שערים חשמליים בסביון

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בסביון למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בסביון למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה ב*סביון

תריס גלילה בסביון

תריסי גלילה אוטומטיים נוטים להיות צורת אבטחה נפוצה במקומות רבים בכל המדינה, אפשר לצפות אותם בהגעה למוסכים, עיסקי הלבשה ואקססוריז, מרכזים של סופרים, מרכזי קניה של מוצרים חשמליים וכדומה. תריסי גלילה לא מאפשרים לגנבים להתגנב בקלות למשרד ולגנוב מהעסק מוצרים, הם כמו כן מונעים מקרים של ונדליזם, ממעיטים דרסטית את סיכויי החדירה וכמו כן תורמים להרגשה של בטחון אצל בעלי החנות.

איך מומלץ לבחור תריס גלילה לעסק שלך?

בשביל להחליט על תריס גלילה אוטומטי למחסן שלך באיזור סביון צריך לבחור אם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה חשמליים או ידניים. בעבר הלא רחוק אנשים היו נוהגים לקנות ולשים תריס גלילה אוטומטי מפלדה מגולוונת או מברזל עמיד המכיל מגנון מכני ידני. בזמנינו נוטים להזמין תריסי גלילה עם מנוע חשמלי לממשק נוח למשתמש, כדי לא לבזבז זמן על תפעול מכני המחייב כוח פיסי. אם עולה החשש שתריס המונע חשמל נוטה להפסיק לעבוד ולעשות בעיות מומלץ שתקרא זאת שיש גם מנועים שמופעלים חשמלית אמינים מאוד, ומפאת זאת כדי להימנע מתקלות עליך להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה שניתן לסמוך עליה, מובילה, מוכרת ושניתן לסמוך עליה. האנשים המקצועיים אומרים לבעלי משרדים לקחת תריסי גלילה למשרד לפי המאפיינים הבאים: סוג החנות והמיקום שלו. גודל דלת העסק שצריך לאבטח. תהליך עבודה שניתן לסמוך עליו (מנוע תפעול טוב ושאפשר לסמוך עליו). חומרים ממנו התריס עשוי (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכנולוגיות לייצור התריס הנרכש. סגנון תריס הגלילה. רמת ועלויות ההתקנה במקום. תחזוקה של התריסים באופן שוטף. עמידות התריס בפני פורצים, הרסנות וסופות. אמצעי אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, אופציה להפעלה ידנית כאשר מתקיימת תקלה חשמלית וכולי.

מחיר ואחריות. מיני תריסי גלילה חשמליים בסוגי עיצובים מרהיבים

עסק מקצועית באיזור סביון לתכנון, ייצור והתקנה של תריסים ממונעים מציעה תיאום מלא של התריס הנגלל לדרישותיו של בעל הסק ואל המאפיינים של המקום. יכולי לייצר את התריס החשמלי מחומרי גלם ממגוון רחב, ע"פ רוב, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, חברת התריסים מסוגלת להציע תריסי גלילה שקופים המיוצר מחומר בשם פוליקרבונט. חשוב לדעת שאפשרי לייצר תריסים חשמליים המכילים שלבים מסיביים ואטומים, ניתן לבחור תריס גלילה עם שלבים מחוררים ובעלי מרווחים כך שאוויר יכול לאוורר בפשטות למקום הסגור ובנוסף יתאפשר לראות מבעד לתריס. אם ומתרינים תריס גלילה המוכן מפלדה או אלומיניום תהיה לכם את האופציה לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, ישנם מגוון גוונים להתקנה, ובהלימה לחזית העסק, לעיצוב מקום העבודה או המשרד ובקורולציה אל רצונותיו מיוחדות של המשתמש / לקוח, חברת התריסים ביכולתה לתכנן ולייצר תריס יפה בצורה איכותית ובנראות גדול ויצירתי.

ממי בדיוק לבחור תריסים חשמליים
חכם יהיה לרכוש תריסים הנגללים ידנית או חשמליים רק מחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתוך הסקטור. אנו ממליצים לחקור אודות החברה, לדרוש בנועם מנציג החברה קהל ממליצים, לעיין ברשימת העבודות של המוסד במידה שיתאפשר לכם רצוי לבקש ביקורוץ כנות על העסק. אחרי בירור ראשון והשוואת עלויות, צריך לבחור. אם כך, אנחנו ממליצים לבחור רק חברה שאתם מאמינים בה שידועה עם מוניטין רב בתחום הזה, חבר תריסים נגללים המציעה שירות בכל הארץ, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל התלבטות ושיבוש.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובסביון והסביבה שירות זריז!

תדגישו בטלפון שמצאתם אותנו דרך האתר והשיגו דיל טוב
חברת רוטנשטיין חוסם מומחים בייצור, שיווק והרכבת תריסי גלילה חשמליים בהתאמה אל צורכיו של ולמאפייני המזמין. החברה שלנו הינה מייצרת תריסי גלילה מדברים מיוחדים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשות ואמינות. לחברתנו רוטנשטיין חוסם ותיקות הארוכה מ-30 שנה בענף והיא בעצם נחשבת לאחד מבתי העסק המקצועיים ביותר במדינה לשיווק, ייצור וכמו כן הרכבה של תריסי גלילה, לכל צורך וגם מכל גודל. רוטנשטיין חוסם מספקת פתרון נאה ונוח, ומומחית בין היתר ייצור וכמו כן התקנת תריסים נגללים לתעשייה, למקומות עבודה, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מאפשרת תריסים נגללים שמאפשרם לראות דרכם, הנותנים תשובה מצוין למקומות עבודה במרכזי קניות וגם במולים, וגם תריסי גלילה חשמליים יחד עם תוכנת פיקוד שתאפשר הפעלה ממרחק באמצעות שלט, עם חריטת לוגו או שם התאגיד. רמה, תחושת אמון וגם עיצוב מודרני ונהדר החברה נותנת שירות בכל חלקי הארץ ומספקים טיפול בבעיות יעיל וקליל. בחברת רוטנשטיין חוסם מלווים כל אדם מדקת לקיחת ההחלטה לשלב של ההתקנה במבנה לשביעות רצונו המלאה של המשתמש, ומביאים שירות מקיף גם אחרי השלמת התהליך. כחברה מפורסמת בתחומה אנחנו נותנים מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ועלויות הוגנות ו מעולים. מקומות רבים במדינה סובלים מפריצות ועבריינות, בגלל זה עליהם להתקין אמצעי מיגון טובים ע"מ להקשות על הפורצים ולצמצם נזקים. ידוע שעד לפני מספר שנים היה נהוג להתקין מחסומים בחנות היום ישנם מוצרים חדשים וכן נפלאים המאפשרים לעסקים בכל נקודה מרכזית בארץ לאבטח את הרכוש והציוד היקר בלוקיישן. מומלץ לזכור שהרבה בני אדם לא כל-כך אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים עקב תחושת הסגירות ואווירת מתקן כליאה, על-כן אין על סורג ממונע שאפשר לגלול במהלך שעות הפעילות של התאגיד, ובתום העבודה מורידים עם לחיצה פשוטה על כפתור את הסורג ואז מקבלים מיגון אפקטיבי ועובד.

תריס חשמלי או אולי סורג?

במקומות מגורים וגם בעסקים שונים יתאפשר לכם לראות תריסי גלילה המקנים תחושת אמון ו מספקים גם גורם הצללה מומלץ. עם זאת, תריס חשמלי לא בדיוק מספק הגנה בפני פורצים מהסיבה שכל פושע מיומן מבין איך לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז להיכנס דרך הפתח במטרה לבצע ממש את כל שברצונו. לכן, הפתרון המתקדם ביותר למי שאינו רוצה סורגים קבועים בחנות הוא לבצע התקנה תריס סורג חשמלי באופן יעיל, בצורה זו, רוכשים שני דברים בעלות ותעריף טובים, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון החנות.

שני מוצרים בתמחור משתלם באיזור סביון

המענה המתקדם והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג מהווה חלופה נפלאה לעסקים בכל רחבי המדינה. כל מקום הרוצה במעהנ מיגוני יעיל ומועיל יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג נגלל חשמלי לפי ובהתאם לגודל הפתחים בעסק ו לדרישות המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום בעל עובי טוב ומחושל שיש לו פרופיל מפלדה חזקה כדי למנוע ניסיונות ניסור של שלבי התריס. אנו יכולים ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יכולים להביט בעד לחלון החנות ע"מ לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, גם כשהמקום סגור. כמובן שיש לצייין שכן מקל עלינו ומאפשר נעילה גם כש שלבי התריס הנגלל פתוחים על מנת לאפשר הקרנת קרני אור מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס רגיל יש לסגור עד לסוף כדי לנעול אותו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אינכם צריכים להוריד לגמרי עד הסוף את התריס, ככה ניתן להשאיר לקרני אור מבחוץ להקרין פנימה בשביל לחסוך בעלויות האור והחשמל. ממלצים לרכוש דגם מומלץ שנכנס בו מנגנון זהירות למניעה של נפילת התריס ומנגנון מכני הנותן לנו את האפשרות לסגירה ופתיחה בעת שיש הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים נגללים עם שקיפות בעיר סביון תריסים חשמליים עם שקיפות בסביון והסביבה

חברת רוטנשטיין חוסם שמחה להראות בפניכם חידוש מצוין בעסקי התריסים הנגללים, תריס עם שקיפות בעל איכות גבוהה המתאים ממש למרכולות, מרכזי קנייה מקורים וברחובות שופינג כך ניתן להראות את הטובין ללקוחות מזדמנים המטיילים שם מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ורציני שיכול להבטיח לכם מקסימום בטיחות ודברים טובים חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – דבר מצוין תריס גלילה שקוף – מוצר מעולה

תרסים שקופים הם פתרון מעולה לעסקים רבים, תוכלו להראות לכולם את הביגוד, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי פריטים אחרים במרכול גם בשעות בהם מקום העבודה סגור. ניתן לגלול את התריס הנגלל למעלה בזמני הפתיחה של העסק, התריס השקוף לא דורש הרבה שטח אחסון. יתאפשר לכם לקחת שליטה על תריס הגלילה החשמלי בעזרת מתג הפעלה המותקן על קיר פנימי בחנות, בעזרת שלט נייד או על-ידי יישומון בנייד. הפלוסים המשמעותיים של תריס נגלל שקוף הם כדלהלן: עמידות לאורך זמן- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר טוב ומאסיבי גם במקרים קיצוניים. עיצוב יפה- התריס השקוף מופק בצורה איכותית במראה יוקרתי, הוא מותקן בעזרת אנשים מקצועיים מורגלים ברמתה של גבוהה.תשובה נוח בתי עסק – מזמינים להביט בקומודיטי המוצגת בחנות ובפתחי הראווה בעיר סביון ללא שום רעש. תעשייה במידנת ישראל- התריס מיוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה נחשב למוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates