תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – הכל

מ – א’ ועד תו
מוצרים שונים מקבלים את תו התקן ממכון התקנים הישראלי, לאחר שנבדקו ואיכות המוצר התאימה לדרישות מכון התקנים

באישור מכון התקנים הישראלי
תו התקן הישראלי הינו אישור ממכון התקנים הישראלי המאשר שהמוצרים כמו: השערים החשמליים, הסורגים, הקומקום, התנור או… היריעה עוד רחבה, עומדים בתנאי הבטיחות אותם הציבה המדינה כתנאי סף לשימוש בשירות או במוצר הספציפי, תו התקן משמש כמן תעודה המעידה כי המוצר הינו מוצר בטיחותי ושהשימוש בו אינו מסוכן.

לראות שזה עובד טוב
תו התקן מתייחס להיבטים שונים בהתאם למוצר הנבדק ולפונקציות שהוא אמור לספק, למשל שערים חשמליים מקבלים אישור על בטיחות החומר וכן על אופן התפעול, כאשר שערים חשמליים פועלים בצורה אוטומטית שעשויה לעיתים להיות לא בטיחותית, תו התקן על שערים חשמליים בוחן את החומר ואת אופן הפעלת השער ובכך מבטיח שימוש בטוח וקל.

מוצר בטוח
ניתן לראות את תו התקן מופיע על מוצרי חשמל שונים, כאשר גם שם נבדקים המגעים, האם המכשיר פועל בצורה בטיחותית ומאפשר גישה של בני אדם קרוב אליו מבלי להיפגע, הדברים תקפים לגבי כל מוצרי החשמל אולם כלפי מייבשי השיער ניתן להבין ביתר קלות להבין מדוע תו התקן הינו קריטי כדי להבטיח שימוש בטוח.

תו התקן כשירות לחברה
תו התקן מועיל ללקוחות ולייצרן בכך שהוא נותן אישור רשמי המאשר ללקוח את אמינות המוצר והחברה, לא פעם כאשר הלקוח המתלבט נתקל בתו התקן הוא מכריע באופן חיובי, הוא מבין שבעלי הבנה בחנו את המוצר והחליטו שהוא מתאים לשימוש גם עבורו, כך הוא מרגיש נינוח ובטוח יותר לבצע את הרכישה.

אבטחה שהיא הבטחה
תו תקן משרת את החברה שמרגישה בטוחה יותר לספק את המוצר וכן על ידי הבדיקה לא אחת היא משפרת את איכות המוצר וכך היא מרוויחה מוצרים איכותיים יותר המתאימים לעיתים אף ליצוא. ופותחים את האופציות להתרחבות, הרעיון העומד מאחורי תו התקן הינו רעיון אטי ממדרגה ראשונה אבטחת מוצרים העשויים להוות סכנה לחיים בצורה ראויה ומתוקנת זו הבטחה לשירות טוב יותר ללקוחות