תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שערים חשמליים – מתי מתקינים?

שערים חשמליים

מתי מתאים להתקין שערים חשמליים?

יש מקרים שונים בה יהיה מתאים להתקין שער חשמלי לשם תיחום השטח והגבלת הכניסה והיציאה.

תחום הבניה כולל כיום מבחר עצום של אפשרויות ופתרונות. כך ניתן למצוא חומרי גלם בעלי תכונות ייחודיות ומוצרים שיספקו מענה לצרכים אינדיבידואליים. אך כגודל אפשרות הבחירה כך גדול האתגר. מכיוון שבשביל לבחור בצורה נכונה את החומר או את המוצר צריך להכיר היטב את האפשרויות ולדעת להתאים מכל המבחר את הנכון ואת המתאים. גם במקרה בו יש צורך לסגור פתח בשער או בדלת תגלו כי קיימות אפשרויות רבות. במה לבחור מכולם? ובאילו מקרים מתאים להתקין שער חשמלי?

מתי מתאים להתקין שערים חשמליים?
חניון – החניון שמיועד להחנות את רכבם של העובדים בבניין, צריך להיות סגור בשביל שהוא אכן יהיה פנוי בשביל מי שאמור לחנות שם – ולא להפוך לחניון המוני. את החניה הזו מתאים יהיה לסגור באמצעות שער חשמלי. השער שיוצב במקום יהיה נעול במרבית הזמן ורק מי שמורשה לחנות במקום יוכל לפתוח אותו.

בית פרטי – בית פרטי שנמצא במפלס הקרקע יהיה צריך אף הוא סגירה בטיחותית שתספק הגנה לתושבי הבית. שער חשמלי מעוצב יוכל לספק את ההגנה הנדרשת לצד מראה מעוצב ויפה. היוקרה והיופי לצד החוזק והבטיחות ימלאו בצורה מושלמת את התפקיד.

בנין מגורים – דיירי בנין משותף החפצים ליהנות מאווירה פרטית ושקט בשטח הבניין, יוכלו להתקין שער חשמלי. השער יהיה נעול במרבית הזמן ודיירי הבניין יוכלו לפתחו בכל עת שיהיה עליהם לצאת מהבית.

מרכזי קניות – בשביל להגביל את הכניסה ובשביל לשלוט על מספר הנכנסים ניתן להציב שער חשמלי. כאשר קיימת אפשרות להגדיר שעות פתיחה בהן השער אינו נעול לעומת שעות סגירה בהן השער יהיה נעול, ומי שאינו מורשה לפתחו לא יוכל להיכנס פנימה. זו יכולה להיות אפשרות נוחה ובטיחותית עבור קניונים ומרכזי קניות.

חושבים להתקין שער חשמלי? צריכים לסגור בצורה בטיחותית שטח, אך חשוב לכם לשמור על מראה נעים ומעוצב? שער חשמלי מספק לכם את הצורך הזה במדויק. שער מעוצב ובטיחותי לשביעות רצונכם.