(Hangar Collection) תריסים תעשייתיים למבנים ורשתות סופר

תריס גלילה גדול שערים אוטומטיים לבניין מעוצב

שערים חשמליים – הכל תריסי גלילה איכותיים לעסק שלך

מ – א’ ועד תו
מוצרים שונים מקבלים את תו התקן ממכון התקנים הישראלי, לאחר שנבדקו ואיכות המוצר התאימה לדרישות מכון התקנים

באישור מכון התקנים הישראלי
תו התקן הישראלי הינו אישור ממכון התקנים הישראלי המאשר שהמוצרים כמו: השערים החשמליים, הסורגים, הקומקום, התנור או… היריעה עוד רחבה, עומדים בתנאי הבטיחות אותם הציבה המדינה כתנאי סף לשימוש בשירות או במוצר הספציפי, תו התקן משמש כמן תעודה המעידה כי המוצר הינו מוצר בטיחותי ושהשימוש בו אינו מסוכן.

לראות שזה עובד טוב
תו התקן מתייחס להיבטים שונים בהתאם למוצר הנבדק ולפונקציות שהוא אמור לספק, למשל שערים חשמליים מקבלים אישור על בטיחות החומר וכן על אופן התפעול, כאשר שערים חשמליים פועלים בצורה אוטומטית שעשויה לעיתים להיות לא בטיחותית, תו התקן על שערים חשמליים בוחן את החומר ואת אופן הפעלת השער ובכך מבטיח שימוש בטוח וקל.

מוצר בטוח
ניתן לראות את תו התקן מופיע על מוצרי חשמל שונים, כאשר גם שם נבדקים המגעים, האם המכשיר פועל בצורה בטיחותית ומאפשר גישה של בני אדם קרוב אליו מבלי להיפגע, הדברים תקפים לגבי כל מוצרי החשמל אולם כלפי מייבשי השיער ניתן להבין ביתר קלות להבין מדוע תו התקן הינו קריטי כדי להבטיח שימוש בטוח.

תו התקן כשירות לחברה
תו התקן מועיל ללקוחות ולייצרן בכך שהוא נותן אישור רשמי המאשר ללקוח את אמינות המוצר והחברה, לא פעם כאשר הלקוח המתלבט נתקל בתו התקן הוא מכריע באופן חיובי, הוא מבין שבעלי הבנה בחנו את המוצר והחליטו שהוא מתאים לשימוש גם עבורו, כך הוא מרגיש נינוח ובטוח יותר לבצע את הרכישה.
תריסי גלילה איכותיים לעסק שלך

אבטחה שהיא הבטחה
תו תקן משרת את החברה שמרגישה בטוחה יותר לספק את המוצר וכן על ידי הבדיקה לא אחת היא משפרת את איכות המוצר וכך היא מרוויחה מוצרים איכותיים יותר המתאימים לעיתים אף ליצוא. ופותחים את האופציות להתרחבות, הרעיון העומד מאחורי תו התקן הינו רעיון אטי ממדרגה ראשונה אבטחת מוצרים העשויים להוות סכנה לחיים בצורה ראויה ומתוקנת זו הבטחה לשירות טוב יותר ללקוחות

מדריך בחירה שערים אוטומטיים

כך בוחרים שער אוטומטי מוצלח

שער אוטומטי הוא לא מוצר שרוכשים אותו בכל יום.

לכן אי אפשר לבחור אותו בחופזה. קראו להלן וכך תדעו לבחור את השער המוצלח והטוב בעבורכם.

לפני שאתם רצים לרכוש את השער החשמלי שלכם קראו את המאמר הבא. כך תקבלו את הכלים לבחון את המוצרים המוצעים ולבחור מתוכם את המוצר המתאים והמוצלח ביותר לצורך האישי שלכם.

כך בוחרים שער אוטומטי
מטרה – חובה לבחור שער מתאים למטרה. עבור מה אתם מעוניינים לרכוש שער אוטומטי? לבית פרטי? לחניון? ואולי למפעל? השער שייבחר חייב להתאים למקום בו הוא יוצב.

רמת מיגון – עד כמה חשוב לכם למגן את השטח? האם מדובר על מקום בו מאוחסנים חפצים יקרי ערך? אם מדובר במקום שחשוב לכם למגן אותו ביותר עליכם לבחור בשער בעל משקל גבוה וכן במנועים חזקים יותר.

תדירות השימוש – שער שנעשה בו שימוש יומיומי רציף חייב להיות חזק ומצויד במנועים איכותיים. כך שהוא יוכל לשרת אתכם היטב ללא תקלות לאורך זמן. למרות שהוא נפתח ונסגר חליפות לאורך היום כולו פעמים רבות.

התאמה לסביבה – השער חייב להתאים לתנאים הסביבתיים. יש לבחון את השטח הקיים ובהתאם לכך לבחור את השער המתאים. כך שהוא יוכל לספק את הדרישה המתאימה בתנאים הנתונים.

התאמה לשטח – לא בכל מקום ניתן להתקין מסילה לשער נגרר. באזורים משופעים או על פני דרך משובשת יהיה צורך להתקין שערים אחרים.

אפשרויות פתיחה – כיצד פותחים את השער? האם הוא ייפתח באמצעות כרטיס חכם או שלט, או שמא מתאים לכם יותר שהוא ייפתח באמצעות חיוג ממספרי טלפון מסוימים?

עומדים לרכוש שער אוטומטי? בחרו בשער איכותי ומוצלח, כזה שישרת אתכם כראוי ויענה על הצרכים שלכם.

שערים נגללים לעסקים

להזמין שער נגלל – אצל רוטנשטיין חוסם
בשביל שתהיו מרוצים משער הגלילה אותו אתם מזמינים לעסק שלכם, חשוב כי תזמינו אותו אצל חברה מקצועית ומומלצת בתחום. הכירו אותנו!
חשוב לכם להיות מרוצים מהשער הנגלל אותו אתם מזמינים לעסק? בשביל להיות שבעי רצון מהרכישה של המוצר ומההתקנה, שלו חשוב כי תפנו אל חברה מומלצת ובעלת שם. היא זו שיש לה את היכולת לספק לכם את הצורך שלכם ולהבטיח לכם מוצר איכותי ובטיחותי שישמש אתכם היטב לאורך שנים של שימוש. אנחנו גאים להציע לכם את המוצרים האיכותיים שלנו ולספק לכם את השירות הייחודי של החברה שלנו. לנו יש את כל היתרונות בשביל למלא אחר הצורך שלכם בצורה המושלמת.

שערים חשמליים נגללים לעסקים – למה אצלנו?
כי אנחנו חברה מקצועית בתחום. יש לנו את כל הידע הנדרש ואת כל הכלים
המקצועיים לספק לכל לקוח מוצר מעולה בהתקנה מקצועית וטובה. כאשר תזמינו אצלנו מוצר תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים מענה מקצועי ומתאים לצורך שלכם.
כי אנחנו עוסקים בתחום זה כבר למעה מעשרים שנה. הניסיון הרב שצברנו מקנה לנו את היכולת לספק גם לכם מוצר איכותי והתקנה מקצועית כנדרש. הכלים שפתחנו מאפשרים לנו למצוא מענה מתאים לכל צורך ופתרון מוצלח לכל עסק.
כי כל המוצרים שלנו עוברים בקרת איכות קפדנית והם נושאים תו תקן המאשר את האיכות והבטיחות של המוצר.
כי אצלנו עובדים צוות מיומן ומקצועי של עובדים מנוסים. כל אחד מהעובדים בחברתנו מציע לכם שירות מעולה ועבודה יסודית ומקצועית כפי שאתם צריכים בדיוק.
שערים חשמליים נגללים מבית רוטנשטיין חוסם
החלטתם להזמין שערים נגללים לעסקים? פנו אלינו בשביל לקבל מוצר איכותי ובטיחותי, כזה שישמש אתכם היטב לאורך שנים – בנוחות מקסימלית ובבטיחות מספקת.

שערים חשמליים ותריסי גלילה סורגי גלילה למשרד צבעים שונים שערים אוטומטיים השוואת מחירי צביעה בתנור