תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

סוגי שערים חשמליים

שערים חשמליים משמשים כיום אנשים פרטיים וגופים עסקיים וציבוריים בכל רחבי ישראל, כדוגמת בתי מגורים, חניונים וחניות פרטיות, מפעלים ומבני תעשייה.

העיקרון שעומד מאחורי שערים חשמליים הוא כמובן שמירה על בטחון המתחם, מאחר שבאמצעותם ניתן לדאוג שרק דיירי בניין, לקוחות או עובדים בחברה יוכלו להיכנס, בעוד גורמים בלתי מורשים או עבריינים נותרים בחוץ למול חומת הגנה איתנה.

סוגי שערים חשמליים
כיום ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של סוגי שערים חשמליים הנבדלים זה מזה בצורתם, עמידותם, עיצובם, גודלם ואפשרויות השליטה. להלן סקירה של מספר דגמי שערים חשמליים נפוצים:

שערים חשמליים הזזה – אלו הם שערים חשמליים חזקים מאוד וגדולים שעשויים מלוחות מתכת או לחילופין מפלדה מגולוונת. פתיחתם וסגירתם מתבצעת לצדדים, כאשר הגודל והמשקל של השער משפיעים על חוזק המנוע שנדרש עבורו.

שערים חשמליים קונזוליים – מדובר בסוג של שער הזזה שאינו דורש מסילה קרקעית מפני שהוא נמצא בגובה מסוים מעל לפני האדמה, כאשר הייצוב מושג באמצעות מסילה צידית או גשר. נתונים אלו הופכים את השער הקונזולי לפתרון מצוין עבור מוסדות ומתחמים בעלי כניסה משופעת, החל ביישובים, דרך חניונים ועד למפעלים.

שערים חשמליים כנף – אלו הם שערים בעלי משקל נמוך יחסית הנעים על ציר ועשויים בדרך כלל מאלומיניום, ברזל או פלדה. הם מספקים פתרון מצוין למקומות בעלי כניסות עם שוליים צרים, ובעיקר נפוצים בבתים פרטיים.

סוגים נוספים – מלבד האמור לעיל קיימים עוד סוגים של שערים חשמליים, ביניהם שערי פשפש ושערי הרמה המספקים מענה לצרכיו הייחודיים של הלקוח הפרטי או העסקי.

מגוון רחב של אפשרויות
חשוב להדגיש כי כל סוג של שערים חשמליים ניתן להתאמות שונות, ועשוי להגיע בשלל דגמים, עיצובים, תוספות, חריטות, אפשרויות שליטה וסוגי מנועים. לבחירה בשער הנכון עבורכם יש לפנות אל חברות המתמחות בייצור והתקנת שערים חשמליים כדוגמת רוטנשטיין חוסם.

סוגי שערים חשמליים

שערים חשמליים – כל הסוגים והאפשרויות!
בהרבה מאד מקומות עושים שימוש בשערים חשמליים: להגנה על מבנים – פרטיים כמו גם ציבוריים – לרוב על מנת למנוע כניסה של רכבים שאינם שייכים למבנה, או למטרות דומות אחרות. ישנם סוגים רבים של שערים חשמליים, וגם דגמים שונים ומגוונים, כאשר לכל דגם ישנה מטרה שונה מעט ושימוש אחר. חשוב להכיר את הסוגים השונים, כדי לבחור את השער החשמלי המתאים לכם.

שערים חשמליים
כאמור, ישנו מגוון רחב של דגמים של שערים חשמליים. ההבדל בין הדגמים הוא גם בסוג השער וסוג הפתיחה והסגירה שלו, וגם בעיצוב שלו. כמובן שמבחינה עיצובית ניתן לבחור בכל דגם שמתאים לכם ושאהוב עליכם. ישנם גם הבדלים משמעותיים בין השערים החשמליים השונים לגבי אפשרויות הפתיחה שלהם: באמצעות קוד, כרטיס אלקטרוני, שלט רחוק, חיוג מהטלפון הנייד או שימוש באפליקציה, וכן הלאה.

סוגי שערים
כאמור, ניתן למצוא סוגים רבים של שערים חשמליים, כמו לדוגמא:

מחסומים: שערים חשמליים רבים פועלים כמחסום פשוט, אשר מתרומם כלפי מעלה כאשר הוא נפתח. השערים הללו מיועדים לחסום כלי רכב שאינם בעלי אישור כניסה למקום.

שער מלא – נגרר: שערים חשמליים מלאים תופסים מקום רב, במיוחד כאשר הם בעלי דלת כנף נגררת. הכנף נפתחת פנימה או החוצה, והשערים הללו מיועדים לחניונים ולמקומות שאין בהם הולכי רגל, אלא רק כלי רכב.

שער מלא – מתרומם: זהו שער נדיר יחסית, שנמצא בעיקר בחניות תת קרקעיות. השערים הללו מתאימים למקומות שבהם הפתיחה והסגירה של השער נעשית לעיתים רחוקות.

שער חשמלי דו כנפי: בניגוד לשער הנגרר, שבו הכנף תופסת הרבה שטח, השער הזה הוא בעל שתי דלתות קטנות יותר, כך שהוא תופס פחות מקום, מה שהופך אותו לנפוץ ופופולארי מאד.

שער חשמלי עם דלת הזזה: שערים חשמליים מסוג זה חוסכים מאד במקום, משום שהדלת שלהם אינה נפתחת ככנף, אלא זזה הצידה עם כיוון השער.

שער מלא קונזולי: זהו סוג מיוחד של שערים חשמליים, והוא בנוי בטכנולוגיה ייחודית על מנת לספק לו רמת בטיחות גבוהה במיוחד. הוא משמש לכלי רכב בלבד.

שערים חשמליים

אחד המאפיינים של בנייה חדשה היא הנוחות והמחשבה שמקדישים לבטיחות של הדיירים או השוהים במבני ציבור שונים, ולכן אנו רואים יותר ויותר שערים חשמליים. לשם כך ממציאים גם טכנולוגיות ומתקנים שישמרו ככל האפשר על בטיחות אבל בצורה נוחה להפעלה, ועם כל היתרונות שאפשר לצפות להם ממתקנים חדשניים שכאלה. אחד האמצעים לשמור על בטיחותם של בני הבית או אנשים הנמצאים במתחמים ציבוריים הוא שער חשמלי. אנחנו רואים את השערים היפים והמסיביים האלה בבתים שונים בכניסה לחניה או בכניסה לבית וזה נראה אחרת לגמרי מאשר חניה לא שער או שער ידני רגיל.

מדוע להתקין שערים חשמליים שכאלה?
מסיביות שנבנית על ידי החומרים החזקים שהם יותר יציבים ועמידים מאשר שער רגיל. קשה לפרוץ אותם וכשהם כבדים ועשויים פלדת אל חלד מתקשים וגרום להם נזק.

הפעלה מרחוק מבלי שתצטרכו לצאת מהמכונית, כמו בשער רגיל שיש לצאת, לגשת ולפתוח, ואחר כך לעצור שוב ולסגור אותו אחרי שהמכונית עוברת.

הגנה מוחלטת גם מפני פגעי מזג האוויר, אנשים זרים או כל מי שתועה וטועה לחשוב שהבית שלכם פרוץ לכל עבר.

בטיחותיות בשימוש – שערים שאינם נופלים הודות להתקנה בטוחה שלהם, ולכן נמנעות תאונות מצערות שבהן שערים רגילים נפלו על אנשים או ילדים ששיחקו אתם.


נוח להפעיל שערים חשמליים ואין צורך בהפעלת כוח פיזי רב. מתאים לבעלי מוגבלויות בעיקר, אבל גם לאנשים שאינם מצטיינים בכוח פיזי רב. משום כך גם ילדים יכולים להיכנס או לצאת בקלות מבלי להיתקע בגלל כובד השער.

אסתטיקה של גימור ייחודי לפי הזמנה והתאמה לסגנון הבית, מה שמבטיח לכם מראה יוקרתי ומעוצב.

בחירת חברה לשערים חשמליים

חברת רוטנשטיין חוסם היא חברה ותיקה שהמוניטין שלה הולכים לפניה כבר שנים הן בייצור מוצרים מתקדמים לשערים ותריסים והן בשיטות ייצור שעומדות בתקני ISO בכל העולם. מכונת ייצור מהפכנית שמתקינה מוצרים אלה מבטיחה לכם מוצר בעל אחריות ארוכה והבטחה לשימוש נוח וקל לכל הצרכים שלכם. אתם זקוקים לחברה אמינה שמייצרת מוצרים שמוכיחים את עצמם בכל מקום ובכל שימוש שהוא, מפלדת אל חלד מעולה שמגינה עליכם, בני ביתכם ורכושכם.