תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שער חשמלי – מחיר

כמה פעמים רציתם לשדרג את השער שלכם בבית, לצעוד עם הזמן ולהתקין סוף סוף שער חשמלי מחיר נוח במיוחד? הנה ההזדמנות שלכם כעת. בנוסף לכך, הוסיפו גם את העובדה ששערים חשמליים הם הבטיחותיים ביותר בעולם ויש להם יתרונות רבים שנדון בהם עוד מעט.

בינתיים, הציצו על הבית שלכם וראו מה עוד אפשר לשדרג ולהפוך לחשמלי מתקדם, כמו תריסים חשמליים שנגללים בצורה נוחה, והבינו עד כמה אפשר להפוך כל בית לבית חכם ומבוקר ממקום אחד.

זה לא הולך ונעשה קל עם השנים לדאוג לבית, ולכן ככל שתקדימו להתקין את המוצרים האלה כעת במחיר טוב וכדאי, כך תוכלו ליהנות מהם לאורך זמן.

סיבות נהדרות להתקין שער חשמלי מחיר אטרקטיבי לכולם

  • היופי של שער חשמלי אינו ניתן לערעור. זהו שער שבנוי בצורה מסיבית ומרשימה, שמכסה את כל השטח שיש לחסום ובצורה מושלמת. אין עוד צורך בשערים מתנדנדים, חלודים, מתמוטטים על צירם. השער הזה יפה ויציב ואינו מתבלה בקלות.
  • בטיחות מעל הכל – שער חשמלי זה מותקן עם מנגנון בטיחות שמונע את הקריסה שלו מכל סיבה. זה חשוב במיוחד כאשר ילדים מנסים לשחק אתו. זה חשוב גם משום שלהבדיל משערים אחרים על השער הזה אי אפשר להיתלות עליו וליפול ממנו.
  • מנגנון ידני שמאפשר לכם לפתוח ולסגור את השער גם כאשר יש הפסקת חשמל או בעיה במנגנון ההפעלה החשמלי. לא תישארו תקועים בבית ותמיד תהיה לכם האפשרות להפעיל אותו.
  • אפשרות להפעיל אותו מכל מקום ובכל צורה, גם משלט רחוק וגם ממערכת הפעלה מרכזית. משתלב נהדר בכל בית חכם שרוצים להתקין. חוסך זמן ותנועה כאשר אינכם יכולים.
  • נוח להפעיל מהרכב, מהמיטה, כשאתם חולים, לקשישים חלשים, לבעלי מוגבלויות.

חברה לייצור שערים חשמליים שהיא גם אמינה

חברת רוטנשטיין חוסם מציעה לכם שער חשמלי מחיר כדאי ומשתלם שיכול להיות השער החדש של הבית שלכם. פלדת אל חלד שממנה מיוצרים השערים מבטיחים לכם לא רק רמת גימור נהדרת אלא גם מוצר חזק ועמיד בפני פריצות וגניבות לאורך שנים. המגוון הגדול של הדגמים ואפשרויות ההתאמה יסחרר אתכם בהיצע והיועצים יעמדו לרשותכם בכל שאלה.