שערים חשמליים בכעביהטבאשחג'אג'רה

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכעביהטבאשחג'אג'רה למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכעביהטבאשחג'אג'רה למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכעביהטבאשחג'אג'רה

תריס גלילה בכעביהטבאשחג'אג'רה

תריסי גלילה אוטומטיים הינם צורת אבטחה נפוצה במקומות רבים ברחבי המדינה, מתאפשר לראותם בהגעה למוסכים, חנויות אופנה, סניפים השייכים לרשתות שיווק קמעונאיות, חנויות של מוצרים חשמליים וכדומה. תריסי גלילה אוטומטיים גורמים לכך שפושעים לחדור בקלות לעסק ולקחת ממנו מצרכים, התריסים הנגללים יתר על כן עוצרים מקרים של ונדליזם, מפחיתים ממש את ניסיונות הפשיעה וכמו כן גורמים לתחושת ביטחון עבור עובדי העסק והבעלים.

כיצד לבחור תריס גלילה לבית שלך?

בשביל להתאים תריס גלילה חשמלי לבית שלך בעיר כעביהטבאשחג'אג'רה עליך להחליט מראש האם הלקוח מעוניין בתריסי גלילה אוטומטיים או מופעלים ידנית. בעבר הלא רחוק היה נהוג לרכוש ולשים תריסי גלילה אוטומטיים מברזל עמיד או מפלדה מגלוונת המכיל מנגנון תפעול המשומש ידנית. בעת המודרנית מקובל להזמין תריסי גלילה עם מכלול חשמלי לשימוש פשוט, כדי לא לבזבז זמן על גלגול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם במקרה שמעת כי תריס גלילה חשמלי מרבה לקרוס ולגרום לבלגן כדאי שתדע שיש מנועים אוטומטיים אמינים ועמידים במיוחד, ומהסיבה הזו על מנת לקבל תריס אמין כדאי להזמין את התריס החשמלי רק מחברה מהימנה, יציבה מוכרת מהימנה. אנשי המקצוע בתחום ממליצים לבעלי מקומות לקחת תריסי גלילה למוסך על פי הנקודות הבאות: סוג העסק והמיקום הגיאוגרפי שלו. גודל הדלת שצריך לאבטח. תהליך עבודה איכותי (מנוע אוטומטי מין ועוצמתי). חומרים ברזל, אלומיניום, פלדה, פוליקרבונט וכדומה). טכניקות ייצור התריס הנגלל. סטייל התריס הנרכש. רמת ועלות התקנת התריס במשרד. תחזוקה של המערכת. כמה התריס חזק אל מול ניסיונות חדירה, משחיתים ואיתני הטבע. אמצעי בטיחות, דוגמת מעצור חירום, ניתן לתפעול ידני אם יש הפסקת הזרם החשמלי וכיוצא בזאת.

עלות והתחייבות. סוגי תריסי גלילה אוטומטיים בהרבה עיצובים אופנתיים

חברת תריסים מקצועית בכעביהטבאשחג'אג'רה והסביבה לסידור, פבריקציה והתקנת תריסי גלילה ממונעים מציעה התאמה מלאה של התריס לצרכים של הלקוח ולמאפייני המקום. אפשר לייצר את תריס הגלילה החשמלי מחומרים מגוונים, ברוב הפעמים, מאלומיניום או מפלדה מגולוונת, החברה שלנו יכולה ליצר כן תריס גלילה שקוף המורכב משלבים של פוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה חשמליים המכילים שלבים מסיביים ואטומים, יתאפשר לכם לבחור תריס הכולל שכבות בעלות חורים ומרווחים בצורה כזאת שאוויר מסוגל לאוורר בקלות למקום הסגור ובהתאם יתן לאנשים לראות מבעד לתריס. אם וקונים תריס אוטומטי המופק מפלדה או אלומיניום ניתן לגרום לו לשנות צבע תחת הפעלת חום גבוה, יש גם צבעים שונים להתקנה, ובהתאמה לחזית הבית, לעיצוב המקום או העסק ובהתאמה לבקשות סגוליות של הקליינט, חברת תריסי הגלילה מוכנה לתכנן וליצור תריס גלילה יפה באיכות עילאית ובנראות נכבד ויצירתי.

מאיזה ספק להזמין תריסים חשמליים
כדאי להזמין תריסי גלילה מכניים או אוטומטיים בבלעדיות מחברה עליה ניתן לסמוך ובעלת ניסיון בתחום. אנו ממליצים לשאול אנשים לגבי, לדרוש מהחברה רשימת לקוחות מרוצים, לבדוק ברשימת הפרויקטים של העסק אם תהיה לכם את האופציה אנחנו ממליצים לסקור חוו"ד כנות על העסק. אחרי בירור התחלתי והשוואת עלויות, עליכם להיסגר על החלטה. מסיבה זו, רצוי לבחור רק חברה אמינה שידועה עם תקופה ארוכה בסקטור זה, חברת תריסים שמספקת שירות בכל הארץ, מענה מקצועי מהיר בכל בעיה ופגם.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

נותנים שירות לכל חלקי הארץ ובכעביהטבאשחג'אג'רה והסביבה שירות זריז!

ציינו בשיחת הטלפון שהגעתם דרך אתרינו ותשמעו דיל שווה
חברתנו חברת רוטנשטיין מעולים בייצור, פרסום והתקנת תריסי גלילה חשמליים בסינכרון לדרישותיו של ולמאפייני הצרכן. חברתנו רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסים מחומרי גלם נפלאים הנבחרים בקפידה ו בצורות ייצור חדשניות וטובות. לחברה שלנו רוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף והיא למעשה נחשבת לאחד מבתי העסק המובילים באיזור לשיווק, ייצור תעשייתי וכן השמת תריסי גלילה ממונעים, לכל מטרה ובכל גודל שתרצו. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון אסתטי ומתקדם, ומשופשפת גם ייצור וכן התקנת תריסים למפעלים, לעבודות, לסופרים ענקיים, למוסכים ולחניות. חברתנו מאפשרת תריסים נגללים שהם שקופים, הנותנים תשובה אדיר למרכולות במרכזי שופינג וקניונים, וגם תריסי גלילה להן אפליקציית שליטה שתאפשר הפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטה של לוגו או לחלופין שם בית העסק. איכות, אמינות וכן עיצוב אופנתי וגם מרשים החברה נותנת שירות בכל המדינה ומספקים עבודות תיקונים באופן יעיל וקליל. אנחנו מלווים כל אחד מהרגע של הזמנת התריס ועד להתקנה במקום לסיפוקו המוחלטת של הלקוח, ומביאים שירות מקיף אפילו אחרי השלמת המלאכה. כחברה מצליחה בענף מציעים אצלנו שירות מקצועי ברמה גבוהה ומחירונים נוחים ו נהדרים. בהרבה עסקים במדינה דואבים מפריצות ועבריינות, לכן עליהם להתקין אמצעי הגנה יעילים כדי להקשות על הפושעים ולהקטין הפסדים. אם בעבר הלא רחוק היה נהוג להתקין מחסומים בבית העסק בימים אלה ישנם מוצרים חדשים ו נפלאים שמאפשרים לעסקים ברחבי הארץ להגן על הרכוש והחפצים היקרים במיקום. חכם יהיה לדעת שהרבה לא כ"כ אוהבים את את האופן בו נראים הסורגים בגלל תחושת הסגירות והאווירה של בית הכלא, כך שאין כמו סורג חשמלי שקל לגלול בזמן תקופת הפעילות של החברה, ובסיום העבודה מנמיכים על ידי לחיצת כפתור את הסורג הנגלל ומקבלים מיגון אפקטיבי ואיכותי.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או לחלופין סורג?

במקומות מגורים וגם אצל בעלי עסקים תוכלו לראות תריסים נגללים חשמליים המקרינים תחושה של אמון ו מהווים גם פתרון הצללה איכותי. ואף על-פי כן, תריס ממונע אינו מספק הגנה אל מול פורצים מפני שכל פושע שיודע את העבודה קולט כיצד להרים את התריס ו לפלוש מבעל לכניסה כדי לבצע את הפשע. ע"כ, הפתרון היעיל ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בעסק הוא לרכוש תריס סורג המופעל חשמלית ביעילות, בצורה הזאת רוכשים שני מוצרים במחיר אחד, גם תריס שנותן הצללה וגם סורג המספק למיגון המקום.

שני דברים במחיר משתלם באיזור כעביהטבאשחג'אג'רה

המענה המתקדם והחדשני של תריס שמשמש גם כסורג מספק חלופה מעולה לחברות בכל נקודה מרכזית בארץ. כל עסק שרוצה בפתרון אבטחה בטוח ומועיל מסוגל לרכוש תריס שיהיה גם סורג המופעל חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים במקום העבודה ו לצרכי המיגון, התריס החשמלי עשוי מאלומיניום עם עובי ומחושל עם פרופיל מפלדה בטוחה למניעה של פושעים שמנסרים את השלבים של התריס. ניתן לייצר את התריס סורג מפוליקרבונט שקוף גם כן, ככה לקוחות נוכל לגרום להם להביט בעד לחלון הראווה במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהילהב מעיצוב העסק, גם במקרה שהעסק סגור. נוסיף כי אחרי הכל, מאפשר נעילה אף כש שלבי התריס הנגלל פתוחים ע"מ לאפשר הקרנה של תאורה טבעית מבחוץ ברווחים שיש בתריס. תריס רגיל יש להוריד עד לסוף על מנת לנעול אותו ולשמור על המקום. בתריס שהוא סורג אין צורך להנמיך עד למטה את תריס הגלילה, ככה ניתן לתת לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה כדי לחסוך במחירי התאורה והחשמל. מומלץ לרכוש דגם רציני שכתוב בו מנגנון בטיחות כדי למנוע הפלה של התריס ומנגנון ידני שאיתו אפשר לעשות לפתוח ולסגור כאשר קיימת הפסקת חשמל ברחוב.

תריסים נגללים עם שקיפות באיזור כעביהטבאשחג'אג'רה תריסים חשמליים עם שקיפות בכעביהטבאשחג'אג'רה

בית העסק רוטנשטיין חוסם נלהבת לגלות עבורכם חידוש מצוין בסקטור תריסי הגלילה, תריס שקוף בעל איכות גבוהה המתאים ממש לחנויות בקניונים, מרכזי קנייה מקורים ובמורד הרחוב, בצורה הזאת אפשר להציג את כל הדברים לעיני לקוחות הסובבים ברחוב מיוצרים משלבי פוליקרבונט, חומר אמין ומקצועית המבטיח לכם מלא ביטחון ויתרונות רבים בנוסף.

תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה תריס שהוא שקוף – מוצר מעולה

תריסים נגללים שקופים זה פתרון נפלא לחברות רבות, תוכלו להראות את הביגוד, התכשיטים, מוצרים חשמליים וכל סוגי פריטים אחרים בחנות אף בשעות בהן בית העסק סגור. תהיה לכם את האופציה להרים את התריס למעלה בזמני הפתיחה של בית העסק, התריס כמעט ואינו צריך מקום לאחסון. ניתן לקחת שליטה על התריס בעזרת כפתור המורכב על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט נייד או דרך אפליקציה. הפלוסים החשובים של תריס גלילה שקוף הם כדלהלן: עמידות גבוהה- התריס מיוצר משלבי פוליקרבונט חומר טוב וחזק גם במקרה קצה. עיצוב מרהיב- התריס השקוף נעשה באיכות גבוהה ובמראה איכותי, הוא מותקן על ידי פועלים מקצועיים מורגלים ברמתה של מכובדת.מענה חלומי בתי עסק – אנשים להביט בפרקמטיא מוראית בחנויות בחלונות הראווה בכעביהטבאשחג'אג'רה בלי שום ווליום. תוצרת בישראל- התריס מופק במפעלים של חברתנו רוטנשטיין חוסם ונחשב לכחול לבן

Israeli_electric_gates