תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – עיצוב

שער של עיצוב
עיצוב הבית מתחיל מהשורש, לראות את הבית בשיא תפארתו זה להשקיע בכניסה להתחיל לחשוב על הבית כבר מהחנייה, אפילו משער הכניסה אליה, זו הדרך המבטיחה ביותר שהבית ייתן את הרושם המתבקש

להשקיע מהבסיס
מראה הבית המודרני הינו נושא מדובר מאוד, כספים גדולים מושקעים בעיצוב הבית והחצר, אולמות ענק של דגמים עיצוביים של רצפות, ארונות תאורה ועוד מאפשרים לעצב את הבית בצורה פנטסטית, יוקרתית ייחודית וכל מה שרק חלמתם עליו, ואכן יש היום בתים שפעם היו רק בחלומות, כל החללים בבית מושקעים בכל פינה יש אלמנט של עיצוב, מהתקרה ועד פינת הריצוף. מדלת הכניסה ועד שערים חשמליים המותקנים בחוץ, כל דבר מושקע ומטופח.

מראה של רמה
כאשר ניגשים לעיצוב ביצת לא מעט פעמים מתחילים מהטיפוח החיצוני, לא רק חלל הסלון הינו נושא מדובר, בפירוש בתים ברמה בהם מותקנים שערים חשמליים יתחילו בבחירת השער המתאים והמעוצב ביותר. כאשר שערים חשמליים לא בהכרח הינם אלמנט בטיחותי במקרים רבים שערים חשמליים הינם אלמנט של סטייל.

בית עם פריחה מתמדת
השלב הבא הינו שלב הצמחייה ושביל הכניסה שגם פה תכלה היריעה ולא תכלנה האפשרויות, מצמחיה טבעית עד סינטטית, מתאורת גינה ועד מנורת עומדות, עד דלת הכניסה הדרך ארוכה בעיצובים וביצועים המוסיפים הרבה מאוד יופי לגינה , הרבה מאוד רמה לבית, ההשקעה בתחום הטיפוח החיצוני לוקחת לא מעט מחשבה והרבה מאוד כסף. אם רוצים תוצאה מושלמת צריך להשקיע ולהשקיע הרבה, רק כך התוצאה הינה תוצאה מושלמת.

לספר לאורחים שלך עליך
חלל הכניסה גם הוא מושקע, תאורה וספות או אולי דווקא עציץ ייחודי, מראה עם מראה אופייני או כל דבר אחר שיפתח את שערי היופי לבית, זה בדיוק הייחודיות בבית המודרני להביא לך כבר מהשער את היופי, את הייחודיות, את הרמה ובעיקר את התדמית אותו רוצים לשדר בני הבית למבקרים, הטעם האישי והיכולות הכלכליות. אפשר לפתוח שער ליופי. צריך להכיר את האפשרויות את מפתחות הכניסה או לחילופין את השלט ולבחור במה שיעשה לכם יפה את הבית.