תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – באיזה לבחור?

שערים חשמליים

באיזה שער כדאי לבחור?
קיימים סוגים שונים של שערים חשמליים, כל שער מתאים למטרה שונה. לכן בעת רכישה של שער חשמלי יש לבחון את הסוגים השונים ולבחור את מה שמתאים לכם. כך שתהיו מרוצים.

מוצרים שונים קיימים בשוק. בשביל להיות מרוצים מהמוצר שאתם רוכשים חשוב כי תרכשו מוצר שמתאים לצורך שלכם ועונה על הדרישות שלכם. כדי שתצליחו לבחור בצורה מוצלחת עליכם להכיר את האפשרויות העומדות בפניכם. כך תוכלו למצוא מתוך האפשרויות הקיימות את השער החשמלי המתאים ביותר לצורך שלכם.

סוגים שונים של שערים חשמליים
רמת האטימות – יש שערים חשמליים שהם אטומים לחלוטין. אין רואה מי שנמצא בפנים את הנעשה בחוץ, ומי שנמצא בחוץ לא יכול להציץ פנימה. יש בכך יתרונות וגם חסרונות. מי שחשוב לו שתהיה אפשרות לראות מבעד לשער יוכל לבחור בדגמים אטומים חלקית או בדגמים שהם כרשת. כך אפשר יהיה לראות את הנעשה בחוץ.

עיצובים שונים – לשערים חשמליים יש סגנונות עיצוב שונים. יש שערים בדגמים מעוטרים ודגמים בהם נעשה שילוב של חומרים נוספים כמו זכוכית. בשביל ליהנות מהשער עליכם לבחון את הדגמים הקיימים ולבחור את זה שמתאים לצורך שלכם וענה גם על הטעם האישי שלכם.

פתיחה של השער – היות ומדובר בשער גדול וכבד אין אפשרות לפתוח אותו בקלות ללא מנגנון חשמלי. לפיכך חשוב לבחור בשער כזה שקל יהיה לפתוח אותו באופציות שונות. ניתן לפתוח באמצעות כרטיס חכם, בעזרת שלט או באמצעות חיוג ממספרים מוגדרים.

רוחב של שער – ניתן להתאים למבנה שלכם שערים בגדלים שונים. כאשר עליכם להחליט מהו הפתח אותו תרצו לפתוח באמצעות השער החשמלי. יש מקרים בהם מומלץ יהיה לבחור בשער שסוגר רק חלק מהפתח ואת השאר לסגור בקיר מחומר אחר. חשוב כי הפתח שייפתח יהיה בגודל מספק אך לא רחב מידי.

צריכים להתקין שער חשמלי? בשביל להתקין את השער הנכון עבורכם חשוב כי תבחנו את האפשרויות העומדות בפניכם. ותבחרו את השער שמתאים ביותר לצורך שלכם. כך תהיו מרוצים משער מוצלח שמשרת אתכם בנוחות כפי שאתם צריכים.