שערים חשמליים בבאר שבע

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בבאר שבע למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בבאר שבע למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בבאר שבע

תריס גלילה בבאר שבע

תריסי גלילה אוטומטיים הם צורת מיגון נפוצה בעסקים רבים בכל המדינה, אפשרי למצאם בכניסה למוסכים, מרכזי הלבשה ותכשיטים, סניפים של רשתות שיווק קמעונאיות, מרכזי קניה בהן מוכרים מוצרי חשמל וכולי. תריסים נגללים לא מאפשרים לפושעים לחדור בקלות לחנות ולחטוף מהמקום עצמים, אמצעי הסגירה באותה מידה מונעים בעיות של השחטה, ממעיטים מאוד את הזדמנויות הונדליזם וגם תורמים לתחושת ביטחון בשביל הבעלים של החנות.

באיזו צורה להחליט על תריס גלילה למוסד שלך?

במטרה להתאים תריס נגלל למוסד שלך באיזור באר שבע רצוי לבחור האם אתה מעדיף להתקין בתריסי גלילה אוטומטיים או מונעים ידנית. בעבר אנשים היו נוהגים לרכוש ולשים תריס גלילה מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת עם מגנון פעולה מכני. בזמנינו מקובל להזמין תריס גלילה שעובד בעזרת מנוע חשמלי לשימוש פשוט, על מנת שלא להתפשר עם גלגול ידני שגורם לגלילה מעייפת. אם אתה מכיר שתריס גלילה חשמלי הרבה פעמים נוטה להתקלקל ולגרום לבלגן הנה מידע חדש שיש מנועים שמופעלים חשמלית שבהחלט עמידים, אי לכך על מנת להזהר מתקלות כדאי לרכוש את התריס החשמלי הנגלל רק מחברה מפורסמת, בטופ, עמידה ולגיטימית. המומחים בתחום מייעצים לאנשים לקנות תריסי גלילה למקום לפי התנאים הבאים: סוג המשרד והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל המלבן שיש לחסום. תהליך עבודה טוב (מנוע עוצמתי ואמין). חומרים ממנו התריס עשוי (פלדה, אלומיניום, ברזל, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנרכש. סטייל תריס הגלילה. אמינות ועלות ההתקנה בבית העסק. תחזוקה של המערכת. עמידות התריס בפני ניסיונות פריצה, חבלנות ואיתני הטבע. מנגנוני אבטחה, כמו למשל מעצור חירום, מסוגלות להפעלה לא חשמלית אם תתקיים הפסקת הזרם החשמלי וכד'.

מחיר והתחייבות. סוגים של תריסי גלילה בהרבה עיצובים מדליקים

חברה טובה באיזור באר שבע לארגון, תיעוש והתקנה של תריסי גלילה הפועלים על ידי מנוע מציעה התאמה אישית של התריס לרצונות של הלקוח ואל הצורך של העסק. יכולים להכין את תריס הגלילה מחומרי גלם מגוונים, בדר"כ, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, החברה מסוגלת להציע תריסי גלילה שקופים המיוצר מחומר בשם פוליקרבונט. כדאי לדעת שאפשר להכין תריסים חשמליים הכוללים שכבות מסיביות ואטומות, יתאפשר לכם לבחור תריס גלילה עם שלבים עם חורים ומרווחים ככה שאוויר מסוגל לאוורר ביעילות למקום ובנוסף יתן לראות מבעד לתריס. במידה ושמים תריס חשמלי שנוצר מפלדה או אלומיניום תוכלו לצבוע אותו בתנור, קיימים הרבה צבעים שונים לבחירה, ובהתאם לחזית המקום, לעיצוב המבנה או המשרד ולפי ובהתאם אל רצונותיו ייחוד של הצרכן, חברת name יכולה לתכנן וליצור תריס מעוצב באיכות עילאית ובנראות גדול ומקורי.

ממי בעצם לקנות תריסים אוטומטיים
חשוב לקנות תריסים נגללים מכניים ולחלופין חשמליים רק מחברה עליה ניתן לסמוך ומנוסה בין המקצוענים. אנו מציעים לשאול אנשים אודות החברה, לקבל מנציג המכירות קהילת ממליצים, לבדוק ברשימת העבודות שבוצעו של החברה התוכלו כדאי לקרוא ביקורת אמיתיות בדבר החברה. בתום בירור התחלתי ובדיקת עלויות, עליכם לבחור. מסיבה זו, רצוי לבחור אך ורק חברה אמינה שידועה עם מוניטין רב בתחום הזה, חברת תריסים חשמליים שמספקת שירות בפריסה ארצית רחבה, עזרה באופן מקצועי יעיל בכל דילמה ותקלה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות בכל המדינה ובבאר שבע והסביבה זמינות מיידית!

ציינו לנציג הטלפון שהגעתם לשירות דרך האינרנט ותקבלו דיל כדאי
העסק חברת רוטנשטיין מתמחה בייצור, מכירות והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לבקשותיו של ולמאפייני המשתמש. החברה מייצרת תריסים מחומרי גלם מיוחדים שנבחרים בקפידה וכן בטכנולוגיות ייצור תעשיות חדשניות ומתקדמות. לבית עסק רוטנשטיין חוסם תקופה של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר במדינה לשיווק, ייצור תעשייתי והרכבה של תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה וכן קטנים וגדולים. רוטנשטיין חוסם מהווה פתרון אסתטי ומתקדם, ומעולה כמו כן גם ייצור וכן התקנת תריסים למחסנים, למקומות עבודה, לרשתות שיווק, למוסכים ולחניות. החברה שלנו מציעה תריסים נגללים חשמליים שהם שקופים, הנותנים פתרון מעולה למרכולות במרכזי קניות וגם במולים, וגם תריסים ממונעים יחד עם תוכנת שליטה להפעלה מרוחקת על ידי שלט, עם חריטה של סמל או שם התאגיד. איכות, אמינות וכן עיצוב מודרני ומרשים אנו עובדים בכל האיזורים וכן מציעים שירותי תיקונים באופן מהיר וזמין. אנחנו מלווים כל לקוח מדקת הזמנת השירות לשלב של ההתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המוחלטת של הקליינט, ומעניקים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת הפרוצדורה. כחברה מצליחה בתחום אנו מאפשרים שירות מקצועי ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו נהדרים. בהרבה מקומות בסביבה סובלים מפריצות ועבריינות, כך שהם צריכים להתקין אמצעי אבטחה טובים בשביל להקשות על הפושעים ולצמק נזקים. אם לא מזמן היה נהוג לשים סורגים בבית העסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים ו מעולים המאפשרים לחנויות בכל הארץ לשמר את הרכוש והציוד היקר במקום. חשוב לזכור כי הרבה אינם ממש אוהבים את המראה של הסורגים בעקבות תחושת הסגירות וגם אווירת המקום הסגור, אז בגלל זה אין כמו סורג גלילה חשמלי שקל לגלול בזמן זמן הפעילות של המקום, ובסופו של יום העבודה מורידים בלחיצת כפתור את הסורג הנגלל וזוכים למיגון אפקטיבי ובטוח.

תריס חשמלי או אולי סורג?

בבתים רבים וגם אצל בעלי עסקים תהיה לכם את האופציה לראות תריסים חשמליים המקרינים תחושה של אמון ו מספקים גם גורם הצללה איכותי. עם זאת, תריס המופעל חשמלית אינו מספק הגנה בפני פורצים מפני שכל פושע מיומן קולט כיצד לעשות הרמה של התריס החשמלי ואז לפלוש דרך הפתח נפתח במטרה לבצע ממש את כל שברצונו. לכן, הפתרון הכי חדיש ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים במקום העבודה הוא להתקין תריס סורג המופעל חשמלית בצורה איכותית, באופן זה, קונים שני מוצרים בתעריף זהה, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג למיגון מקום העבודה.

שני מוצרים במחיר משתלם באיזור באר שבע

התשובה המתקמדת והמתוחכם של תריס שמשמש גם כסורג מהווה חלופה נהדרת לעסקים בכל נקודה במדינה. כל מקום הרוצה במעהנ מיגוני יעיל ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג חשמלי בהתאמה למימדים של הפתחים במקום העבודה ו לדרישות המיגון, התריס עשוי מאלומיניום עם עובי וחסין עם פרופיל מפלדה בטוחה למניעה של פורצים שמנסרים את שכבות התריס. אפשר ליצור את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט מבעד לחלון הראווה כדי לצפות במוצרים בחנות ולהתרשם מעיצוב המקום, אף אם המקום סגור. בל נשכח כי תריס סורג חשמלי עושה לנו הקלה בכך שבצורה זו ניתן לעשות נעילה גם כש שכבות התריס עם רווחים על מנת לאפשר מעבר של אור טבעי מבחוץ בין השלבים של התריס. תריס גלילה רגיל יש להגיף עד לסוף כדי לבצע נעילה שלו ולהגן על המקום. בתריס שהוא סורג אין שום סיבה להוריד לחלוטין את תריס הגלילה, באופן זה, ניתן לתת לאור נעים מבחוץ להקרין פנימה כדי לחסוך בעלויות התאורה והחשמל. כדאי להתקין דגם איכותי שכולל בתוכו מנגנון בטיחות כדי למנוע נפילת התריס ומנגנון ידני הנותן לנו את האופציה לפתיחה וסגירה בעת שיש הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה שקופים בבאר שבע תריסי גלילה שקופים בעיר באר שבע

חברת רוטנשטיין חוסם רוצה לגלות לכם חידוש מצוין בעסקי תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף באיכות גבוהה הכדאי ממש למקומות עבודה, במרכזי קנייה סגורים ובמורד הרחוב, באופן זה, ניתן להציג את כל הדברים ללקוחות מזדמנים הנמצאים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר עמיד ורציני שתוכלו לסמוך עליו שיביא ל מלא ביטחון ודברים טובים חוץ מזה.

תריס גלילה עם שקיפות – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים זה פתרון מושלם לחברות רבות, תוכלו להציג את הבגדים, הצמידים, מוצרי אלקטרוניקה או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק אפילו בשעות שבהן החנות סגורה. ניתן להרים את התריס הנגלל עד למעלה בשעות הפעילות של בית העסק, התריס החשמלי כמעט ואינו צריך שטח אחסון. פשוט לקחת שליטה על תריס הגלילה דרך מתג הפעלה המותקן על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט רחוק או דרך אפליקציה בנייד. הפלוסים העיקריים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות טובה- התריס השקוף מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר עמיד ומאסיבי גם במקרי קיצון. עיצוב יפה- התריס הנגלל מופק בצורה איכותית במראה עשיר, הוא הינו מותקן ע"י עובדים מקצועיים מאומנים באיכותה של רצינית.פיתרון כלשהו אדיר עסקים – אנשים לסקור מרכולת המוצגת בחנות ובפתחי הראווה בבאר שבע בלי כל ווליום. תוצרת במידנת ישראל- התריס הנגלל מיוצר במפעלים של בית העסק רוטנשטיין חוסם וזה נחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates