תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים אוטומטיים

​שערים אוטומטיים, הינם פתרון יעיל לכניסת רכב לחנייה הפרטית. בחניות רבות בבתים פרטיים ובמקומות ציבוריים, מותקנים שערים אלו. איך תבחר שער? על מנת לבחור שער בצורה נכונה, מומלץ להכיר את סוגי השערים החשמליים.

​מהו שער אוטומטי?

​שער אוטומטי, הוא שער הנפתח בעת שהחיישנים מרגישים מכונית המתקרבת אל השער. השער מופעל על מנגנון חשמלי. ישנם כמה אפשרויות של מנגנונים אוטומטיים. יש מנגנון בו השומר לוחץ על כפתור, והשער נפתח. ישנו מנגנון נוסף, בו הנוסע ברכב לוחץ על שלט. המשותף לכולם, הוא המנגנון החשמלי האוטומטי שפותח את השער.

​סוגים שונים של שערים:

​ישנם סוגים שונים של שערים אוטומטיים. אילו סוגי שערים נפתחים קיימים? שערי כנף- שערים, אשר נקודת פתיחת האמצע, היא בין 2 הדלתות. שערי הזזה- שערים שנעים ישר על גבי ציר. שערים קונזולים- שערים שנעים ישר, אך המסילה לא על הקרקע. לכל סוג של שערים, ישנם מספר סוגי עיצובים. ישנו עיצוב פשוט ובסיסי של שערי ברזל, וישנו עיצוב של דלתות אלומיניום מעוצבות בעיצוב יפה ומרשים יותר מדלתות רגילות.

​כיצד לבחור שער נפתח אוטומטית?

​חשוב לבחור שער המתאים לצרכים האישיים שלכם. מומלץ לבחור בעיצוב אשר יתאים למיקום השער. כאשר השער נמצא באזור תעשייה, ניתן להסתפק בשער ברזל פשוט. אולם, בחניה פרטית, מרכז מסחרי, או במקום ציבורי מכובד, מומלץ לבחור שער בעל עיצוב יפה ומרשים. בעת הזמנת הדלתות, חשוב מאוד להגדיר ליצרן את המידות המדויקות של הדלת.

​שמירה על כללי בטיחות:

כאשר מתקינים שערים אוטומטיים, חשוב לשמור על כללי בטיחות בעת הפתיחה והסגירה של השער. אין להתקרב יותר מדי אל השער בעת שהוא נפתח ונסגר. צריך לזכור, שבשערים חשמליים יש לעיתים תקלות. לכן, מומלץ שלשער יהיה גם מנגנון פתיחה ידני. מומלץ תמיד להצטייד במפתח של השער, אשר פותח את השער בעת שהמנגנון החשמלי מקולקל. על כפתור הפתיחה, להיות בצד של השומר. אין ליצור מצב בו אדם לא מוכר יוכל ללחוץ על כפתור הפתיחה של השער מבחוץ.

לסיכום:

​יש מגוון שערים הנפתחים אוטומטית. חשוב לבחור את השער בהתאם לצרכים ולשמור על כללי הבטיחות.

רוטנשטיין חסם מציעה ללקוחותיה שערים אוטומטיים לחניה מסוג נגלל. לשער זה יתרונות רבים על פני שערים אחרים מסוג: שערי כנף, שער הזזה, שער מתרומם וכו’.

שער נגלל הוא בעל יתרונות רבים ולכן בחרנו להתמקד בו ולהציע את הטוב ביותר עבור לקוחותינו.

החשוב שבהם הוא רמת האמינות הגבוהה ששער זה מציע כלומר מינימום תקלות ותחזוקה שלא כמו בשערים אחרים בהם נתקלנו בלא מעט תקלות שונות.

הטכניקה שבה מורכב השער אינה מגבילה את הלקוח בגובה חלל השער כלומר: השער נגלל סביב ציר גלילה כך הוא אינו מתרומם כולו כיחידה אחת (כמו בשער מתרומם) ובעצם אינו מגביל את בעל החניה בשטח בו הרכב חונה או מהווה סכנה בפתיחתו כגון שער הזזה אשר אין להימצא בקרבת השער בעת פתיחתו. יתרון נוסף ומשמעותי הוא הפרקטיות והשימוש הקל והפשוט בשער נגלל, בשער מותקן לוח פיקוד + 2 שלטים אשר בעזרתו נפתח ונסגר השער ללא כל מאמץ מיותר.

במקרה של הפסקת חשמל או תקלה אחרת, ישנו מנגנון לפתיחה ידנית בצורה קלה ופשוטה לביצוע.

כמובן, הדגש על חזותו של השער, אנו מציעים שהלקוח יבחר את צבע השער ממגוון גדול של צבעים כך יש ללקוח חופש בחירה מוחלט בנוגע לגוון השער.

כל החומרים ממנו מיוצר השער הם איכותיים, השער עצמו מיוצר במפעלנו מברזל מג’ שידוע כחומר גלם חזק ובטיחותי.

שער אוטומטי איכותי – מה חשוב לבדוק?

בשוק, קיימים לא מעט סוגים של שערים אוטומטיים בטווחי מחירים ובעיצובים משתנים. עם זאת את השער המתאים חשוב לבחור בהתאם לתנאי השטח ולצורכי השימוש שלכם. שערים לחניונים עמוסים שנפתחים עשרות פעמים ביום דורשים מנגנון הפעלה אחר מאשר שער אוטומטי של חנייה בבית פרטי כמובן.

כמו כן, יש לוודא כי את התקנת המערכת כולה מבצעים אנשי מקצוע בעלי ניסיון שמתאימים עבורכם את השער הנכון, בגודלו, משקלו ובאופן התפעול שלו. נקודה נוספת לבדיקה היא התחזוק. חברה מקצועית בעלת מוניטין תספק גם שירותי תיקון ותחזוק לטווח רחוק הכלולים במחיר האחריות על השער.

כבר לאחר סקירה מהירה, תגלו כי אתם מבולבלים מריבוי הדגמים, מפערי מחירים, מאין סוף העיצובים והסגנונות וממערכות הפעלה השונות. זו הסיבה שחשוב להתייעץ באנשי מקצוע מומחים, לעשות סדר בבלבול ולבצע התאמה נכונה.

בדרך אל השער הנכון אל תוותרו על עיצוב הולם. שער אוטומטי הוא פריט דקורטיבי לכל דבר ועליו להשתלב עם עיצובו של הבית המשותף או הפרטי. הצבע, הסגנון והחומרים המשולבים בשער בהחלט נתונים לבחירה ותפקידם לשדרג גם הפן הדקורטיבי בחזית הבית.

ליווי מקצועי ואישי לכל אורך הדרך מבטיח בחירה של שער אוטומטי מתאים, התקנה מקצועית ותחזוק לטווח רחוק, ולא פחות חשוב מכל אלו – שביעות רצון מלאה.

התקשרו עוד היום אל רוטנשטיין – חוסם החברה הדרומית המקצועית ביותר לייצור והתקנת שערים אוטומטיים. תאמו פגישת ייעוץ וקבלו הצעת מחיר.

אם אתם מתגוררים בבית משותף או פרטי ואתם מעוניינים לזכות בפרטיות ותחושת בטחון גדולים יותר או שפשוט נמאס לכם מעוברי אורח שמשוטטים בשטח, מלכלכים ותופסים לכם את החנייה – שערים אוטומטיים הם התשובה.
שער אוטומטי מונע באופן הרמטי כניסה של זרים אל השטח הפרטי ומצמצם בצורה משמעותית אפשרות לפריצות וגנבות רכבים.

התקנת שערים אוטומטיים בבית היא החלטה משמעותית שמשדרגת את חייהם של כל דיירי הבניין, הזוכים מרגע ההתקנה לתחושת בטחון רבה יותר. את השער פותחים הדיירים בעזרת לחיצה על כפתור בשלט הרחוק המוענק לכל אחד מהם באופן אישי.
הגבלת הכניסה לבעלי שלט רחוק בלבד או להקשה ידנית של קוד מונעת מזרים בלתי רצויים כאמור, לפתוח את השער ולהיכנס למתחם.

אנו בחברת רוטנשטיין – חוסם, מכירים היטב את הצורך לשלב בין איכות חיים לאסתטיקה ומזמינים אתכם להיכנס ולהתרשם מגלריית השערים האוטומטיים המעוצבים שבאתר. כמו כן, נשמח לסייע לכם להתאים את השער המושלם ביותר עבור הבית המשותף או הפרטי שלכם.

שערים חשמליים – שערים אוטומטיים
שערים אוטומטיים – לבחור בטוב ביותר!


שערים אוטומטיים הם שערים חשמליים, אשר מוצבים במקומות כמו כניסות לחניונים, כניסות לבתים פרטיים, כניסות של עסקים וכדומה, כאשר המטרה היא למנוע מאנשים לא רצויים או מכלי רכב לא רצויים להיכנס למקום – על מנת למנוע גניבות וכדומה ו/או על מנת לשמור על הפרטיות של הדיירים. ישנם סוגים רבים ומגוונים של שערים אוטומטיים, אשר מכילים יתרונות שונים ואפשרויות שונות, על פי הדגמים והסוגים, ובהתאמה לצרכים של המקום.


שערים חשמליים
בדרך כלל ניתן למצוא שערים אוטומטיים בשטחים ציבוריים, במפעלים, בחניונים וכדומה, אך כאמור, גם בבתים פרטיים ובעסקים פרטיים. מכיוון שישנם ייעודים שונים ומגוונים לשערים האוטומטיים, חשוב לבחור בכל מקרה לגופו את הדגם המתאים אשר יוכל להתאים לצרכים הקיימים במקום הספציפי שעבורו רוכשים את השער, על מנת שהשער יוכל אכן להגן על המקום בצורה מלאה ובהתאמה מלאה לצרכים. ניתן למצוא בחברו שונות סוגים רבים ומגוונים של שערים אוטומטיים, כאשר לכל דגם ישנן תכונות שונות, אפשרויות שונות, גדלים שונים וכן הלאה. כל תכונה הופכת את השער למתאים למטרה מסוימת, ובמקביל גם ללא מתאים למטרות אחרות – לכן חשוב לבחור תמיד בשער המתאים ביותר.

איך פועלים שערים אוטומטיים?
שערים חשמליים פועלים בצורות שונות. הפתיחה והסגירה של שערים אוטומטיים משתנה משער לשער, וכך גם אופן ההפעלה של השערים. ישנם גם הבדלים בעיצוב של הדגמים השונים, אך לרוב ניתן לומר שההבדלים העיצוביים הם החלק המשמעותי פחות בבחירה של השער, משום שמדובר ב”קוסמטיקה” בלבד, במראה חיצוני שאותו ניתן להתאים על פי ההעדפות של הלקוח. ההבדלים המשמעותיים יותר הם אלו של צורך ההפעלה ומבנה השער, אשר חשובים להפעלה תקינה ולהגנה מלאה. שערים אוטומטיים יכולים להכיל כנף אחד או שתיים, וצורת הפתיחה יכולה להיות כדלת רגילה – כלפי פנים או כלפי חוץ – או כדלת הזזה, אשר נגללת לצדדים או אף כלפי מעלה. את השערים האוטומטיים פותחים באמצעות שלט אלקטרוני, כרטיס מגנטי, קוד סודי או אפילו אפליקציה בסמארטפון, כאשר המטרה היא להגן על המבנה ו/או על דייריו ולא לאפשר לזרים להיכנס אליו.