תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – טיפים

בשנים האחרונות בוחרים יותר ויותר ישראלים להתקין בביתם הפרטי ובעסקיהם שערים חשמליים, המספקים הגנה ופרטיות לחצר המתחם או הבית.

למעשה, עד לפני מספר שנים היו שערים חשמליים מנת חלקו של המעמד העשיר בישראל, וזאת בשל עלותם הגבוהה. ואולם, עקב חידושים טכנולוגיים והוזלת עלויות בתחום מהווים כיום שערים חשמליים אופציה ריאלית וסבירה לכל משפחה ועסק בישראל.

מדוע שער חשמלי
הביקוש הגובר עבור שערים חשמליים נעוץ במספר יתרונות מהותיים שמוצרים אלו מספקים:

הגנה – מדובר בשערים חזקים ועמידים מאוד שאינם ניתנים לפריצה בקלות ומגנים על הבית ותכולתו מפני עבריינים או גורמים בלתי רצויים אחרים.

פרטיות – אנשים רבים בוחרים להתקין שערים חשמליים אטומים בחניות ביתם מפני שהם מקנים פרטיות ודיסקרטיות ברמה הגבוהה ביותר.

פשטות השימוש – שערים חשמליים מגיעים עם מערכת פיקוד ושליטה מתקדמת, המאפשרת לפתוח ולסגור את השער באמצעות שלט רחוק או בעזרת קוד כניסה שניתן לשנות על פי צורך.

אמינות ועמידות – אלו הם מוצרים חזקים מאוד ואמינים המיוצרים על ידי חברות בעלות ותק רב, ולכן תחת תחזוקה נכונה יכולים להחזיק מעמד שנים רבות ללא בעיות או תקלות.

אפשרויות בחירה – ישנם סוגים רבים ושונים של שערים חשמליים אותם ניתן להתאים במדויק לצרכי הלקוח, החל בשער סורג המקנה שדה ראייה החוצה ופנימה, ועד למבחר צבעים, עיטורים ותוספות.

מה עוד חשוב לדעת
לפני שפונים לרכישת שערים חשמליים בבית או בעסק, חשוב מאוד להגדיר את הצרכים והרצונות כגון גודל המפתח, רמת הפרטיות המבוקשת וסגנון העיצוב. לשם כך ניתן גם לפנות אל חברות המתמחות בהתקנת וייצור שערים חשמליים כמו רוטנשטיין חוסם, ולעיין באתרי האינטרנט שלהן על מנת להתרשם מההיצע. יחד עם זאת, בכל מקרה ומצב חשוב מאוד לוודא כי אכן מדובר בחברה ותיקה ובעלת ניסיון עשיר, העומדת בתקנים הנדרשים בחוק.