תריסי גלילה למבני תעשייה ורשתות מזון

שער חשמלי מתרומם השוואת מחירי קטלוג צבעים
Hangar Collection

שערים חשמליים לחניה ולבניין מגורים

Parking Collection

שער גלילה לחניות פרטיות

שערי גלילה לחנייה צביעה בתנור
Garage Collection

תריסי גלילה מחוררים לחנויות

שערים חשמליים - רוטנשטיין חוסם
Collection Shop

שער ביטחון
שעת פתיחת שערים

שער חשמלי הינו שער אופטימלי, בעוד ששער רגיל דורש עמדת שמירה באזור או לחילופין אדם בפתח שיפתח את השער, השער החשמלי הינו שער הפועל בצורה אוטומטית או על ידי לחיצת כפתור
שער ביטחון
השערים החשמליים מהווים פתרון אידיאלי לביטחון במקומות שונים במיוחד בכל מה שנוגע לבתים פרטיים. השערים החשמליים מאפשרים שליטה אוטומטית על שער החצר או שער החניון, כך שאין שום דרך לחדור פנימה בלי רשות מפורשת. שער חשמלי מותאם בדרך כלל למטרה לשמה הוא נועד, כך ששער חשמלי לחניה ייראה אחרת לחלוטין משער חשמלי לווילות. או שער חשמלי למוסד או בכניסה לבית חולים, לכן חשוב מאוד כאשר מחליטים על שער חשמלי ללכת על סגנון השער המתאים למטרה ולבחור נכון.

מה הם הפרמטרים לבחירת שער

מיקום
עיצוב
ביטחון

מיוחד בשבילך
המקום בו אמור להיות מותקן השער הוא הפרמטר הראשון מטבע הדברים. כפי שצוין בראשית המאמר אינו דומה שער בכניסה לבית חולים לשער חשמלי לווילות, בעוד ששער חשמלי בכניסה לבית חולים יהיה כמו מוט או גדר פשוטה, הרי שער חשמלי לווילות יהיה אטום. כך גם לגבי העיצוב, שער חשמלי בכניסה למפעל צריך להיות בעל מראה טכני ענייני, בעוד ששער לבית פרטי צריך להיות מעוצב לעיתים עם זכוכית אטומה או עיטור ייחודי.

מי יעבור בשער?
כמובן וזה מעל הכול הביטחון, שער בטוח ומוגן זה היסוד של השער החשמלי, יש שערים העובדים על שלט, יש כאלו שנפתחים בעזרת הפלאפון האישי, יש גם שערים מקודדים הנפתחים על ידי קוד המותקן לצד השער וישנן עוד אפשרויות, כאן כל אחד יגיד מה המתאים לו, מי הם האנשים שיצטרכו לעבור בשער הזה ולהשתמש בו ובשבילם נערכת ההתאמה.