שערים חשמליים בכפר סבא

בין לקוחותינו

  • ​תריסי גלילה חשמליים לחנויות שער הרמה אלומיניום  שלט רחוק ‏לשער חשמל

תריסי גלילה בכפר סבא למבני תעשייה ורשתות מזון

כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Hangar Collection

בנייני מגורים וחניות הם מרחבים פרטיים עליהם יש להגן ולאבטח. בעזרת שערים חשמליים ניתן לחסום את הכניסה לחניה בבניין מגורים באופן מאובטח ונוח. כניסה לחנייה הופכת להיות קלה כאשר יש שער חשמלי שנפתח בקלות ובמהירות הוא מאפשר כניסה נוחה לחניה וסגירה מאובטחת של הרכב באזור החניה.

את בניין המגורים יש צורך לסגור על מנת למנוע כניסה של אנשים זרים ולא רצויים באזור בניין המגורים על מנת להגן על דיירי הבניין. באמצעות שער המותאם לגודל הכניסה לבניין ניתן בקלות לסגור את הפתח לבניין באופן מאובטח ונוח לשימוש על ידי כל דיירי הבניין.

שערים חשמליים מסוג זה הינם נוחים למשתמש, בעלי מנועים אמינים וטובים, וניתנים להזמנה בגדלים שונים שמתאימים לכם.

Parking Collection
  • דלתות גלילה לבית הפרטי צביעה בתנור
  • תריס גלילה לחניה בבית פרטי סורגי גלילה לעסק או לבניין  העדפה אישית

כאשר מדובר על חניה פרטית יש צורך לוודא שהרכב יושב באופן בטוח ומוגן בקרבת הבית מאחורי שער נגלל חשמלי. את השער הזה ניתן לרכוש במגוון גדלים שיתאימו לפתח החנייה שלכם.

החנייה פרטית יכולה לשמש כמחסן הוא כי מקום לחנות כמה רכבים פרטים בודדים. שער הגלילה יהיה מותאם לגודל הכניסה לחנייה.

שער זה יהווה לא רק הגנה מפני גנבים פורצים ופושעים, אלה גם פרטיות של החניה הפרטית שלכם. כמו כן רכבכם יהיה מוגן מפגעי מזג האוויר כמו גשמים, רוחות ואבק בתוך חניה סגורה על ידי שער הגלילה האוטומטי ונוח לשימוש.

Garage Collection

Garage Collection

דלתות גלילה בכפר סבא למבנים ורשתות סופר

תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון
כאשר ברשותכם מבנים גדולים כמו סניף של רשת מזון, מחסן תעשייתי גדול או האנגר ענק, פתחי הכניסה למבנים אלו הם גדולים מאוד. מבנים בסדר גודל כזה מצריכים אבטחה של פתחי הכניסה והן נוחות כניסה ויציאה לרכבי העמסה ופריקה הנכנסים למתחם.
למקומות כאלה יש להתאים תריסים תעשייתיים שנועדו למטרות אלו. התריסים הנגללים הללו הם תעשייתיים, כבדים וגדולים. תריסים חשמליים אלו מותאמים לפתחים גדולים, הם מאסיביים בעוביים וגודלם, מכילים מנוע עוצמתי ומערכת הפעלה שמתאימה למבנים גדולים.
תריסים מאסיביים אלו יגנו על העסק מפני גניבות, יהוו שכבת בידוד טובה מהרחוב ויספקו מנגנון אבטחה טוב לעסק.
תריסי הגלילה הללו יכולים להגיע במגוון גדלים ובהתאמה לפתחי הכניסה לעסק.

Collection Shop
  • שערים אוטומטיים לבית העסק או לבניין תכנון ייצור

מחסום זרוע חניה לבתים פרטיים וועדי בתים

  • שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם 077-7907800

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.
יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.
מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.
חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.
מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

מחסום חשמלי

תריסי גלילה בכפר סבא

תריס גלילה בכפר סבא

תריסי גלילה הם צורת התגוננות נפוצה במקומות רבים בכל הארץ, ניתן לצפות בהם בפתחי פנצ'ריות, רשתות הלבשה ואקססוריז, חנויות של רשתות קניות, עסק של מוצרי אלקטרוניקה וכיוצא בזאת. תריסים נגללים לא מאפשרים לפושעים לחדור בפשטות למשרד ולהסליק ממנו מצרכים, אמצעי הסגירה באותה מידה מגנים מבעיות של השחטה, מורידים באופן משמעותי את ניסיונות הונדליזם וכמו כן תורמים לתחושת רגיעה בקרב עובדי העסק והבעלים.

באיזה אופן למצוא תריסי גלילה אוטומטיים לבית שלך?

כדי למצוא תריס גלילה למוסך שלך בעיר כפר סבא עליך לבחור האם הלקוח מעדיף להשתמש בתריסים חשמליים או מונעים ידנית. עד לא מזמן היה הרגל לקנות ולשים תריס גלילה מפלדה או ברזל עם מגנון פעולה הפועל ידנית. בעת המודרנית בדרך כלל מתקינים תריס נגלל הפועל באמצעות מערכת אוטומטית להפעלה פרקטית, על מנת שלא להתפשר עם תפעול ידני שגורם לבזבוז כוח ידני. אם במקרה שמעת כי תריס חשמלי מרבה להתפרק ולגרות לתקלות מומלץ שתקרא זאת שקיימים מנועי חשמל אמינים מאוד, לכן על מנת שהתריס לא יתקלקל עליך להזמין את תריס הגלילה החשמלי רק מחברה מבוססת, מובילה, מוכרת מהימנה. האנשים המקצועיים חושבים שכדאי ללקוחות לקנות תריסי גלילה למשרד על פי הקריטריונים הבאים: סוג העסק ובאיזו עיר הוא. גודל דלת העסק שיש לנעול. מנגנון הפעלה שניתן לסמוך עליו (מנוע אוטומטי אמין וחזק). חומרים (אלומיניום, פלדה, ברזל, פוליקרבונט וכו'). טכניקות ייצור תריס הגלילה. צבע התריס החשמלי. איכות ומחר ההתקנה במקום. אחזקת התריס באופן שוטף. איך התריס יעמוד אל מול ניסיונות פריצה, ונדליזם וסופות. אמצעי אבטחה, דוגמת מעצור חירום, אופציה להפעלה ידנית אם אכן יש הפסקת חשמל וכיוצא באלה.

מחיר וערבות. מיני תריסי גלילה אוטומטיים במגוון עיצובים מצוינים

חברת תריסים חשמליים רצינית בכפר סבא לניהול, תפוקה והתקנה של תריסים נגללים פועלי חשמל מציעה התאמה של תריס הגלילה החשמלי לצורכיו של בעל העסק ואל הצורך של המקום. יכולי לייצר את התריס מחומרי גלם כאלה ואחרים, ע"פ רוב, מפלדה או מאלומיניום, חברת תריסי הגלילה יכולה להציע אפילו תריס גלילה שקוף המוכן מפוליקרבונט. חכם יהיה לדעת שאפשרי לייצר תריסי גלילה אוטומטיים הכוללים שלבים מסיביים המספקים אטימה, תוכלו לבחור תריס המכיל שכבות בעלות מרווחים כך שאוויר מסוגל לעבור ביעילות למקום הסגור ובנוסף יאפשר לראות מבעד לתריס הגלילה. במידה ומתרינים תריס אוטומטי המופק מפלדה או אלומיניום אנו מציעים לצבוע אותו תחת הפעלת חום גבוה, יש גם גוונים לקניה, ובהתאמה לחזית נכס, לעיצוב מקום העבודה או המשרד ובקורולציה לדרישותיו ייחוד של הקונה או המשתמש, חברת תריסי הגלילה מוכנה לתכנן ולספק תריס חשמלי בסטייל באיכות טובה מאוד ובנראות נכבד ומתוחכם.

ממי למעשה להזמין תריסי גלילה חשמליים
אנו ממליצים להזמין תריסי גלילה ידניים או חשמליים אך ורק מחברה איכותית שמצויה שנים בין אנשי המקצוע. אנו ממליצים לקרוא לגבי, לקבל מהעסק קהל ממליצים, לבחון ברשימת העבודות השייכת לעסק אם יתאפשר לכם אנחנו ממליצים לקרוא חוות דעת אמיתיות בדבר החברה. בתום בירור התחלתי ובדיקת מחירים, עליכם לבחור. על-כן, אנחנו מציעים לבחור אך ורק חברה אמינה שקיים אצלה ותיקות בענף, חברת תריסים שמספקת שירות בפריסה ארצית רחבה, מענה מקצועי זריז בכל התלבטות מעידה.

רוטנשטיין חוסם דלתות גלילה לבית הפרטי הסטיילינג האישי

מספקים שירות לכל חלקי הארץ ובאיזור כפר סבא זמינות מיידית!

הדגישו בטלפון שהגעתם דרך האתר ותשמעו דיל טוב
העסק חברת רוטנשטיין מנוסים בייצור, שיווק והתקנה של תריסי גלילה חשמליים בתיאום מלא לדרישות ולמאפייני הצרכן. חברת רוטנשטיין חוסם מייצרת תריסי גלילה מחומרי גלם נהדרים הנבחרים כראוי ו בטכנולוגיות ייצור תעשיות מתוחכמות ומקצועיות. לרוטנשטיין חוסם ניסיון עשיר של יותר מ-30 שנה בענף והיא נחשבת לאחד העסקנים המובילים באיזור לפרסום, ייצור והתקנה של תריסים ממונעים, לכל מטרה וכן מכל סוג. רוטנשטיין חוסם מציעה פתרון מדוקדק ועדכני, ומעולה בין היתר ייצור וכמו כן התקנת תריסים נגללים למקומות תעשייתיים, לעבודות, לסופרים, למוסכים ולחניות. חברתנו מציעה תריסי גלילה עם שקיפות, הנותנים פתרון מושלם לחנויות במרכזי שופינג וכמו כן בקניונים, וגם תריסים נגללים חשמליים עם מערכת שליטה להפעלה מרחוק דרך שלט, עם חריטת סמל או שם החברה. שווי, אמינות וכן עיצוב מודרני וגם מרשים אנו עובדים בכל המדינה ומספקים עבודות תיקונים באופן יעיל ונוח. בחברת רוטנשטיין חוסם אנו מלווים כל לקוח משעת קבלת ההחלטה לשלב של ההתקנה במקום העבודה לשביעות רצונו המלאה של המשתמש, ומביאים שירות מלא גם אחרי השלמת התהליך. כחברה טובה בתחומה אנו מאפשרים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וגם תמחורים נוחים ו מצוינים. בחנויות רבות במדינה דואבים מעבריינים וגניבות, בגלל זה עליהם לשים אמצעי אבטחה שימושיים במטרה להקשות על הפורצים וכן לצמק נזקים. ידוע שבעבר היה נהוג לשים סורגים בעסק בימינו אנו ישנם מוצרים חדשים ו מעולים המאפשרים למקומות עבודה ברחבי המדינה להגן על הרכוש והחפצים היקרים בעסק. מומלץ לזכור כי המון בני אדם לא כל-כך אוהבים את את איך שנראים הסורגים עקב תחושת חוסק האוויר ואווירת המקום הסגור, אם כן, אין כמו סורג ממונע שאפשר לגלול תוך כדי תקופת הפעילות של התאגיד, ובסיומו של שעות הפעילות מורידים בלחיצה פשוטה על כפתור את הסורג ונוצר מיגון אפקטיבי ותקין.

תריס שמופעל בצורה חשמלית או סורג?

במקומות מגורים וגם בחברות יתאפשר לכם לראות תריסים חשמליים המעניקים תחושת ביטחון ו מספקים גם פתרון הצללה טוב. ועם זאת, תריס נגלל חשמלי לא בדיוק מספק הגנה בפני פושעים מהסיבה שכל פושע שיודע את העבודה יודע כיצד לבצע הרמה של התריס החשמלי ו לפלוש דרך הפתח בשביל לבצע את הגניבה. לכן, הפתרון המתקדם ביותר ללקוחות שלא רוצים סורגים מקובעים בעסק הוא להתקין תריס סורג חשמלי באופן יעיל, בצורה זו, רוכשים שני פריטים בתשלום אחד, גם תריס נגלל להצללה ו כן סורג שנותן מיגון למקום העבודה.

שני דברים בתשלום משתלם בכפר סבא והסביבה

הפתרון המתקדם והמתוחכם של תריס שיהיה גם סורג מספק חלופה ברמה גבוהה לחברות בכל נקודה במדינה. כל תאגיד שרוצה בפתרון אבטחה עובד ואפקטיבי יש ביכולתו לרכוש תריס שיתפקד גם כסורג המופעל חשמלי בהתאם לגודל של הפתחים בחנות ו לצרכים של המיגון, התריס עשוי מחומר אלומיניום עבה וחסין עם פרופיל מפלדה בטוחה למנוע פורצים שמנסרים את שכבות התריס. אפשרי ליצור את התריס סורג כמו כן גם מפוליקרבונט שקוף, בצורה הזאת לקוחות יש ביכולתם להביט בעד לחלון העסק במטרה לצפות בפריטים בחנות ולהתרשם מהסטייל הפנימי של המקום, אף כשהעסק סגור. נוסיף אחרי הכל, מאפשר נעילה גם כאשר שלבי התריס פתוחים על מנת לאפשר הקרנת אור נעים מבחוץ בין המרווחים של התריס. את התריס הרגיל שאנו מכירים יש להוריד לגמרי עד הסוף במטרה לבצע נעילה שלו ולשמור על המקום. בתריס סורג אינכם צריכים להוריד עד למטה את התריס הנגלל, כך ניתן לאפשר לאור הטבעי מבחוץ לחדור פנימה במטרה לחסוך בעלויות האור והחשמל. כדאי להתקין דגם טוב שיש בו מנגנון בטיחות למניעת נפילת התריס ומנגנון שהוא ידני הנותן לנו את האופציה ללסגור ולפתוח בזמן שמתוחללת הפסקת חשמל באזור.

תריסי גלילה עם שקיפות בעיר כפר סבא תריסי גלילה שקופים בכפר סבא

חברתנו רוטנשטיין חוסם שמחה לגלות לכם חידוש איכותי בסקטור תריסי הגלילה החשמליים, תריס שקוף באיכות גבוהה המתאים מאוד חמרכולות, במרכזים מסחריים מקורים ובמדרחוב, ככה ניתן להציג את הדברים ללקוחות מזדמנים המסתובבים במקום מכינים אותם משלבי פולקירבונט, חומר בטיחותי ומאסיבי שיכול להבטיח לכם מלא בטיחות ודברים טובים נוספים.

תריס שהוא שקוף – הרבה יתרונות תריס גלילה שקוף – מוצר מצוין

תרסים שקופים הם פתרון מצוין לחברות רבות, תוכלו להראות לכולם את הביגוד, השרשראות, מוצרי חשמל או כל סוגי הסחורה האחרים בבית העסק גם בשעות בהם בית העסק סגור. תוכלו להרים את התריס עד למעלה בשעות הפתיחה של בית העסק, התריס כמעט שלא צריך מקום לאחסון. ניתן לקחת שליטה על תריס הגלילה דרך כפתור שמותקן על קיר פנימי בעסק, על ידי שלט רחוק או בעזרת יישומון בנייד. הסגולות המשמעותיים של תריסי גלילה שקופים הם הם: עמידות טובה- התריס מורכב משלבי פוליקרבונט, חומר יציב ומאסיבי אף במצב שבו יש מקרים קיצוניים. עיצוב עם סטייל- התריס הנגלל נעשה באיכות גבוהה ובמראה יוקרתי, הוא הינו מותקן ע"י עובדים מקצועיים מומחים ברמתה של שאין כמותה.פיתרון כלשהו מושלם לעסקים – אנשים לתת מבט על סחורה מודגמת במשרדים בחלונות הראווה בכפר סבא ללא הפרעה. תוצרת בישראל- התריס הנגלל מופק במפעלי בית העסק רוטנשטיין חוסם ונחשב לתוצר כחול לבן

Israeli_electric_gates