תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים אוטומטיים – רוטנשטיין

שערים אוטומטיים – לכל אחד בכל מקום

שערים אוטומטיים אלו שערים אותם אנחנו מוצאים היום בהרבה מאוד מקומות. למעשה כמעט בכל מתחם ציבורי אנחנו מוצאים היום את השער החשמלי. גם בבתים פרטיים ישנם השערים הללו וכמובן גם בחניונים הפרטיים והציבוריים. איך בוחרים שער חשמלי?

השערים האוטומטיים אלו שערים המעניקים לנו הגנה טובה ומלאה יחד עם תחושת ביטחון גבוהה במיוחד. מסיבה זו אנחנו מוצאים היום כי רבים הם האנשים הבוחרים להציב את השער החשמלי המגן על הכניסה לבית שלהם כמו גם על החניונים הפרטיים. במקומות ציבוריים אנחנו כבר התרגלנו מזמן למצוא את השערים הללו כאשר הם שומרים על הביטחון המלא באותם מקומות.

איך תבחרו שערים אוטומטיים?
ישנם סוגים רבים של שערים כאשר כל אחד הוא בגובה אחר, בגודל אחר, עם כיוון פתיחה שונה ועוד פרמטרים משתנים ושונים. חשוב שהלקוח יבחן מה הם הצרכים שלו ומה חשוב לו שהשער יעניק לו ורק על פי ההתאמה האישית ניתן לבחור בשער המושלם והמתאים.

מלבד המפרט החיצוני של השער החשמלי אנחנו חייבים לשים לב גם ובמיוחד לאיכות של השער. אנחנו לא רשאים להתפשר על האיכות ועל רמת הביטחון שהשער יעניק לנו. כמו כן חשוב שנבחר בחברה אחראית המבטיחה לנו עבודה מקצועית ויעילה.

יותר מידי מקרים כבר אירעו בעקבות שערים שלא היו תקניים או שהם הותקנו באופן בלתי זהיר. שערים שכאלו פגעו ופצעו אנשים ואפילו קיפחו חיי אדם.

חשוב לזכור כי השער החשמלי אמור לכלול גם שלט רחוק אשר באמצעותו נוכל לשלוט על הפתיחה ועל הנעילה של השער.

כמו כן יש לזכור לדרוש אחריות על העבודה ועל כל החלקים של השער כמו מנגנון הנעילה והשלט על כל חלקיו.

רק כך נוכל להיות בטוחים כי יש לנו את השער הטוב והאיכותי ביותר שיעניק לנו את הביטחון המלא.

שערים אוטומטיים – רוטנשטיין
שער אוטומטי – לשמור על החניה שלכם

אם נמאס לכם לגלות שאדם זר החנה את הרכב שלו בחניה הפרטית הצמודה לבניין שלכם, אם אתם חוששים מפריצות וחשוב לכם להגן על הרכב שלכם – התקינו שער אוטומטי.

נסו להיכנס לרגע לראש של הפורץ, אתם לא באמת צריכים להבין מה מניע אותו כאשר הוא נוגע ברכוש לא לו ומזיק לו בזדון. חשבו רק על הבחירה שלו. באיזה רכב הוא ינסה לטפל? כמובן שברכב שהכי קל לו לסיים במהירות את הפעולה. זו הסיבה לכך שכדאי לכם להשקיע סכום כסף למטרת הגנה על הרכב. כי שער חשמלי שתציבו בכניסה לחניה יעזור לכם לשמור על הרכב ברשותכם. כמו כן החניה שלכם תהיה מוגנת ואף אחד לא יוכל להחנות בו את רכבו ללא הסכמתכם.

שער אוטומטי – סוגים שונים
קיימים שערים אוטומטיים במגוון רחב של סוגים ורמות. כאשר יש מוצרים יוקרתיים ועמידים במיוחד, שהם כמובן יגבו מחיר יקר מהקונה, כמו כן יש צורך לבצע התקנה איכותית על ידי איש מקצוע, ולצייד את בעלי המקום בשלטים חכמים. אך יש כמובן גם אפשרויות פשוטות יותר כמו המוט המורם באמצעות שלטים בכניסה לחניות פרטיות. המחיר זול יחסית והתמורה נפלאה. זה בהחלט מועיל במידה ניכרת לבעלי החניות ולבעלי הרכבים.

אם החלטתם ללכת על זה, אתם פשוט צריכים לפנות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים את התחום. הללו יוכלו לכוון אתכם ולהציג בפניכם את מבחר המוצרים הקיים. לעזור לכם לבחור את השער המתאים לכם לצורך ולתקציב שעומד לרשותכם.

בהחלט ייתכן ששער אוטומטי יעזור לכם לפתור אי אילו בעיות. כדאי לכם לשקול את האפשרות הזו ולברר עליה. תוכלו לנעול את החניה שלכם ורק המורשים להיכנס יצוידו בשלטים.