תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

סורגים מתקפלים

הביטחון האישי שלנו ושל כל מקום שבו אנחנו נמצאים, אם בבית ואם במרחב הציבורי, הופך להיות סוגיה מרכזית בכל בנייה ותכנון מבנה, עד כדי הוספת סורגים מתקפלים או סורגים מכל סוג שהוא, כדי להגביר את תחושת הביטחון שלנו. אנחנו מוצאים את עצמנו נזקקים להתקנת אמצעי בטיחות שונים כשאנחנו שומעים על איומים חדשים בכל יום.

יש את סכנת הפריצות והגניבות, ויש את סכנת הפגיעות בנפש, אם על רקע פלילי ואם על רקע בטחוני. אנחנו רוצים לספק את כל ההגנה שמגיעה לנו ולבני ביתנו ולכן כדאי לבחון הוספת סורגים ואמצעי ביטחון נוספים שונים לכל מקום שהוא, משום שרק כך נוכל להגן על עצמנו ועל רכושנו.
סורגים מתקפלים הם הדרך להבטיח ביטחון עם נוחיות
יש מקומות רבים שבהם תוכלו להציב סורגי מתקפלים, שלהם תפקידים שונים ומגוונים. סורגים אלה מצטיינים כמובן בחוזקם אבל גם בעובדה שהם יכולים להתקפל ולא להפריע לאף אחד.

  • סורגים כאלה מתאימים לחנויות שאינן יכולות להתקין תריסי גלילה, משום שהן נמצאות בקניות ורוצות בכל זאת להוסיף הגנה נוספת.
  • אפשר לגם להתקין סורגים מתקפלים בתוך חנות או מבנה ולא רק מחוץ לו, אם מדובר בהגנה על חלק מסוים בתוך המבנה.
  • סורגים כאלה מצוינים לחלונות ולפתחים שיש לעבור בהם, כמו חלונות של בניין שצריך לפתוח כדי להימלט בשעת חירום, או לתת לרכב חירום לעבור.
  • סורגים מסוג זה מצוינים לתיחום מקום כמו בתוך אולם אירועים שבו רוצים ליצור שטח למסיבה פרטית ולגדר אותו. הקיפול מאפשר לכם ליהנות ממלוא השטח לאחר מכן.

סורגים איכותיים ותקניים לרשותכם
חברת רוטנשטיין חוסם היא חברה שמתמחה כבר שנים רבות בעיצוב וייצור מוצרי חשמל לבנייה ולמבנים שונים, פרטיים וציבוריים. המוצרים כוללים גם סורגים מתקפלים ועוד.

כולם מיוצרים מחומרים מעולים מהשורה הראשונה. החברה עובדת עם מכונות ייצור מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש ומבטיחה בעקבות זאת מצוינות בייצור המוצרים שהיא מעצבת ומציעה. אתם יכולים להזמין סורגים ממגוון של תצורות לכל מטרה ולכל מבנה, כך שתוכלו להתאים את הסורגים האלה גם למבנים פרטיים וציבוריים.