שערים חשמליים בהרצליה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בהרצליה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בהרצליה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בהרצליה

תריס גלילה בהרצליה

תריסי גלילה הם טכניקת אבטחה נפוצה בהרבה עסקים בכל המדינה, אפשרי לצפות אותם בהגעה למוסכים, עיסקי ביגוד ואקססוריז, חנויות של רשתות שיווק, מרכזי קניה של מוצרים חשמליים וכו’. תריסי גלילה גורמים לכך שפושעים להתגנב בקלות לעסק ולקחת משם מוצרים, הם כמו כן מרחיקים מקרי השחטה, ממעיטים ממש את ניסיונות הפשיעה וגורמים לתחושת רוגע בשביל הבעלים של החנות.

באיזה אופן להחליט על תריס גלילה לבית שלך?

בכדי לבחור תריסי גלילה לעסק בו אתה עובד באיזור הרצליה רצוי לבחור אם אתה מעוניין בתריסי גלילה חשמליים או ידניים. בעבר הלא רחוק היה הרגל לקנות ולשים תריס נגלל מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד העובד בעזרת מגנון פעולה ידני. בזמנינו בדרך כלל מתקינים תריס שנגלל הפועל באמצעות מכלול חשמלי לממשק נוח למשתמש, כדי לא לבזבז זמן עם גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם אתה מכיר שתריס אוטומטי נוטה לההרס ולגרום לקשיים כדאי שתדע שקיימים מנועים שמופעלים חשמלית אמינים מאוד, ומפאת זאת על מנת לקבל תריס אמין כדאי להתקין את התריס החשמלי רק מחברה מפורסמת, מובילה, שאנשים מכירים מהימנה. המומחים בתחום חושבים שכדאי לבעלי עסקים לבחור תריסי גלילה אוטומטיים לעסק על פי הקריטריונים הבאים: סוג המשרד והמיקום שלו. גודל החלון שצריך לסגור. מנגנון תפעול מעולה (מנוע עוצמתי ואמין). חומרי גלם (למשל פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט ועוד). האופן בו המפעל מייצר את התריס הנרכש. סטייל התריס. איכותה של ומחר התקנת התריס במשרד. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. התנגדות התריס כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, הרסנות וגשמים. אמצעי בטיחות, כמו למשל מעצור חירום, ניתן להפעלה לא חשמלית אם יש תקלה חשמלית וכו’.

מחירון וערובה. מיני תריסי גלילה אוטומטיים במגוון עיצובים אופנתיים

תאגיד מקצועית בהרצליה והסביבה לעיצוב, ייצור והתקנה של תריסי גלילה ממונעים נותנת התאמה מושלמת של תריס הגלילה החשמלי אל רצונותיו של בעל הסק ולצורכי העסק. ניתן לייצר את התריס מחומרים מגוונים, ע”פ רוב, מפלדה מגלוונת או מאלומיניום, חברת name יכולה ליצר גם תריס גלילה שקוף המיוצר משלבים של פוליקרבונט. מומלץ לדעת שאפשר לייצר תריסים חשמליים יחד עם שלבים מסיביים ואטומים, ניתן לעשות בחירה בתריס בעל שכבות בעלות חורים ומרווחים כך שאוויר יכול לזרום ביעילות לעסק וכמו כן יתאפשר לראות דרך התריס. אם קורה ורוכשים תריס אוטומטי שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, ישנם הרבה גוונים שונים לבחירה, ובהתאמה לחזית נכס, לעיצוב המבנה או המחסן ובהתאם לבקשותיו מיוחדות של המשתמש / לקוח, חברת name כשירה לתכנן וליצור תריס גלילה יפה בצורה איכותית ובסטייל גדול ופשוט ויעיל.

ממי להשיג תריסים חשמליים
כדאי לרכוש תריסים הנגללים ידנית או אוטומטיים אך ורק מחבר המוערכת ואיכותית ובעלת ניסיון בתוך הסקטור. אנחנו ממליצים לשאול אנשים לגבי, לקבל מנציג החברה קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות שבוצעו של המוסד במידה שיתאפשר לכם אנו מציעים לקרוא ביקורוץ אמיתיות בדבר החברה. בתום סינון חלוצי והשוואת מחירים, צריך להיסגר על החלטה. ע”כ, רצוי לבחור אך ורק חברה איכותית שקיים אצלה תקופה ארוכה בענף הזה, חברת תריסים חשמליים שמספקת שירות ברחבי המדינה, סיוע מקצועי זריז בכל בעיה טכנית וקלקול.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות בכל איזור בארץ ובעיר הרצליה זמינות מיידית!

ציינו לנציג הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט והשיגו דיל כדאי
חברת רוטנשטיין חוסם מתמחה בייצור, פרסום והשמת תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לצרכים של ולמאפייני המשתמש. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה חשמליים מדברים מעולים הנבחרים בדקדקנות ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשות ומקצועיות. לתאגיד רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בענף והיא נחשבת לאחת החברות המובילות באיזור למרקטינג, ייצור וכמו כן התקנה של תריסי גלילה ממונעים, לכל צורך ובכל גודל. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפהפה ונקי, ומומחית גם ייצור וכמו כן התקנת תריסי גלילה חשמליים למחסנים, לחנויות בקניונים, לסופר-מרקטים, למוסכים ולחניונים. החברה מציעה תריסים נגללים שהם שקופים, המהווים פתרון קליל לחנויות במרכזי שופינג וכן בקניונים, וגם תריסי גלילה ממונעים שיש להם תוכנת שליטה להפעלה מרוחקת בעזרת שלט, עם חריטה של סמל או שם מקום העבודה. איכות, אמינות וכן עיצוב אופנתי וגם מרהיב אנו נותנים שירות בכל רחבי הארץ ומציעים שירות תיקונים זריז ונגיש. הננו מלווים כל אדם מרגע קבלת ההחלטה וכלה בהתקנה בבית העסק לסיפוקו המלאה של הקונה, ומעניקים שירות מקיף גם אחרי השלמת התהליך. כחברה טובה בתחומה מציעים אצלנו שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן תמחורים נוחים ו מעולים. בהרבה עסקים במדינה סובלים מפריצות ועבריינות, מסיבה זו הם צריכים להתקין אמצעי מיגון מאסיביים ע”מ להקשות על כנופיות הפורצים וכן למזער הפסדים. כפי שידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג לשים סורגים בבית העסק בימינו ישנם פריטים חדשים ו נפלאים המאפשרים למקומות עבודה בפריסה ארצית לשמר את הרכוש והתכולה היקרה בלוקיישן. מומלץ לזכור שהרבה לא תמיד אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר והאווירה של בית הכלא, לכן אין על סורג גלילה חשמלי שאפשר לגלול במהלך שעות הפעילות שהעסק מציע, ובסיומו של העבודה מנמיכים על ידי לחיצת כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס ממונע או סורג?

בבתים רבים וגם באתרים וחברות יתאפשר לכם לראות תריסים ממונעים המקרינים תחושה של אמון ו נותנים גם פתרון הצללה מקצועי. אולם תריס ממונע לא נותן מספיק הגנה בפני פושעים מאחר וכל פורץ שיודע את העבודה מבין איך לעשות הרמה של התריס ו לפלוש מבעל לכניסה בשביל לבצע את הפשע. לכן, הפתרון הכי חדיש למי שאינו רוצה סורגים מקובעים בחנות הוא לשים תריס נגלל חשמלי שהוא סורג בצורה איכותית, באופן זה, מתקינים שני דברים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג למיגון מקום העבודה.

שני דברים בעלות ותעריף משתלמים בהרצליה והסביבה

הפתרון המתקדם והחדשני לתריס שהוא גם סורג מהווה חלופה ברמה גבוהה למקום עבודה בכל המדינה. כל חברת אחסון שרוצה במעהנ מיגוני בטוח ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בחנות ו לצרכי המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה וחסין עם פרופיל מפלדה רצינית למניעת פושעים שמנסרים את השלבים של התריס. תוכלו ליצור את התריס סורג גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה זו, לקוחות יכולים להביט דרך לחלון הראווה כדי לצפות במוצרים בחנות ולהתלהב מהסטייל הפנימי של המקום, גם כשבית העסק סגור. נוסיף כי תאכלס, עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם אם שלבי התריס פעורים בשביל לאפשר הקרנה של אור נעים מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס גלילה רגיל יש לסגור לחלוטין על מנת לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אין סיבה לסגור עד למטה את התריס הנגלל, כך ניתן לאפשר לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה ע”מ לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם טוב שמכליל מנגנון זהירות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון מכני המאפשר לפתוח ולסגור כשיש הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בעיר הרצליה תריסים נגללים עם שקיפות בהרצליה

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות לכם את אחד החידושים בסקטור התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות באיכות גבוהה המומלץ במיוחד לעבודות, במרכזי קנייה סגורים וברחובות שופינג בצורה הזאת אפשר להראות את הדברים לאנשים הסובבים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר אמין ורציני שיכול להבטיח לכם הכי הרבה בטיחות ודברים טובים בנוסף.

תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה לחלוטין פתרון אדיר לבתי עסק רבים, קל להראות את הביגוד, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים במרכול אף בשעות בהן בית העסק סגור. יתאפשר לכם לגלגל את תריס הגלילה מעלה בשעות הפעילות של העסק, התריס הנגלל לא צריך הרבה מיקום לאחסון. קל לתפעל את התריס באמצעות כפתור המורכב בתוך העסק על הקיר, דרך שלט או באמצעות אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות גבוהה- התריס עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי גם במקרה קצה. עיצוב יפה- התריס מופק באופן איכותי במראה יוקרתי, הוא הינו מותקן בעזרת עובדים מקצועיים משופשפים באיכות מכובדת.פתרון ענק בתי עסק – אנשים לתת מבט על טובין מודגמת במשרד בפתחי הראווה באיזור הרצליה בלי כל רעש. תעשייה במידנת ישראל- התריס נעשה במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה, לכל הדעות, נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates