תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

תריסי גלילה איכותיים

תריסי גלילה איכותיים
תריסי גלילה איכותיים לשימוש עסקי הינם תריסים חזקים, מעוצבים ועמידים המשמשים כאמצעי בטיחות רב מעלה לעסקים שונים במשק. חשוב לציין כי בכדי להבטיח את טיב המוצר יש לרכוש תריסי גלילה רק מחברה אמינה וותיקה כדוגמת רוטנשטיין חוסם.

תריסי גלילה איכותיים נושאי תו תקן
על מנת להבטיח את איכותם של תריסי גלילה חשוב לוודא כי הם נושאי תו תקן ISO 9001, שהינו תו תקן בינלאומי המעיד על איכות החברה העומדת מאחורי המוצר. תריסי גלילה הנושאים תו תקן בינלאומי זה מבטיחים כי מדובר בחברה מאורגנת ומקצועית בה כל תהליכי הייצור מבוצעים באופן קפדני. כמו כן, כי היא מספקת ללקוחותיה את תריסי הגלילה ושירותים הטובים ביותר שעומדים בדרישות הלקוח והחקיקה.

ייצור תריסי גלילה איכותיים
גורם נוסף המשפיע על איכותם של תריסי גלילה הינו אופן ייצורם. לכן, חשוב לבחור בחברה המייצרת תריסי גלילה עם מכונות ייצור מהמתקדמות והטובות בעולם, כדוגמת המכונות האיטלקיות של MECCANICA ROSSI הידועות באמינותן ורמת הגימור הגבוהה שלהן.

חומרי הגלם מהם מופקים תריסי הגלילה

תריסי גלילה חזקים ואיכותיים מיוצרים מפלדת אל חלד העונה לדרישות הפוליסה של חברות הביטוח, ומספקת מענה מושלם מפני גניבות, פריצות ומעשי וונדליזם. כמו כן, מי שמעוניין לרכוש תריסי גלילה עוד יותר מחוזקים יכול לשדרגם באמצעות הליך צביעה ייחודי בתנור RAL.

תריסי גלילה בטיחותיים

מלבד לחוזקם של תריסי גלילה חשוב גם להקפיד על בטיחותם. בטיחות זו מושגת באופן הפעלתם של מנועי תריסי גלילה, ובהיותם איכותיים, פשוטים ונוחים לשימוש. כמו כן, הבטיחות מושגת על ידי רכישת מוצר המכיל מעצור חשמלי שמונע את נפילת הדלת במקרים של תקלה. זאת בנוסף לאפשרות של הפעלת התריס מרחוק, וכן הפעלתו באופן ידני במקרים של הפסקות חשמל.