תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

מחסום חשמלי

בכל מבנה ציבורי שהוא אנחנו מכירים מחסום חשמלי אחד לפחות שמוצב שם כדי לספק את הצרכים הביטחוניים, שמאלצים אותנו לסור להוראות הבודק הביטחוני ולהיכנס עם הרכב שלנו רק לאחר בדיקה ביטחונית ולו הקצרה ביותר. במקרים כאלה המחסום יכול להיות מלא או מחסום זרוע כפי שנוח ונחוץ למבנה ציבורי זה להתקין.

במקרים כאלה, המחסומים יתחלקו לכמה סוגים, כאשר הקל והפשוט ביותר הוא מחסום זרוע שמורמת למעלה בכל פעם שרוצים להניח לרכב להיכנס ומחסום חשמלי מלא של שער שמוסט הצידה לאותה מטרה.

חלק מהמחסומים מיועדים גם לבני אדם ולא רק לכלי רכב. זהו מחסום שאמור לסגור הרמטית את כל המתחם ובדרך כלל מוצב בו שומר שמפעיל אותו בלחיצת כפתור נוחה וקלה.
למה דווקא מחסום חשמלי?
יש כמה סיבות שבגללן כל מנהל בניין ציבורי שאחראי גם על התחזוקה שלו יעדיף להתקין בו מחסום חשמלי:

  • הוא נראה יפה ומכובד ומספק לבניין את המראה הרשמי והענייני שלו לכל הקהל שבא אליו.
  • הוא מספק הגנה מוחלטת בהתאם לצרכים שנקבעו מראש על ידי מי שבדק ובחר את סידורי הביטחון לבניין. אף רכב לא יכול לעבור אותו ובמחסומים שמיועדים גם לבני אדם הוא אינו עביר כלל.
  • יש למחסום גם אפשרות הפעלה ידנית למקרה של הפסקת חשמל או תקלה במנגנון ההפעלה שלו.
  • מחירו זול יחסית והוא אינו יקר.
  • התקנה קלה ומהירה שאינה מטרידה את הסביבה ואינה משבשת את סדר היום של העובדים בבניין.
  • מחסום חשמלי מתאים גם לבניינים משותפים או בתים פרטיים שנמאס להם ממצוקת החניה בגלל גזילת חניות פרטיות אצלם.

בחירת חברת ייצור המחסום החשמלי שלכם
חברות רבות לייצור מחסומים פועלות בארץ אולם גיוון וניסיון כמו של חברת רוטנשטיין חוסם קשה למצוא במקום אחר. החברה מייצרת מחסומים ומוצרי חשמל לבנייה במכונות ייצור מהמתקדמות בעולם. זה מבטיח לכם איכות ייצור של מוצרי אל חלד לכל מטרה שיעמדו בכל תקן קיים.

כל מחסום שתזמינו מותאם אישית לדרישות שלכם ולמבנה שלו הוא נועד, בכל מיני דגמים וצבעים ואלומיניום העמיד בפני פגעי מזג האוויר. כל מחסום מופעל בעזרת מערכת בקרה שאנחנו אחרים לתקינותה בחברה.

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים.

יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור.

מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.

חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע.

מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

חברתנו מתקינה 2 סוגי מחסומים עיקריים:

  • מחסום זרוע 3 מטר
  • מחסום זרוע 6 מטר שהוא הנפוץ ביותר לבניינים וכו’

מחסום חנייה עם זרוע

האם גם אתם סובלים מרכבים שתופסים את החנייה הפרטית שלכם? אם כך, כדאי לכם למהר ולהזמין מחסום חנייה חשמלי המאפשר לכם למנוע את תפיסת החנייה הפרטית שלכם. כדאי לדעת כי מחסום חנייה חשמלי מיועד לחניות פרטיות במקומות עבודה, לחניות של בנייני מגורים ולבתים פרטיים.

את המחסום מתקינים ביום אחד ללא כל הפרעה לשכנים, לתושבי האזור ולתנועת הרכבים. עם זאת , חשוב לרכוש מחסום חנייה רק מחברה מקצועית ואמינה המתמחה בייצור, שיווק והתקנת מחסומים ושערים חשמליים מאיכות גבוהה ועם אחריות ל- 12 חודשים.

מחסום זרוע בהתאמה אישית

חברה מקצועית ומנוסה משווקת ומתקינה שני סוגי מחסום חנייה עיקריים –

  • מחסום זרוע באורך 3 מ’ במחיר משתלם ועם אחריות לשנה
  • מחסום זרוע באורך 6 מ’ המחיר אטרקטיבי ועם אחריות לשנה

חשוב להדגיש, כי החברה מציעה מחסום חנייה מתקדם ואיכותי המאפשר כניסה ויציאה מהירה ונוחה לחניון או לחנייה הפרטית. מחסום חנייה מגיע עם זרוע מאלומיניום העמידה בפני פגעי מזג האוויר וחלודה, מערכת מתקדמת להפעלה ובקרה, מקלט, עמוד חזק עליו מתקינים את הזרוע (קיימת אפשרות להתקין את הזרוע על קיר), ומערכת הגנה עם עינית פוטו אלקטרונית למניעת סגירת הזרוע בעת מעבר רכב או עצם כלשהו.

תפעול קל ונוח

ניתן לראות מחסומי זרוע במקומות רבים כגון כניסה לחניון של בית משותף, חניון ציבורי, מבנים של עסקים, קניונים ובחניונים של מוסדות ציבור. כמו כן, מחסום חנייה מתאים לחניות של וילות ומקומות חנייה במקום העבודה. מחסום חנייה מגיע עם שלט וקל לתפעל אותו בכל מזג אוויר, ניתן לבחור דגמים נוספים עם שיטות תפעול אחרות כמו מערכת בקרה המופעלת מרחוק, כרטיסי קרבה ועוד.

שומר על החנייה הפרטית

מחסום חנייה הוא הפתרון המושלם כדי לשמור על החנייה הפרטית שלכם ולמנוע מרכבים אחרים לתפוס את מקומכם. חברה מקצועית תתאים עבורכם מחסום זרוע לחנייה בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם ובהתאם למגבלות המקום. ראוי לציין כי העלות הזולה והאטרקטיבית של מחסום חנייה, בהשוואה לפתרונות אחרים בשוק, הופכת אותו לפתרון הנכון ביותר כדי לשמור על החנייה הפרטית שלכם.

שערים אוטומטיים בכל מיני צבעים מחירים

סורגי גלילה תעשייתיים למבנים ורשתות סופר מחיר

שערי כניסה ואוטומטיים איכותי

שערים אוטומטיים לחניה מחירים

תריסי גלילה לשוק איכותי

סורגי גלילה לבתים פרטיים מחירון

שערים אוטומטיים תעשייתיים למבנים ורשתות סופר מחירון

שערי גלילה לפי דרישה איכותי

תריסי גלילה לחנות נעליים מבצעים

סורגי גלילה לחניה בזול

שערים אוטומטיים בהתאמה אישית במחירים זולים

שער חשמלי מתרומם בכניסה לחניית מבצעים