תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

תריסי גלילה לחנות

מי אינו מכיר את שעות הבוקר האלה שבהן מגיע בעל החנות לעבודה, פותח תריסי גלילה לחנות ומתחיל את היום? התריסים האלה הם מה ששומרים על החנות מפני שודדים וגנבים או ונדליסטים שונים.

כיום, כאשר אנחנו חיים בימים לא יציבים מבחינת הציבור, עדיף להגן על החנות בדרך הכי טובה שאתם יכולים לעשות זאת. בין אם מדובר באנשים שרוצים לגנוב או אנשים שרוצים לגרום נזק לחנות, תריסי הגלילה הם הדרך היחידה שחוסמת הרמטית את החנות מפני פגיעה כזאת.

הם מבטיחים לכם שקט נפשי כאשר אתם מסיימים יום עבודה וחוזרים הביתה. אתם יכולים להיות בטוחים שכל חנות שמוגנת בצורה כזאת תישאר שלמה גם למחרת.

איזה תריסי גלילה לחנות לבחור?

  • תריסי גלילה חייבים להיות מחומר חזק ואיכותי שיחזיק מעמד שנים רבות ולכן עליכם לוודא שהם עשויים מחומרים תקניים ומעלה. כלומר, חומרים כמו פלדת אל חלד שיחזיקו מעמד בעומס וגם יישאו את פגעי מזג האוויר בלי נזק.
  • מגוון של דגמים – רוב התריסים באים בצורה סטנדרטית, אבל מכיוון שיש חשיבות גם לנראות ולאלגנטיות של החנות אם היא נמצאת באזור יוקרתי, ודאו שאתם יכולים לקבל מבחר יפה של דגמים שמוצאים חן בעיניכם.
  • מנגנון הפתיחה והסגירה החשמלי מקל על החיים ובמיוחד ככל שמתבגרים. עם זאת, יש לפעמים גם הפסקות חשמל ותקלות ולכן ודאו שבתריס הגלילה שלכם יש גם מנגנון גיבוי ידני על כל מקרה.
  • תריס גלילה לחנות נחשב לבטיחותי אבל הקפידו לבקש מהחברה גם מנגנון נעילה שימנע קריסה שלו במקרה חירום, כך שלא ייפגעו אנשים בגלל נפילה שלו.

 

בחירה נכונה החברה שמייצרת תריס גלילה לחנות שלכם

חברת רוטנשטיין חוסם היא חברה ותיקה שמקפידה לייצר מוצרים חשמליים לבתים ולעסקים שמיוצרים כולם בטכנולוגיה מתקדמת ומובילה מהידועות בעולם. המוצרים של החברה, כולל שערים ותריסים, כולם עשויים מחומרים תקניים ואיכותיים, בעיקר פלדת אל חלד שמבטיחה עמידות לאורך זמן.

היציבות של המתקנים האלה מושגת גם בזכות התקנה בטיחותית עם מנגנון שמונע תאונות. החברה מציעה מחירים נוחים מאוד ומוצרים עמידים לשנים, כך שההנאה והתועלת מהם מובטחות.