תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – בטוח ויפה

שערים חשמליים – הכי בטוח, הכי פרטי וגם הכי יפה
שערים חשמליים מהווים סוג של אמצעי בטיחות ראשון במעלה. השערים הללו מעניקים לנו את הביטחון המלא ואת ההגנה המושלמת בכל מקום בו אנחנו בוחרים לעשות בהם שימוש. שערים חשמליים, טוב או לא טוב? על כך במאמר שלפניכם.

רבים רוצים לשדרג את הבטיחות שלהם בבית או בבית העסק כאשר הם מוצאים את עצמם תוהים האם אכן כדאי לעשות את הצעד הזה ולבצע את הרכישה המשמעותית למדיי מבחינת המחיר. אנחנו כאן כדי לספר לכם למה זה כדאי לכם וגם כדי להרגיע את החששות שלכם מפני אותם שערים חשמליים.

למה יש אנשים החוששים מהשערים החשמליים?
בתחילת שנות האלפיים החלו להפציע שערים חשמליים במחוזותינו כאשר הם סבלו מכמה וכמה פגמים בטיחותיים ובעקבותיהם קרו אסונות ומקרים לגמרי לא נעימים. היו אנשים שהתחשמלו, היו מקרים של אצבעות שנקטעו ועוד כמה וכמה מקרים קשים אשר גרמו ליחסי ציבור גרועים מאוד עבור אותם השערים. אך חשוב לדעת כי היום אין דברים כאלו. תו התקן הישראלי מחמיר מאוד בנושא השערים החשמליים וכיום השערים הללו הינם בטוחים לגמרי ללא כל חשש.

ישנה סיבה נוספת המרתיעה אנשים רבים מלרכוש את השערים החשמליים. הסיבה היא המחיר הגבוה של אותם השערים. אז נכון שמדובר במחיר יקר למדי אך התמורה אותה אנחנו מקבלים בתמורה שווה הרבה יותר מההשקעה שהשקענו. הביטחון המלא וההגנה המושלמת על השטח הפרטי שלחנו שווים בהחלט כל מחיר.

שערים חשמליים – כל היתרונות
כל מי שהלך על השערים החשמליים מעיד כי הוא נהנה מאיכות חיים ברמה אחרת לגמרי אליה הורגל עד כה. אנחנו מדברים על איכות חיים בכמה וכמה מישורים.

בטיחות – אין כמו בטיחות אותה ניתן להשיג רק בעזרת השערים החשמליים. לכן נוכל לעשות שימוש באותם שערים חשמליים גם כאשר מדובר בחצר הבית, וגם בחניה. גם בבית העסק וגם בכניסה למוסדות החינוך.

פרטיות – השערים החשמליים מעניקים לנו את מרב הפרטיות כאשר אין סיכוי כי אדם זר יוכל לפלוש אל השטח הפרטי שלנו.

עיצוב – השערים מופיעים היום במגוון עיצובים כך שהם משדרגים גם את המראה של כל המקום