תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – שווים את ההשקעה

שערים חשמליים זהו מוצר שנוי במחלוקת. יש הטוענים כי מעת אשר התקינו את השערים החשמליים הם נהנים מרמת בטיחות גבוהה מאוד ומהגנה מלאה על השטח הפרטי שלהם, ויש הטוענים כי הסיכונים שכרוכים בשערים הללו לא שווים את רמת ההגנה שלהם. אז מי צודק?

​כל הנושא של שערים חשמליים זהו נושא שנוי במחלוקת. יש הטוענים כי מדובר במוצר המעניק רמת הגנה הכי גבוהה שיכולה רק להיות ויש הטוענים כי מדובר במוצר מסוכן מאוד ואסור להתקין דבר כזה באזורים בו אנשים עוברים. האם יש אמת בטיעונים הללו? ננסה לבדוק את העניין.

שערים חשמליים מה היה בעבר ומה יש לנו היום?

​השערים החשמליים שהיו בעבר היו שערים שהותקנו בצורה חובבנית ולא ממש אחראית. לא היו תקנים וגם אם כן – לא הייתה אכיפה והיו שרלטנים רבים שהתקינו שערים שלא על פי התקנים והתוצאה הייתה – שער מסוכן מאוד. היו מקרים קשים של פגיעות שונות בעקבות השערים שלא היו תקניים, כאשר אלו פגעו בגפיים של אנשים, פצעו ואף קיפחו חיי אדם. אך כל זה – נחלת העבר בלבד. כיום, כבר לא נוכל למצוא שערים שאינם תקניים. השערים כולם חייבים לעמוד בתו תקן אשר מחייב את המתקינים לדאוג כי השער ייוצר באופן הכי בטוח מבלי שתהיה כל אפשרות של סיכון חיי אדם.

שערים חשמליים – שווה לשלם את המחיר

​רבים נמנעים מהתקנה של השערים החשמליים בגלל העובדה כי מדובר בהוצאה כבדה במיוחד. השער החשמלי הוא שער יקר הרבה יותר ביחס לכל שער רגיל אחר. אך, רמת הבטיחות והשמירה על הפרטיות שאנחנו משיגים באמצעות השער החשמלי שווים כל מחיר כך שבטוח כי שווה להשקיע בשער החשמלי וליהנות מביטחון והגנה מלאים.