שערים חשמליים ברמת השרון

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה ברמת השרון למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה ברמת השרון למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה ברמת השרון

תריס גלילה ברמת השרון

תריסי גלילה מרבים להיות אמצעי הגנה נפוץ בהרבה חנויות בכל הארץ, ניתן לצפות אותם בפתחי מוסכים, מרכזי אופנה, חנויות השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל וכיוצא בזאת. תריסי גלילה חשמליים גורמים לכך שגנבים להכנס בקלות לחנות ולהסליק ממנו מוצרים, התריסים הנגללים כמו כן מרחיקים מקרים של ונדליזם, מורידים באופן משמעותי את סיכויי הפשיעה וגם תורמים להרגשה של בטחון בקרב בעלי בית העסק.

באיזו צורה למצוא תריס נגלל לעסק בו אתה עובד?

במטרה לבחור תריס נגלל לעסק בו אתה עובד ברמת השרון והסביבה עליך להחליט מראש האם בעל העסק רוצה בתריסים חשמליים או מופעלים ידנית. בעבר היה הרגל לקנות ולשים תריסי גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת העובד בעזרת מגנון מכני המשומש ידנית. בימינו מקובל להתקין תריס נגלל הפועל על מנוע אוטומטי להפעלה נוחה, במקום להתקשות על תפעול מכני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם במקרה שמעת כי תריס אוטומטי הרבה פעמים נוטה להתפרק ולגרום לקשיים הנה מידע חדש כי ישנם מנועים חשמליים שעובדים מעולה, ומהסיבה הזו על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך לקנות את התריס החשמלי רק מחברה מפורסמת, מצטיינת, מפורסמת ושניתן לסמוך עליה. האנשים שמבינים בתחום אומרים ללקוחות לקחת תריסי גלילה חשמליים למקום לפי הקריטריונים הבאים: סיווג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל דלת המוסך שצריך לנעול. ממשק תפעול טוב (מנוע תפעול עוצמתי ואמין). חומרי גלם ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכנולוגיות לייצור התריס. מראה התריס. אמינות ומחר התקנת התריס במשרד. תחזוקה של המערכת. עמידות התריס אל מול ניסיונות פריצה, השחתה וגשמים. מנגנוני אבטחה, לדוגמה: מעצור חירום, ניתן להפעלה לא חשמלית אם תתקיים הפסקת חשמל וכיוצא בזאת.

מחיר וערבות. סוגי תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה סטיילים מדהימים

עסק מומלצת ברמת השרון והסביבה לארגון, פבריקציה והשמה של תריסים אוטומטיים מציגה תיאום מלא של תריס הגלילה החשמלי לצרכים של הלקוח ואל הצורך של העסק. ניתן להכין את התריס מחומרי גלם מגוונים, לרוב מפלדה או מאלומיניום, חברת התריסים יכולה לספק אף תריסי גלילה שקופים המיוצר מחומר בשם פוליקרבונט. חשוב לדעת כי ניתן לייצר תריסים חשמליים יחד עם שכבות מסיביות המספקות אטימה טובה, אפשר להזמין תריס עם שלבים עם מרווחים ככה שאוויר מסוגל לאוורר בלי בעיות לעסק וכמו כן יאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה ושמים תריס נגלל שמייצרים אותו מפלדה או אלומיניום אפשר לשנות לו גוון בטכנולוגיית ייצור בחום, ישנם הרבה צבעים לברירה, ובהתאם לחזית העסק, לעיצוב המבנה או לחילופין העסק ובהתאמה לרצונותיו הייחודיות של הצרכן, החברה ביכולתה לתכנן וליצור תריס אוטומטי יפה באיכות טובה מאוד ובסטייל גדול ופשוט ויעיל.

ממי כדאי לקנות תריסי גלילה
אנו ממליצים לרכוש תריסי גלילה ידניים או אוטומטיים אקסקלוסיבית מחברה אמינה בעלת שנים בתחום. חשוב לעיין אודות החברה, לדרוש מהעסק רשימת ממליצים, לעיין ברשימת העבודות שבוצעו על ידי החברה אם תהיה לכם את האופציה חכם יהיה לקרוא דעה אמיתיות לגבי העסק. בתום בירור חלוצי והשוואת מחירים, צריך לבחור. ע"כ, אנו ממליצים לבחור אך ורק חברה איכותית שיש לה ותק רב בתחום, חברת תריסים שמציעה לכם שירות ברחבי הארץ, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל התלבטות מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

פועלים בכל המדינה וברמת השרון והסביבה זמינות מיידית!

הדגישו לנציג בשיחה שהגעתם דרך האתר וקבלו דיל כדאי
חברת רוטנשטיין חוסם ותיקים בייצור, שיווק והרכבה של תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל צורכיו של ולמאפייני הקונה. החברה שלנו מייצרת תריסי גלילה מדברים נפלאים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות ומתקדמות. לחברת רוטנשטיין חוסם ותיקות של יותר מ-30 שנה בענף ומעשה היא נחשבת לאחד העסקנים המובילים באיזור למרקטינג, ייצור תעשייתי וכן התקנת תריסים נגללים חשמליים, לכל צורך וכן מכל סוג. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון יפה ומצוין, ומנוסה גם ייצור תעשייתי והתקנת תריסים נגללים למחסנים, לחנויות בקניונים, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה מאפשרת תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים מענה מצוין לבתי עסק במרכזי שופינג ומולים, וכן תריסי גלילה חשמליים יחד עם תוכנת שליטה להפעלה ממרחק בעזרת שלט, עם חריטת סמל או שם בית העסק. איכות, אמינות וכן עיצוב אופנתי ומפואר החברה נותנת שירות בכל רחבי המדינה וכן מספקים עבודות תיקונים באופן יעיל וזמין. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל אחד מדקת קבלת ההחלטה וכלה בהתקנה במקום לסיפוקו המלאה של הלקוח, ומעניקים שירות מלא אף במצב שבו יש צורך בהשלמת התהליך. כחברה מובילה בתחום אנו מאפשרים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וכן מחירונים נוחים ו מעולים. בחנויות רבות במדינה מתענים מפריצות וגניבות, אז בגלל זה עליהם להתקין אמצעי מיגון מאסיביים על מנת להקשות על כנופיות הפורצים ולצמק נזקים. כידוע בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בעשור האחרון ישנם מוצרים חדשים וכן מצוינים שהופכים את זה לאפשרי עבור העסקים בכל נקודה מרכזית בארץ לאבטח את הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. חשוב לזכור כי המון בני אדם אינם אוהבים את המראה של הסורגים בעקבות תחושת חוסק האוויר ואווירת בית הכלא, בגלל זה אין להשוות משהו אחר ל סורג גלילה חשמלי שאפשר לגלול במהלך תקופת הפעילות שהעסק מציע, ובסיומו של העבודה מנמיכים עם נקישת כפתור את הסורג החשמלי ומקבלים מיגון אפקטיבי ויעיל.

תריס חשמלי נגלל או אולי סורג?

בתוך מבנים וגם באתרים וחברות אפשר לראות תריסי גלילה חשמליים המקרינים תחושת ביטחון ו נותנים גם גורם הצללה רציני. ואע"פ כן, תריס חשמלי אינו מספק הגנה אל מול פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס מבעל לכניסה ע"מ לבצע את הגניבה. אם כך, הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בעסק הוא לבצע התקנה תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, כך למעשה רוכשים שני פריטים במחיר אחד, גם תריס להצללה וגם סורג שנותן מיגון למקום העבודה.

שני פריטים בתמחור משתלם ברמת השרון

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג מהווה חלופה ברמה גבוהה לבתי עסק בכל הארץ. כל חברה שיש לו צורך במעהנ מיגוני איכותי ויעיל יש ביכולתו לרכוש תריס שהוא גם סורג חשמלי בהתאם לגודל הפתחים בבית העסק ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי ומחוסן עם פרופיל מפלדה בטוחה למניעת ניסיונות ניסור של שכבות התריס. ניתן ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, כך לקוחות יכולים להביט מבעד לחלון העסק כדי לצפות בסחורה בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, גם כשהמקום סגור. נקודה חשובה היא אחרי הכל, מקל עלינו ומאפשר נעילה גם אם שכבות התריס פתוחים על מנת לאפשר הקרנה של תאורה טבעית מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש לסגור עד לסוף ע"מ לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס עם סורג אין סיבה לסגור לחלוטין את התריס, בצורה זו, ניתן לתת לתאורה טבעית מבחוץ להכנס פנימה ע"מ לחסוך בכסף המשולם על החשמל והתאורה. כדאי לקנות דגם טוב שיש בו מנגנון בטיחות למנוע הפלה של התריס ומנגנון שהוא ידני שאיתו אפשר לעשות לסגור ולפתוח כאשר קיימת הפסקת חשמל בשכונה.

תריסים חשמליים עם שקיפות בעיר רמת השרון תריסי גלילה עם שקיפות ברמת השרון

החברה שלנו רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות בשבילכם חידוש מצוין בעסקי התריסים הנגללים, תריס שניתן לראות דרכו באיכות גבוהה המתאים מאוד חמקומות עבודה, במרכזים מסחריים סגורים וברחובות שופינג בצורה זו, ניתן להציג את כל הפריטים לאנשים הסובבים באיזור הייצור נעשה משלבי פוליקרבונט חומר בטיחותי ומקצועית המבטיח לכם מלא ביטחון והרבה יתרונות חוץ מזה.

תריס שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין

תריסי גלילה שקופים הם פתרון ברמה לבתי עסק רבים, ניתן להראות את הביגוד, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אף בשעות בהן מקום העבודה סגור. יתאפשר לכם לגלול את התריס למעלה בזמני הפתיחה של החברה, התריס הנגלל לא נזקק להרבה מקום לאחסון. תהיה לכם את האופציה לקחת שליטה על תריס הגלילה באמצעות מתג המורכב על קיר פנימי בחנות, בעזרת שלט נייד או דרך יישומון בנייד. הפלוסים המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- תריס הגלילה עשוי משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ועוצמתי אף במצב שבו יש מקרי קיצון. עיצוב עם סטייל- התריס השקוף מופק באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, זה מותקן ע"י אנשים מקצועיים בקיאים באיכות שאין כמותה.פיתרון כלשהו אדיר עסקים – קליינטים לצפות בטובין המוצגת במשרד בפתחי הראווה באיזור רמת השרון ללא שום הפרעה. תוצרת במידנת ישראל- התריס הנגלל מופק במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates