שערים חשמליים בכפר שמריהו

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר שמריהו למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר שמריהו למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר שמריהו

תריס גלילה בכפר שמריהו

תריסי גלילה חשמליים מהווים טכניקת התגוננות נפוצה ברשתות רבות בכל המדינה, אפשר לצפות אותם בפתחי פנצ'ריות, רשתות אופנה ותכשיטים, סניפים של רשתות קניות, עסק של מוצרי חשמל ועוד. תריסים נגללים לא מאפשרים לגנבים לחדור בקלות לחנות ולהסליק ממנו עצמים, אמצעי הסגירה יתר על כן מגנים מבעיות של השחטה, מצמצמים באופן משמעותי את סיכויי הגניבה ומעודדים לתחושת ביטחון עבור בעלי החנות.

איך מומלץ להתאים תריסי גלילה למחסן שלך?

על מנת להתאים תריסי גלילה לבית שלך באיזור כפר שמריהו צריך לבחור האם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או מכניים. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לרכוש ולהתקין תריס גלילה חשמלי מפלדה או ברזל שיש בו ממשק ידני. בימינו נוטים להתקין תריסי גלילה הפועל באמצעות מערכת חשמלית להפעלה נוחה, כדי לא לבזבז זמן עם תפעול ידני המחייב הפעלת הרבה כוח. אם שמעת כי תריס גלילה שהינו חשמלי מרבה להתקלקל ולגרום לקשיים מומלץ שתדע שיש גם מנועים אוטומטיים אמינים מאוד, ומכך על מנת להזהר מתקלות כדאי לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מפורסמת, בטופ, שאנשים מכירים ולגיטימית. אנשי המקצוע בתחום אומרים לבעלי מקומות לרכוש תריסי גלילה אוטומטיים למקום על פי התנאים הבאים: סיווג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל המלבן שצריך לאבטח. מנגנון תפעול אמין (מנוע חשמלי מין ועוצמתי). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיה בה מיוצר התריס הנגלל. עיצוב התריס הנרכש. רמת ותשלום התקנת התריס. אחזקה שוטפת. איך התריס יעמוד כאשר הוא עומד מול נסיון פריצה, ונדליזם ואיתני הטבע. אמצעי אבטחה, דוגמת מעצור חירום, אופציה להפעלה לא חשמלית כאשר יש הפסקת חשמל וכולי.

מחיר והתחייבות. מיני תריסי גלילה חשמליים בהרבה עיצובים מרהיבים

חברה רצינית באיזור כפר שמריהו לניהול, פבריקציה והרכבה של תריסי גלילה פועלי חשמל נותנת תיאום מלא של התריס הנגלל אל רצונותיו של בעל הסק ואל הצורך של העסק. ניתן להכין את המוצר מחומרים כאלה ואחרים, בדר"כ, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת name יכולה להציע גם תריס גלילה שקוף העשוי משכבות של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת כי ניתן להכן תריסי גלילה אוטומטיים יחד עם שלבים מסיביים המספקים אטימה, יתאפשר לכם להשתמש בתריס גלילה הכולל שלבים עם חורים ומרווחים באופן כזה שאוויר מסוגל לאוורר בקלות לבית העסק וכן יתן לאנשים לראות מבעד לתריס הגלילה. אם קורה ורוכשים תריס נגלל המיוצר מפלדה או אלומיניום אפשר לשנות לו גוון בתנור, ישנם הרבה גוונים שונים להתקנה, ובהלימה לחזית המקום, לעיצוב החנות או המשרד ובהתאמה לבקשותיו מיוחדות של הצרכן, חברת התריסים מוכנה לתכנן ולייצר תריס גלילה בסטייל באיכות עילאית ובסגנון נכבד ויצירתי.

ממי מומלץ להזמין תריסי גלילה חשמליים
כדאי לרכוש תריסים נגללים ידניים או אוטומטיים אך ורק מחברה עליה ניתן לסמוך שמצויה שנים בין המקצוענים. אנו ממליצים לקרוא בדבר, לבקש מנציג החברה רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק ברשימת העבודות שבוצעו שבוצעו על ידי החברה אם תהיה לכם את האופציה רצוי לסקור ביקורת אמיתיות על החברה. לאחר בירור התחלתי ובדיקת מחירים, עליכם להיסגר על החלטה. אם כך, מומלץ לבחור רק חברה איכותית ובעלת תקופה ארוכה בסקטור, חברת תריסים חשמליים שמספקת שירות ברחבי המדינה, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה טכנית מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

עובדים בכל חלקי הארץ ובכפר שמריהו והסביבה נגישות מיידית!

תציינו לנציג בשיחה שמצאתם אותנו דרך האתר ותשמעו הצעה אטרקטיבית
העסק חברת רוטנשטיין ותיקים בייצור, מרקטינג והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בסינכרון אל צורכיו של ולמאפייני הקונה. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה חשמליים מחומרים נפלאים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות ורציניות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ותק של יותר מ-30 שנה בתחום והיא נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים באיזור למרקטינג, ייצור וכמו כן הרכבת תריסים ממונעים, לכל צורך וגם קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון אסתטי וזמין, ומשופשפת גם ייצור וכן התקנת תריסי גלילה חשמליים למחסנים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניונים. החברה מאפשרת תריסים נגללים חשמליים עם שקיפות, הנותנים תשובה מעולה לחנויות במרכזי קניות וגם במולים, וגם תריסים ממונעים הכוללים תוכנת שליטה שתאפשר הפעלה ממרחק באמצעות שלט, עם חריטת לוגו או לחלופין שם התאגיד. רמה, תחושת ביטחון ועיצוב מודרני ומפואר אנו פועלים בכל האיזורים ומספקים שירותי תיקונים באופן מהיר ונגיש. הננו מלווים כל אחד משעת הזמנת השירות ועד לרגע ההתקנה בעסק לסיפוקו השלמה של הקליינט, ומביאים שירות מקיף אף אחרי השלמת המלאכה. כחברה מצליחה בתחום אנו מציעים שירות טוב ברמה הגבוהה ביותר ומחירונים נוחים ו משתלמים. בהרבה עסקים בסביבה מתענים מעבריינים וגניבות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה יעילים בשביל להקשות על כנופיות הפורצים ולצמצם נזקים. אם בעבר היה נהוג לשים סורגים בחנות בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים ו משתלמים המאפשרים לעסקים ברחבי המדינה לאבטח את הרכוש והאביזרים היקרים במקום. רוצוי לדעת שהרבה בני אדם לא ממש אוהבים את את איך שנראים הסורגים בגלל תחושת המחנק ואווירת המקום הסגור, כך שאין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שניתן לגלול בזמן תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובתום העבודה מנמיכים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג וזוכים למיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי נגלל או סורג?

בדירות ובתים וגם באתרים וחברות אפשר לראות תריסי גלילה ממונעים המשרים תחושת ביטחון ו נותנים גם גורם הצללה מקצועי. אך תריס ממונע אינו מספק הגנה אל מול פושעים כי כל פורץ מיומן מבין איך לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז לפלוש מבעל לכניסה ע"מ לבצע את הפשע. ע"כ, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בחנות הוא להתקין תריס סורג חשמלי בצורה יעילה, באופן זה, מתקינים שני פריטים בעלות ותעריף טובים, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון להמקום.

שני דברים בתשלום משתלם באיזור כפר שמריהו

המענה המתקדם והחדשני של תריס המהווה גם סורג מהווה חלופה נפלאה לבתי עסק בכל רחבי המדינה. כל עסק שרוצה בפתרון מיגון יעיל ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג חשמלי בהתאם למימדי הפתחים בבית העסק ו לצרכים של המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחוסן הכולל פורפיל מפלדה חזקה למניעת פושעים שמנסרים את השלבים של התריס. אנו יכולים ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון הראווה על מנת לצפות במוצרים בחנות ולהתלהב מעיצוב החנות, גם אם החנות סגורה. חשוב לציין אחרי הכל, נותן לנו את האפשרות לנעילה אף כש שלבי התריס הנגלל עם רווחים בשביל לאפשר מעבר של קרני אור מבחוץ בין המרווחים של התריס. תריס רגיל יש להגיף עד למטה כדי לבצע נעילה ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אין סיבה לסגור לחלוטין את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן להותיר לקרני אור מבחוץ לחדור פנימה על מנת לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. ממלצים לרכוש דגם טוב שמכליל מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני המאפשר לסגור ולפתוח בעת שיש הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים עם שקיפות בכפר שמריהו והסביבה תריסים חשמליים שקופים באיזור כפר שמריהו

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם נלהבת להציג בשבילכם את אחד החידושים בתחום התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו עם איכות גבוהה המומלץ בעיקר לחנויות בקניונים, במרכזים מסחריים מקורים וברחובות שופינג ככה ניתן להציג את הדברים לאנשים המסתובבים שם מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר בטיחותי ומקצועית המבטיח לכם מקסימום ביטחון ודברים טובים מעבר.

תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מעולה תריס גלילה עם שקיפות – מוצר מצוין

תריסי גלילה שקופים זה לחלוטין פתרון מעולה לבתי עסק רבים, תוכלו להראות את הבגדים, הצמידים, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בחנות גם בשעות בהם בית העסק סגור. ניתן להרים את התריס הנגלל למעלה בשעות הפתיחה של העסק, התריס הנגלל לא צריך הרבה מקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה לקחת שליטה על תריס הגלילה ע"י כפתור הפעלה המותקן על קיר פנימי בחנות, דרך שלט או ע"י אפליקציה בנייד. היתרונות המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות גבוהה- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב וחזק אפילו במקרים קיצוניים. עיצוב איכותי- התריס נעשה בצורה איכותית במראה עשיר, הוא מותקן על ידי אנשי מקצוע למודים באיכות שאין כמוה.מענה חלומי עסקים – לקוחות יכולים לתת עיניכם בסחורה מוראית במשרד בפתחי הראווה בכפר שמריהו ללא שום בלאגן. תוצרת כחול לבן- התריס החשמלי מיוצר במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates