תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שער חשמלי – רוטנשטיין
שער חשמלי – כדאי או לא?
שער חשמלי זהו מוצר שהפך להיות פופלארי מאוד במבנים ציבוריים רבים כמו בתי ספר, גני ילדים וגם בבתים פרטיים. השערים החשמליים מצוידים במצלמות במעגל סגור ומנגנון הנעילה והפתיחה שלהם נשלטים מרחוק כך שמדובר במוצר שמעניק רמת בטיחות גבוהה מאוד לצד הקלה רבה וחיסכון בכוח אדם בכל אותם מקומות אשר בהם בוחרים להשתמש בהם.

בשנים האחרונות אנחנו מוצאים כי רבים בוחרים להתקין שערים חשמליים בכניסה למבנים השונים. אלו מעניקים שמירה על רמה ביטחונית גבוהה הרבה יותר כמו גם חיסכון בכוח אדם. השער החשמלי מיוצר היום בתקנים מחמירים מאוד כאשר אין כל חשש מפני פגיעה מהשער כפי שהיה בעבר. השערים הללו מצוידים על פי רוב במצלמות מעגל סגור כאשר האחראיים על המקום ועל פתיחת השערים או נעילתם יכולים לראות בזמן אמת מי הוא העומד בשער.

שער חשמלי – איך זה עובד?
השער החשמלי המוצב היום בפתחים של בתי ספר או כל מקום ציבורי אחר מאפשר לכל מי שמגיע למקום לצלצל בפעמון וכך יודעים במשרד כי יש אי מי החפץ להיכנס למקום. הם מעיפים מבט למסך ובודקים האם מדובר בתלמיד או מורה או איש צוות שאין כל בעיה לפתוח עבורו. אם הדבר כך הם לוחצים על הכפתור המשחרר את הנעילה של הדלת והיא נפתחת גם כאשר המשרד נמצא במרחק ניכר מהמקום. כך שהדבר חוסך עבור המזכירה של בית הספר את הטרחה לבוא ולפתוח את השער עבור כל אחד בנפרד כפי שהיה בעבר. כמו כן התלמיד או כל אחד אחר הממתין בחוץ מקבל מענה מידי ולא נאלץ לחכות זמן רב מידי.

אין ספק כי השער החשמלי הצליח לתרום למען איכות החיים של כולנו ולמען שמירה טובה הרבה יותר על הביטחון שלנו ושל ילדינו.