסנים, למרכולות, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. חברת רוטנשטיין חוסם מציעה תריסי גלילה ממונעים עם שקיפות, הנותנים תשובה מצוין למרכולות במרכזי שופינג וקניונים, ותריסי גלילה עם מערכת שליטה להפעלה מרוחקת ע"י שלט, עם חריטת לוגו או שם החברה. רמה, תחושת אמון וגם עיצוב מתקדם וגם מרהיב אנחנו עובדים בכל רחבי המדינה וכן מאפשרים שירות תיקונים מהיר וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל קליינט משעת הזמנת השירות וכלה בהתקנה בעסק לסיפוקו המלאה של הקונה, ומביאים שירות מקיף גם אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מצליחה בתחום מציעים אצלנו שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ותעריפים נוחים ו נהדרים. בהרבה עסקים במדינה סובלים מפריצות ועבריינות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי הגנה מאסיביים כדי להקשות על הפורצים ולהפחית הפסדים. אם עד לפני מספר שנים היה נהוג לשים סורגים בחנות עם הטכנולוגיה של ימינו ישנם פריטים חדשים ו נפלאים המאפשרים למקומות עבודה בכל נקודה מרכזית בארץ לאבטח את הרכוש והאביזרים היקרים בלוקיישן. מומלץ לזכור שהמון בני אדם לא כל-כך אוהבים את את איך שנראים הסורגים בעקבות תחושת המחנק והאווירה של בית הכלא, מסיבה זו אין כמו סורג ממונע שקל לגלול תוך כדי שעות הפעילות של העסק, ובסיום יום העבודה מורידים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג הנגלל וזוכים למיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או אולי סורג?

בתוך מבנים וגם בתאגידים יתאפשר לכם לראות תריסים חשמליים המאצילים תחושת ביטחון ו מציעים גם פתרון להצללה מומלץ. אבל תריס חשמלי אינו מספק הגנה בפני פורצים מפני שכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד להרים את התריס החשמלי ו לחדור דרך הפתח נפתח ע"מ לבצע את זממו. אם כך, הפתרון העדכני ביותר לאנשים שלא רוצים סורגים מקובעים בבית העסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי בצורה איכותית, בצורה זו, רוכשים שני פריטים בתעריף זהה, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון להעסק.

שני פריטים בתשלום משתלם בעיר קצרין

התשובה המתקמדת והחדשני לתריס שהוא גם סורג הווה חלופה מעולה לבתי עסק בכל רחבי הארץ. כל בית עסק שיש לו צורך בפתרון מיגון בטוח ויעיל מסוגל לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי בהתאמה לגודל הפתחים בעסק ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב וחסין הכולל פורפיל מפלדה אמינה כדי למנוע ניסיונות ניסור של השלבים של התריס. קיימת אפשרות לספק את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, כך לקוחות יכולים להביט דרך לחלון הראווה על מנת לצפות בסחורה בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, גם במקרה שבית העסק סגור. נקודה חשובה היא כי אחרי הכל, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם כש שכבות התריס עם רווחים בשביל לאפשר הקרנת אור טבעי מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה רגיל יש להוריד עד למטה כדי לבצע נעילה שלו ולאבטח את המקום. בתריס עם סורג אתם לא אמורים להנמיך עד למטה את התריס הנגלל, בצורה הזאת ניתן להותיר לתאורה טבעית מבחוץ לחדור פנימה כדי לחסוך בעלויות האור והחשמל. ממלצים לרכוש דגם טוב שכתוב בו מנגנון אבטחה למנוע נפילת התריס ומנגנון מכני שאיתו אפשר לעשות לפתוח ולסגור בעת שיש הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה עם שקיפות בקצרין והסביבה תריסים נגללים שקופים בקצרין

חברתנו רוטנשטיין חוסם גאה להציג לכם חידוש איכותי בתחום תריסי הגלילה החשמליים, תריס עם שקיפות עם איכות גבוהה המתאים במיוחד למקומות עבודה, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג בצורה הזאת אפשר להראות את הטובין ללקוחות מזדמנים המסתובבים ברחוב הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ורציני המבטיח לכם מלא הגנה וביטחון ודברים טובים בנוסף.

תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין תריס גלילה עם שקיפות – יתרונות רבים

תריסים נגללים שקופים זה בלי ספק פתרון מעולה לחברות רבות, קל להראות לכולם את הפריטי הלבוש, שרשראות, מוצרי חשמל או כל סחורה אחרת בבית העסק אף במצב שבו העסק סגור. ניתן לגלול את התריס עד למעלה בזמן הפעילות של המקום, התריס החשמלי כמעט שלא צריך איזור לאחסון. תהיה לכם את האופציה לקחת שליטה על תריס הגלילה ע"י כפתור המותקן על קיר פנימי בחנות, באמצעות שלט או באמצעות אפליקציה בנייד. הפלוסים החשובים של תריס נגלל שקוף הינם: עמידות לאורך זמן- התריס השקוף מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי אפילו במקרי קיצון. עיצוב איכותי- התריס השקוף מיוצר באופן איכותי במראה איכותי, הוא הינו מותקן בעזרת עובדים מקצועיים מאומנים בשווי שאין כמוה.פתרון ענק בתי עסק – מזמינים לתת עיניכם בסחורה מוראית במקום עבודה באשנבי הראווה בקצרין והסביבה בלי כל ווליום. מיוצר כחול לבן- התריס נוצר במפעלי חברתנו רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates