תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – יתרונות

שערים חשמליים – כל היתרונות
שערים חשמליים נפוצים היום מאוד בהרבה מאוד מקומות. אנחנו מוצאים אותם גם בבתים פרטיים כמו גם בבתי עסק. בפתח החניה ובפתח של מוסדות הלימוד. השערים החשמליים מהווים פתרון נוח ובטיחותי החוסכים את הפתיחה והנעילה הידנית לכל מי שרוצה לצאת או להיכנס למקום. בדרך כלל יהיה השער מגובה גם בצילום במעגל סגור כך שניתן לראות מבפנים מי זה הרוצה להיכנס ולפתוח עבורו את השער מרחוק.

שערים חשמליים הפכו להיות נפוצים מאוד בשנים האחרונות כאשר אנחנו פוגשים אותם רבות בפתח של בתי הספר, בפתחי גני הילדים, בפתח של בית העסק או המשרד ואף בפתח הבית הפרטי או החניה. אין ספק כי השערים החשמליים פתרו עבורנו בעיות בטיחות רבות כמו גם עבודה פיזית וטכנית שהייתה כרוכה בפתיחה ובנעילה ידנית של השערים.

שערים חשמליים – שווה לשלם את המחיר
שערים החשמליים, מטבע הדברים הינם יקרים יותר בהשוואה לשער הרגיל. אך כל מי שכבר נהנה משער כזה מעיד כי הוא כל כך מרוצה ממנו עד שלא היה מוותר עליו גם אם היה עליו לשלם סכום כפול מכפי שעלה לו השער. מדובר באיכות חיים גבוהה ומשודרגת המעניקה את האפשרות ליהנות משקט נפשי ומרמת בטיחות גבוהה מהרגיל כאשר יש לנו את השליטה המלאה על כל מי שנכנס ויוצא בשערינו.

השער החשמלי – האופציה הכי בטוחה
בעבר היה הנושא של השערים החשמליים תחום לא ממש אחראי כאשר היו יצרנים רבים שייצרו שערים כאלה ללא כל פיקוח או השגחה והתוצאות היו לעיתים מאוד לא פשוטות. שערים כאלה כאשר הם אינם מיוצרים על פי תו תקן מסוגלים לקטוע אצבעות וללכוד ילדים קטנים ובקיצור מקרים לא סימפטיים ולא רצויים בעליל. היו אמנם מקרים כאלו בעבר, אך היום לא תמצאו שער חשמלי שאינו עונה באופן מלא על כל הדרישות והתקנים הבטיחותיים. השערים של היום מעניקים לנו את הביטחון המלא מכל הבחינות. הן את הביטחון לבית, למבנה, לחניה או לכל מקום אשר בו בחרנו לעשות שימוש בשער החשמלי והן מבחינת בטיחות השער עצמו שלא יוכל לפגוע באף אחד.

אז למה אתם מחכים? התקדמו גם אתם לשער החשמלי ותיהנו מכל היתרונות.