תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

סורגים שקופים

סורגים שקופים שמותקנים על חלונות ופתחים שונים מציגים אופציה אסתטית מאוד לבעיית הביטחון האישי של דיירי הבית, מבלי להפריע להם בעיניים בגלל סורגי מתכת לא נאים.

מהפכת השקיפות הזאת הופכת להיות יותר ויותר אפנתית, משום שאנשים בוחרים גם בפתרונות יפים כדי ליהנות מהם מבלי להתפשר על הצרכים שלהם.

במקרה כזה, לסורגים שקופים יש כמה וכמה יתרונות שמהם אפשר ליהנות ללא ספק. הם יכולים להיות פתרון מעולה לכל מי שרוצה להתקין אותם וליהנות מהאיתנות והיציבות שלהם.

 

למה להתקין דווקא סורגים שקופים?

  • סורגים יש להתקין בכל מקרה, משום שעלינו לשמור על בטיחות הבית. בקומות התחתונות הסורגים השקופים מאפשרים לכם לשמור על הביטחון מבלי להפריע לכם להציץ לנוף שנשקף מהחצר ומבלי לכער את מראה החלון ולהפוך אותו למעין כלא.
  • סורגים שקופים בחלונות של דירות גבוהות הם מחויבי המציאות כדי למנוע נפילות של אנשים, בעיקר ילדים, ובמקרים כאלה אפשר גם לראות יפה מאוד מרחוק מבלי שסורגי ברזל כהים יפריעו לראות.
  • סורגים שקופים נהדרים גם למנוע את מפגע היונים שנכנסות לבתים ומקננות בצורה עיקשת על אדני החלונות, מכיוון שליונים יש זיכרון מעולה וחוש ניווט. הן חוזרות שוב ושוב לאותו מקום לקנן, והדרך היחידה למנוע מהן לעשות זאת היא לחסום את הגישה למקום זה.
  • סורגים שאינם עשויים ממתכת רגילה נחשבים לאסתטיים ביותר ואינם מקנים למבנה מראה של בית כלא ענק.

הבחירה ביצרנית הסורגים השקופים

החברה שמייצרת את הסורגים השקופים שמובילה בתחום זה בארץ היא חברת רוטנשטיין חוסם, חברה ותיקה שדוגלת בייצור באמצעים טכנולוגיים מתקדמים מהשורה הראשונה בעולם. זוהי חברה שהניסיון שלה בייצור של תריסים וסורגים רחב, והיא מציעה אותם מחומרים תקניים ומעולים שנשארים יציבים ועמידים לשנים רבות.

חברת רוטנשטיין חוסם מציעה סורגים מסוגים שונים, שקופו או מתקפלים, מקובעים או נגללים, כך שתוכלו להתאים לכל מבנה את הסורגים שמתאימים לו. תשמחו לדעת שכל מוצר מיוצר גם באישור חברות הביטוח שלכם שדורשות מכם אמצעי בטיחות והגנה רבים ככל האפשר על הבית והרכוש שלכם.