תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – למה זה משתלם?

שערים חשמליים – למה זה כדאי לנו?
אנחנו עדים בשנים האחרונות לתופעת השערים החשמליים המתרחבת והולכת כאשר בעלי בתים בוחרים לעבור לשימוש בשער חשמלי. מהם היתרונות בשערים הללו? האם זה לא מסוכן? הכל במאמר שלפניכם.

השערים היו תמיד בפתחי החניות הפרטיות שלנו, בבתי עסק, בכניסה לחצר הפרטית ועוד. כיום אנחנו מוצאים את השערים הללו כאשר הם השתדרגו והפכו להיות שערים חשמליים. רבים ששומעים על השערים החשמליים נזכרים באסונות שקרו בעבר בעקבות אותם השערים והם נרתעים מהרעיון ומוותרים על הביטחון שהשערים הללו יספקו להם. האם החשש שלהם מוצדק? הבה ניכנס יחד לעומק הסוגיה ונלמד על השערים החשמליים. מתי הם הגיעו אלינו והאם הם אכן מסוכנים לשימוש.

שערים חשמליים – קצת היסטוריה
לפני שנים ספורות (כמה עשרות בסך הכול) לא היו כלל השערים החשמליים וכל מי שרצה להגן על בית העסק שלו, על החניה שלו או על כל מתחם אחר, נעזר בשערים אותם היה עליו לנעול באופן ידני.

בתחילת שנות האלפיים החלו להופיע השערים החשמליים, כאשר בתחילת דרכם היו אלו שערים שהוקמו ללא כל תקן מחייב. השערים הללו גרמו לאסונות לא פשוטים כאשר היו גם מקרים של קיפוח חיי אדם.

מסיבה זו יש עדיין אנשים רבים הנבהלים מאוד מהרעיון של שער חשמלי. אך האמת היא שכיום מיוצרים השערים הללו על פי תווי תקן מחמירים ביותר כאשר התוצאה היא השערים החשמליים הבטוחים לגמרי לשימוש.

תו התקן הישראלי הינו בעל דרישות מחמירות ביותר כאשר אנחנו עדים לכך כי אין היום גדר חשמלית שאינה עונה באופן מושלם על כל הדרישות של התקן.

שערים חשמליים – למה זה כדאי?
כיום אנחנו מוצאים את השערים החשמליים כאשר הם מחליפים באופן כמעט מוחלט את השערים הידניים שהיו לנו עד היום. למה אנשים בוחרים לעבור לשימוש בשערים החשמליים?

ביטחון מלא – השערים הללו מעניקים לנו את הביטחון המלא כי לא יהיו פולשים שיצליחו לעבור את הגדר. היא תמיד תהיה נעולה ולא תאפשר את הדבר.

שימוש קל – השימוש בשער החשמלי הינו נוח הרבה יותר כאשר אין צורך לצאת בכל פעם על מנת לנעול או לפתוח את השער.

אז מכל הסיבות – שערים חשמליים!