תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – הגנה מלאה

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

השערים החשמליים נמצאים היום בהרבה מאוד מקומות. אז אם בתחילת דרכם לא כולנו סמכנו עליהם לאור המקרים קשים שאירעו בעקבות השימוש באותם השערים, הרי שהיום מדובר בשערים הרבה יותר איכותיים והרבה יותר בטיחותיים, כך שכל אחד יכול ליהנות מהשערים החשמליים על כל המעלות והיתרונות שלו.

בתחילת דרכם של שערים חשמליים היו הם שערים מאוד לא בטיחותיים. אירעו אסונות רבים ומקרים קשים של קטיעות גפיים ואף חמור מכך – קיפוח חיי אדם. היה זה כאשר השוק היה פרוץ למדי ומי שידע או חשב שהוא יודע להתקין שער חשמלי – עשה את הדבר בלי לחשוב פעמיים. אך כיום החוק אוכף גם את זה ולא כל מי שרוצה- יכול להחליט שהוא מתקין את השערים החשמליים. ישנו תו תקן מחמיר ביותר שאינו מאפשר התקנה של שערים חשמליים שאינם בטוחים בכל מאת האחוזים.

שערים חשמליים בכל מקום
כיום אנחנו מוצאים שערים חשמליים בהרבה מאוד מקומות. החל משערי החניה שלנו בבית וכלה בשערים המובילים למשרדי ממשלה וכדומה. גם השערים של גני הילדים ובתי הספר הפכו להיות שערים חשמליים כאשר אלו מעניקים ללא ספק את הבטיחות המלאה ואת ההגנה לכל מי שנמצא במקום.

השערים החשמליים מהווים הגנה מושלמת מפני כל פורץ או אורח בלתי רצוי שעשוי לפלוש אל המרחב הפרטי שלנו.

מתקינים שערים חשמליים ונהנים מביטחון מלא
אז אם גם אתם רוצים לבטח את שער הבית שלכם או את החניה הפרטית, אם אתם מנהלים בית ספר או כל מוסד חינוכי אחר, השקיעו בשער חשמלי. נכון שזה יעלה לכם קצת יותר משער רגיל, אך התמורה שהשער יעניק לכם – שווה כל שקל שתשקיעו בשער. רמת הבטיחות הגבוהה יחד עם ההגנה המלאה על המתחם הפרטי שווים כל השקעה.