תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – הגנה גם מפני פריצה

אבטחה בטוחה
תחושת ביטחון הינה תחושה חיונית עבור כל אדם בכל מקום, אבל ביטחון במקום העבודה או בבית הפרטי זה בסיס לחיים, חיים בטוחים יותר ורגועים יותר שמביאים אותך רחוק יותר

הגנה אוטומטית
הצורך לשמור על הגנה ובטיחות הינו צורך בסיס שהופך לעיתים להיות אפילו קיומי, חשוב לדעת שאתה מוגן בכל מקום ובמיוחד בבית שלך, העובדה והסיכון של מישהו שיכול להסתנן אליך פנימה יכול לערער לך את היציבות הנפשית, אפשר לבחור לחיות בטוח יותר, במיוחד היום, כאשר לחיות רגוע יותר יכול להיות קל, פרקטי ונוח. הבחירה בהגנה אוטומטית היא בחירה מוצלחת המוכיחה את עצמה.

רשת מצלמות
עין אלקטרונית היא אחד מאמצעי ההגנה האוטומטים כאשר על מסך הממוקם בתוך הבית או המקום אחר נצפית כל הכניסה לבית, כל החלונות והכניסות האפשריות, אפילו חדרי הבית או המבנה, בעין אלקטרונית משתמשים במשך שנים במבנים ציבוריים ובבתי ספר, חניות המבקשות לשמור על המוצרים שלהם גם הן מכסות את החנות במצלמות המתעדות את החנות ולא אחת זו הדרך הבטוחה והקלה לאתר גנב. כשהכול מרושת במצלמות ניתן לעקוב אחריו גם לאחר שחלף זמן.

לעמוד כשער בפני הפורץ
שערים חשמליים הינם אמצעי בטיחות נוסף, השער החשמלי לא מאפשר פריצה. על מנת לפתוח אותו צריך קוד כניסה או לחילופין שלט או עדכון לנייד, שערים חשמליים הפכו להיות מועדפים במקומות רבים ובמיוחד בחניות פרטיות ובבתים גדולים, כך מתאפשרת לדייר הגנה מצוינת על הרכוש היקר שלו בלי לחשוש, שערים חשמליים מגיעים במגוון עיצובים כאלו המאפשרים לבחור בשער שנראה מתאים ביותר למקום בו הוא מותקן.

לישון רגוע
חשוב מאוד לדעת את כללי הבטיחות ואת הסיכונים הקיימים בכל מקום. זה הדרך היחידה והבטוחה ביותר לבחור את אמצעי ההגנה האופטימלי, כשבוחרים אמצעי הבטחה צריכים להיות משוכנעים שהוא נותן הגנה מספקת, הוא מכסה את השטח בצורה מקסימלית, גם מצלמות האבטחה וגם שערים חשמליים הינם אמצעים שהוכיחו את עצמם כהגנה מינימלית ויחד עם זאת מקסימלית, זוהי הגנה נוחה במחיר הגיוני ובעיקר ומעל הכול הגנה בטוחה המבטיחה רוגע ושלווה.