(Garage Collection) שער גלילה לחניות פרטיות

תריס גלילה בגראז שערי גלילה לבית העסק או לבניין בחירת צבעים

אפשר להזמין בכל מיני צבעים

שערים חשמליים לחניה

אין כמו מוצר חשמלי בטיחותי שאתם יכולים להתקין בכל מקום בבית שלכם ולהיות בטוחים שהוא יהיה בטוח לשימוש ולא יגרום לתאונות. שערים חשמליים לחניה שמותקנים בשיטות המתקדמות שמוצעות לכם היום יכולים לשחרר אתכם בקלות מהדאגה לכך שמישהו ייפגע או שיקשה עליכם לתפעל את השערים ביום מן הימים. הנוחיות של ההפעלה של המוצר החדשני והמתקדם הזה מאפשרת לכם גם ליהנות ממנו באשר תזדקנו ולא תוכלו עוד להתמודד עם תפעולים מורכבים הדורשים יותר הפעלת כוח בכל מיני מקומות בבית. כך תוכלו ליהנות מנוחיות של שער חשמלי כאשר אתם נכנסים ויוצאים מהחניה וגם לא תצטרכו לצאת מהמכונית לצורך זה לפני הפתיחה ואחרי הסגירה. זהו מוצר מושלם לחיים נוחים גם לבעלי מוגבלויות, שיכול להשתלב באורח החיים שלהם.
סיבות נהדרות להעדיף שערים חשמליים לחניה
כאמור, בטיחות בראש ובראשונה. יותר מדי תאונות ביתיות נגרמות בגלל שפע המתקנים שנוספים לבתים שלנו ואנחנו לא דואגים לחשוב על ההשלכות שלהם.
מוגבלות בתנועה נפתרת בצ’יק כאשר כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על הכפתור. כך, אנשים מבוגרים או בעלי מוגבלויות אינם תלויים לעולם בחסדיהם של אנשים אחרים.
אסתטיקה וגימור מעולה. היום מיישרים קו עם כל מה שרואים בסרטים מרחבי העולם על עיצוב הבית וסגנון החיים. אנשים מרשים לעצמם רק מוצרים שנראים טוב ובמחירים כדאיים.
ביטחון מושלם. שער כזה אי אפשר להפיל בקלות כמו שערים אחרים, מה שמרחיק מכם כל מיני עבריינים.
שליטה מרחוק בשער בקלות.
התאמה לסגנון שתעדיפו כך שהסגירה יכולה להות הרמטית ולשמור על הפרטיות שלכם כל היום.
חברת ייצור שערים אמינה
החברה שקיימת בשטח עשרות שנים ומפעילה את מכונת הייצור המשוכללת ביותר שידועה לנו כיום בישראל היא חברת רוטנשטיין חוסם, חברה שמבטיחה לכם איכות מוכחת שלקוחות רבים מספור נהנים ממנה. מלבד התאמה אישית במגוון גדול של דגמים ושערים ומוצרים חשמליים לבית, החברה עומדת בכל תקן אפשרי ולכן שערים חשמליים לחניה שהיא מייצרת מוכיחים עצמם לאורך שנים בבלאי מועט. שערים אלה מצוידים במנגנון בטיחות נגד נפילות ובאפשרות להפעלה ידנית גם במקרה של תקלה או הפסקת חשמל.

שערים חשמליים

שער חשמלי מחומרים עמידים
שערים חשמליים מהווה פתרון מושלם עבור בעיות חניה, הבטחה שרק מורשי כניסה יוכלו להחנות בשטחם הפרטי, הגנה על רכבכם מפני נזקי השמש,שריטות ופגיעות מצד מכוניות חולפות.
יתרון נוסף של שערים חשמליים הוא הגנה מפני גניבות משום שהשער נפתח רק באמצעות שלט רחוק או בפתיחה סלולרית.
שערים חשמליים המיוצרים במפעלנו, כוללים מערכות הפעלה ופיקוד בעלות איכות ואמינות מהגבוהה בעולם, תוצרת איטליה, שנחשבת למדינה המובילה והמתקדמת בתחום זה.

איך זה עובד? שערים חשמליים מורכבים על גבי מסילה המותקנת לאורך הכניסה אל חלל החנייה או חצר הבית. באמצעות מערכת חשמלית המותאמת לכל שער על פי הצרכים הספציפיים שלו מונע השער לאורך המסילה. באמצעות לחיצה על שלט קטן מועברת פקודה למנוע השער הגורמת לו להיפתח או להיסגר.
שערים חשמליים ניתן לעצב במגוון דרכים. ניתן לבחור בשער כהה ואטום שאינו מאפשר לראות מעבר לו ומתאים למי שזקוק לפרטיות מקסימלית או לבחור בשער פסים החושף את המרחב הביתי. בקלות, בנוחות ובעיקר בבטחה ניתן לשמור על פרטיות הבית ועל בטיחות המשפחה.

רוטנשטיין – חוסם, ייצור שערים חשמליים לשרותכם!
ערים חשמליים מסובכים ועדינים אינם מתאימים לכל תנאי מזג האוויר ולשימוש מסיבי, זו הסיבה שאנו ברוטנשטיין – חוסם שמים דגש של ממש על בחירת שערים חשמליים חזקים העשויים חומרים עמידים.
את עבודות ההתקנה והתחזוקה מבצעים אנשי מקצוע מיומנים בעלי ניסיון רב בתחום. במקביל ילווה אתכם הצוות המקצועי לאורך כל הדרך תוך על שמירה על עקרונות השירות, שקיפות מוחלטת, עמידה בזמנים והתאמת השער החשמלי לצורכי השימוש הייחודיים לכם ולתנאי השטח.

התקשרו עוד היום ונשמח לייעץ וללוות אתכם בדרך אל השער המתאים ביותר לבית שלכם. לתיאום פגישת ייעוץ וקבלת הצעת מחיר בנושא שערים חשמליים התקשרו כעת למספר: 050-2628667 או באמצעות כפתור “צור קשר” באתר ונחזור אליכם בהקדם.

שער לחנייה – רוטנשטיין
שער לחניה – כדי שלא יגנבו לכם את הרכב וגם לא את החניה כל מי שבבעלותו חניה פרטית יודע כי עליו לשמור על החניה מפני זרים. הדרך הטובה ביותר היא לבנות שער מיוחד שיגן וישמור מפני פלישה של זרים. ישנה גם מטרה חשוב עוד יותר וזוהי השמירה על כלי הרכב שלנו. שער לחניה – הפתרון המושלם לנהג שרוצה לשמור על רכושו.

בשנים האחרונות אנחנו מוצאים הרבה מאוד חניונים פרטיים אשר מוגנים באמצעות שערים חשמליים. כמעט כולם כבר יודעים היום כי השמירה הנכונה והטובה ביותר על החניה ומה שיותר חשוב – על המכונית שלנו – זהו השער החשמלי המגן על החניה שלנו ועל הרכב הנמצא בתוכו.

שער חשמלי – טוב או לא טוב?
השער החשמלי הינו שער שהוא שנוי במחלוקת. לא כולם מוכנים להתקין שער שכזה בחצר הבית שלהם ורבים הם אלו החוששים מפני השער. מה הבעיה עם השערים החשמליים?

מחיר יקר – השערים החשמליים אלו שערים לא זולים ורבים חושבים פעמיים ושלוש לפני שהם הולכים על השקעה בכזה סדר גודל. אחרי הכול – השקעה בשער חשמלי זוהי השקעה ממש לא קטנה והיא בהחלט צריכה להצדיק את עצמה.

עבור אלו המתלבטים נמליץ לברר אצל מי שכבר נהנה מהשערים הללו. הם לבטח ישמעו חוות דעת חיובית מאוד על השער האיכותי המעניק להם הגנה מושלמת שמצדיק בהחלט את המחיר.

שער חשמלי זה מסוכן – קיים מיתוס האומר כי השער החשמלי טומן בחובו סיכונים שונים ולא כדאי להתקין שער כזה בחניה הפרטית. כאן חשוב לנו לציין כי תם העידן אשר בו איש הישר בעיניו יעשה. השערים שהיו בעבר היו במקרים רבים מסוכנים כי לא תמיד הם היו תקניים ולא הייתה הקפדה מבחינה חוקית על המתקינים.

השערים של היום תקניים לחלוטין ומעניקים לנו הגנה מלאה.

שערי כניסה לחנות נעליים איכותישערי גלילה בכניסה לחניית בניין או חניון מחירים
שערים חשמליים ותריסי גלילה סורגי גלילה למשרד צבעים שונים שערים אוטומטיים השוואת מחירי צביעה בתנור