תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

מנועי גלילה ואביזרים

במפעלנו עובד קו ייצור ייחודי של תריסי גלילה. התריסים והסורגים הנגללים נבדקו ועומדים בתו תקן ISO 9001. מכונת הייצור הינה מהטובות בעולם תוצרת MECCANICA ROSSI תוצרת איטליה בעלת רמת אמינות גבוהה ביותר ורמת גימור ברמה מצוינת.

התריסים והנגללים החשמליים מיוצרים מפלדת אל חלד אשר מספק מענה מפני פריצות וגניבות. כמו כן, תריסי גלילה המיוצרים במפעלנו, מספקים מענה לכל חברות הביטוח.
ניתן לשדרג את התריס/נגלל באמצעות צביעה בתנור RAL.

ברוטנשטיין חוסם אנו מקפידים על בטיחות. שיטת הפעלת המנועים לתריסים/ שערים נגללים בטיחותית ונוחה לתפעול:

 • מעצור חשמלי למניעת נפילת הדלת בעת תקלה.
 • אפשרות להפעלה ידנית בעת הפסקת חשמל
 • מערכת פיקוד ושליטה באמצעות שלט רחוק.

בקטגוריה זו ניתן למצוא:

 • תריסי גלילה לחנויות
 • סורגים נגללים
 • תריסים מדגם שקוף המכונה “תריס קניונים”
 • שער אוטומטי אטום
 • תריס גלילה מפאנל מבודד
 • תריסים תעשייתיים למבנים ורשתות סופר.
 • תריס מדגם מחורר
 • נגלל מרשת

חברת רוטנשטיין חוסם נמנית על המובילות בישראל בתחומי הייצור וההתקנה של תריסי גלילה, ומאחוריה שורה ארוכה של לקוחות עסקיים מכלל מגזרי המשק. לאור יותר מ- 20 שנות פעילות בתחום – רכשנו מוניטין מצוין, כחברה המחויבת לשירות מקיף ולמוצרים איכותיים ביותר המותאמים באופן מדויק לדרישות הלקוח. זאת, תוך הקפדה על הליכי ייצור ופיקוח קפדניים ביותר של תריסי גלילה, שימוש במכונת ייצור הנחשבת לטובה בעולם, ועמידה בדרישות התקן iso 9001.

התאמה מלאה ללקוחותינו

לאורך השנים ייצרנו והתקנו תריסי גלילה במגוון רחב ביותר של בתי עסק, ארגונים ומוסדות, ביניהם מוסכים, בתי ספר, בתי מלאכה, מבני מסחר, מפעלים, מתנסים, קניונים ומרכזי קניות, חנויות ומבני תעשייה. זאת, בזכות קשת רחבה של מוצרים המתאימים לצורכיהם הספציפיים של לקוחותינו, ביניהם תריסי גלילה לחנויות, תריסים שקופים (“תריס קניון”), תריס מדגם מחורר, תריסי גלילה מפאנל בודד, סורגים נגללים, תריסים תעשייתיים לרשתות סופר ומבנים, ועוד. למעשה, התאמת תריסי גלילה הינה חלק בלתי נפרד השירות האיכותי והאישי שאנו מספקים לכל לקוח, על מנת שיזכה במוצר ברמה הגבוהה ביותר, ושנותן מענה אופטימלי לצרכיו.

מוצרים משובחים ללא פשרות

חברת רוטנשטיין חוסם גאה להעמיד לרשות לקוחותיה תריסי גלילה מובחרים אשר יוצרו במכונת הייצור האיטלקית MECCANICA ROSSI, שנמנית על הטובות בעולם מבחינת רמת הגימור והאמינות. כל תהליך הייצור של תריסי גלילה בחברתנו עובר בדיקות איכות קפדניות, ומוצרינו כולם עומדים בדרישות התקן המחמירות של iso 9001. כמו כן, תריסי גלילה המיוצרים אצלנו עשויים מפלת אל-חלד העומדת בדרישות פוליסות הביטוח של כל החברות, מספקת מענה מיטבי לגניבות, פריצות ומעשי ונדליזם, ומבטיחה כי המוצר העמיד ישרת את בעליו לאורך שנים רבות. עוד חשוב לציין כי אנו מספקים תריסי גלילה בטוחים מאוד ונוחים לתפעול, הכוללים אפשרות להפעלה ידנית במקרה של הפסקת חשמל, מעצור חשמלי המיועד למניעת נפילה בזמן תקלה, וכן מערכת שליטה מרחוק באמצעות שלט. לבסוף, ניתן גם לשדרג תריסי גלילה המיוצרים במפעלנו בעזרת צביעת RAL בתנור.

תריסים לפי דרישה

אנו מסוגלים לספק תריסי גלילה העונים לכל צורכיכם, ונשמח להעמיד לרשותכם את ניסיוננו המקצועי רב השנים. כך למשל, אם הנכם בעלי עסק עם מפתח חיצוני המכיל סחורות ומוצרים רגישים, נבחן ביחד אתכם אפשרויות של תריסי גלילה מפאנל בודד, או תריסי גלילה אטומים שיסתירו את התכולה בעת הצורך. לעומת זאת, אם הינכם בעלי חנות בקניון נוכל לבחון איתכם את האפשרות של התקנת תריסי גלילה מסורגים, שקופים או מחוררים. כמו כן, ניתן את הדעת על הפן האסתטי ועל הרושם שמספקים תריסי גלילה בעיצוביהם שונים, וכמובן על התאמתם לצורכי הבטיחות והמיגון הספציפיים שלכם.

פנו אלינו

אנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו וליהנות משירותיה של חברה מובילה בישראל, בעלת ניסיון עשיר בייצור, התקנה והתאמה של תריסי גלילה לכל צורך. לפרטים נוספים והזמנות התקשרו אלינו ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

שער חשמלי מתרומם לחניות פרטיות מחירים

דלתות גלילה לחניה ולבניין מגורים מחירים

סורגי גלילה לשוק מחיר

דלתות גלילה לבית מבצעים

שערי כניסה מעוצבים  איכותי

סורגי גלילה למבני תעשייה מחירים

שערי כניסה בכניסה לחניית מחירון

תריסי גלילה מאלומיניום במחירים זולים

שערי כניסה לחניה ולבניין מגורים במחירים זולים

סורגי גלילה לחנות נעליים מחירים

שערי כניסה לחברות הייטק במחירים זולים

שער חשמלי מתרומם מאלומיניום מחירים

שערי כניסה למבני תעשייה איכותי

סורגי גלילה למוסך מחירון

שער חשמלי מתרומם לחנות בזול

שער חשמלי מתרומם מאלומיניום בזול

שער הרמה לחנות מבצעים

שערי גלילה בכניסה לחניון במחירים זולים

שער הרמה למוסך מחירון

דלתות גלילה למבני תעשייה מחיר

שערי גלילה לתעשייה מבצעים

שער חשמלי מתרומם לחברות הייטק בזול

שער חשמלי מתרומם בהתאמה אישית לפי מיקום במחירים זולים

סורגי גלילה למוסך מחירים