תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

סורגים נגללים

מחסומי זרוע הינם מחסומים הנפוצים ביותר וניתן לראותם בכניסות לחניונים של בנייני מגורים, עסקים או מבנים ציבוריים. יתרון של מחסום חשמלי הוא בכך שהוא מאוד נפוץ, קל וידידותי למשתמש, מחירו זול ביחס לאלטרנטיבות אחרות, התקנת המחסום נעשית ביום אחד ללא הפרעות לתושבי האזור. מחסום זרוע הוא קל לתפעול ומאפשר כניסה מהירה ונחה לתפעול לחניון. המחסום מיועד למנוע כניסה של רכבים לא מאושרים וניתן להיות מתופעל בשיטות שונות.

חברתנו מספקת ומתקינה את המחסום החשמלי קומפלט וכוללת: זרוע אלומיניום, מקלט, מערכת הפעלה ובקרה, מערכת הגנה, עמוד עליו מותקן הזרוע. מערכת ההגנה כוללת עינית הגנה פוטו אלקטרונית המונע סגירת מחסום כאשר מזהה מעבר של עצם.

חברתנו מתקינה 2 סוגי מחסומים עיקריים:

מחסום זרוע 3 מטר- בעלות של 4800 ₪ + מע”מ. המחיר כולל אחריות ל-12חודשים אספקה והתקנה. מחסום זרוע 6 מטר שהוא הנפוץ ביותר לבניינים וכו’ – בעלות של 4500 ₪ + מע”מ. המחיר כולל אחריות ל-12 חודשים אספקה והתקנה.

מחסום חנייה עם זרוע

האם גם אתם סובלים מרכבים שתופסים את החנייה הפרטית שלכם? אם כך, כדאי לכם למהר ולהזמין מחסום חנייה חשמלי המאפשר לכם למנוע את תפיסת החנייה הפרטית שלכם. כדאי לדעת כי מחסום חנייה חשמלי מיועד לחניות פרטיות במקומות עבודה, לחניות של בנייני מגורים ולבתים פרטיים. את המחסום מתקינים ביום אחד ללא כל הפרעה לשכנים, לתושבי האזור ולתנועת הרכבים. עם זאת , חשוב לרכוש מחסום חנייה רק מחברה מקצועית ואמינה המתמחה בייצור, שיווק והתקנת מחסומים ושערים חשמליים מאיכות גבוהה ועם אחריות ל- 12 חודשים.

מחסום זרוע בהתאמה אישית

חברה מקצועית ומנוסה משווקת ומתקינה שני סוגי מחסום חנייה עיקריים – מחסום זרוע באורך 3 מ’ במחיר משתלם ועם אחריות לשנה מחסום זרוע באורך 6 מ’ המחיר אטרקטיבי ועם אחריות לשנה חשוב להדגיש כי החברה מציעה מחסום חנייה מתקדם ואיכותי המאפשר כניסה ויציאה מהירה ונוחה לחניון או לחנייה הפרטית. מחסום חנייה מגיע עם זרוע מאלומיניום העמידה בפני פגעי מזג האוויר וחלודה, מערכת מתקדמת להפעלה ובקרה, מקלט, עמוד חזק עליו מתקינים את הזרוע (קיימת אפשרות להתקין את הזרוע על קיר), ומערכת הגנה עם עינית פוטו אלקטרונית למניעת סגירת הזרוע בעת מעבר רכב או עצם כלשהו.

תפעול קל ונוח

ניתן לראות מחסומי זרוע במקומות רבים כגון כניסה לחניון של בית משותף, חניון ציבורי, מבנים של עסקים, קניונים ובחניונים של מוסדות ציבור. כמו כן, מחסום חנייה מתאים לחניות של וילות ומקומות חנייה במקום העבודה. מחסום חנייה מגיע עם שלט וקל לתפעל אותו בכל מזג אוויר, ניתן לבחור דגמים נוספים עם שיטות תפעול אחרות כמו מערכת בקרה המופעלת מרחוק, כרטיסי קרבה ועוד. שומר על החנייה הפרטית מחסום חנייה הוא הפתרון המושלם כדי לשמור על החנייה הפרטית שלכם ולמנוע מרכבים אחרים לתפוס את מקומכם. חברה מקצועית תתאים עבורכם מחסום זרוע לחנייה בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם ובהתאם למגבלות המקום. ראוי לציין כי העלות הזולה והאטרקטיבית של מחסום חנייה, בהשוואה לפתרונות אחרים בשוק, הופכת אותו לפתרון הנכון ביותר כדי לשמור על החנייה הפרטית שלכם.